חתונה אינטימית ברומא | מגזין חתונות – מיי דיי

חתונה אינטימית ברומא

חתונה חורפית ואינטימית ברומא נשמעת לנו כמו חלום, בעיר האירופאית הכה פוטוגנית ואפופת הרומנטיקה. אילה ובני החליטו להגשים את הפנטזיה האיטלקית הזו עם המשפחה והחברים הקרובים, בחתונה מרגשת ושמחה עד כדי כך שעוברים ושבים הצטרפו לחגיגה.

אין ספק שאילה ובני הם זוג שמחבר בין כל קצוות תבל – בני במקור ממקסיקו סיטי, אילה מקיבוץ קטן בצפון, הם הכירו בתל אביב במסיבת פרידה של חברה שוויצרית שעזבה ללונדון, וכדי להשלים את הסיור העולמי – הם התחתנו ברומא.

אז למה בעצם ברומא? הכל התחיל מטיול לטוסקנה בשנה שעברה. הם ביקרו בבית כנסת עתיק בעיירה נידחת והחליטו מיד שזה המקום להתחתן בו, אך די מהר הבנו שהלוגיסטיקה מסובכת מדי ולכן “התפשרו” על רומא. אבל זו לא הסיבה היחידה בגללה הזוג החליט להתחתן ברומא: אילה ובני רצו חתונה אינטימית שתהיה עם חותמת ברורה של האופי שלהם, עם משפחה וחברים קרובים, בלי הריקודים, הבופה וכל מה שמסביב. עוד שיקול היה הרצון בטקס שונה ממה שאנחנו מכירים בארץ והסיבה האחרונה והחשובה היא העובדה שהמשפחות והחברים הקרובים שלהם מפוזרים ברחבי תבל – מה שהוביל אותם לבחור ב”מקום טוב באמצע”.

הם העדיפו חתונה חורפית, לדברי אילה, משום שבעיניהם בחורף הכל פשוט יפה יותר, התאורה רכה יותר וגם האווירה אינטימית יותר. למזלם, יצא להם שבוע מהמם, ללא גשם ועם שמש חורפית נעימה.

את כל החתונה הם תכננו בשלט רחוק מהארץ, בעזרתה של תמרה מחברת נוי-איטליה שליוותה אותם בכל התהליך: מהמסעדה בה ערכו את האירוע, דרך המלונות והדירות בהן שיכנו את 45 האורחים. צמד הצלמים 35mm “קפצו” גם הם לאיטליה ותיעדו את החוויה החד פעמית הזו, שכולה אווירה אירופאית בלתי נשכחת.

הם התחתנו בטקס הלכתי בבית הכנסת הגדול של רומא שקיים מעל 110 שנה, הוא מפואר ומרהיב ביופיו, בטקס מרגש בליווי מקהלה ששרה את ברכות הרב – על פי מסורת יהודי רומא. השיר עימו נכנסו לטקס החופה היה “על כל אלה” של נעמי שמר, בביצוע המקהלה ובליווי אורגן והזוג מספר שזה היה מרגש במיוחד. אחרי בית הכנסת החגיגה הועברה למסעדה, ואח של בני, שהוא מוזיקאי, העניק במתנה הופעה מיוחדת. המסעדה ממוקמת במדרחוב של הרובע היהודי, ועשרות עוברי אורח עברו ליד והתקבצו סביב המקום כדי לקחת חלק, מה שהפך את החתונה לחגיגה גדולה ומלאת שמחה.

למרות כל כאבי הראש והלחצים שהיו כרוכים בתכנון חתונה בחו”ל, שלא לדבר על הגבות המורמות, אילה ובני מאד שמחים שהלכו בדרך האישית שלהם וזכו בחתונה מופלאה וקצת אחרת.

חתונה אינטימית ברומא

חתונה אינטימית ברומאחתונה אינטימית ברומא

חתונה אינטימית ברומא

חתונה אינטימית ברומאחתונה אינטימית ברומאחתונה אינטימית ברומאחתונה אינטימית ברומא

חתונה אינטימית ברומאחתונה אינטימית ברומאחתונה אינטימית ברומא

חתונה אינטימית ברומאחתונה אינטימית ברומאחתונה אינטימית ברומא

כל אנשי המקצוע

קטגוריות
חתונות חורף,חתונות אמיתיות,חתונות אינטימיות,חתונה בחו״ל,חתונות בעולם,המגזין
תגיות
35MM,חתונה בחו״ל,חתונה ברומא,style for rent
Menu Title
x