חתונה בהולנד + 1 | מגזין חתונות – מיי דיי

חתונה בהולנד + 1

יש צלמים, שיודעים לתפוס חלקיקים של רגעים. מבט חטוף, חיוך אוהב, ליטוף עדין ורגשות שאי אפשר ממש לתאר במילים. אחד הדברים הכי חשובים בצילום יום חתונה זה היכולת לתפוס את החלקיקי רגעים האלה, כי הם מעבירים את התחושות והאווירה יותר טוב מכל דבר אחר.

מי שעוקב אחרי הבלוג יודע כבר שאלה מסוג הצלמים האהובים עלינו, ואנחנו דואגות למלא את נבחרת החלומות שלנו בדיוק בכאלה. לא פלא זה לכן שלא מעט מהצלמים בנבחרת שלנו מחזיקים גם בקריירות בינלאומיות, ומוזמנים לצלם חתונות גם מחוץ לישראל – כמו החתונה של דניאל ושרה שהתקיימה בהולנד.

דניאל ושרה הם זוג זמרי אופרה מקסימים, שגרים בעיירה ציורית בהולנד. אחרי שהתארסו הם חיפשו צלם שיתעד ברגישות את יום החתונה שלהם ואחרי שנתקלו בעבודות של אורלי פרל ניר שלנו ישר התאהבו והזמינו אותה לטוס לתעד את החתונה שלהם. אורלי כמובן שמחה על ההזדמנות לקחת חלק באירוע כזה מיוחד ועכשיו משתפת אותנו גם בתמונות הנפלאות מאותו היום.

החתונה של שרה ודניאל חולקה ל-2. לחלק הראשון, הטקס, הוזמנו רק החברים ומשפחה קרובה. בבוקר החתונה הם נפגשו כולם ליד הבית של הזוג ואז צעדו כולם ביחד לבית העירייה שם עשו את הטקס. בסיום הטקס כל המשתתפים הפריחו בלונים לבנים מה שיצר מחזה יפהפה ומיוחד. החלק השני של האירוע היה החגיגה עצמה שארעה בחווה אקולוגית לא רחוק משם. בין שדות ירוקים, נחלים וטבע יפהפה הודו הזוג לכולם והחליפו כמה מילים על האהבה שלהם. החברים של הזוג, גם הם זמרים, הכינו מופע עבורם. במהלך האירוע התחילו סופות רעמים והחגיגה עברה פנימה לתוך החווה.

אלבום החתונה מלא ברגעים קטנים ומרגשים – בדיוק כמו שהם חלמו ורצו. שרה מספרת שהם התרגשו מאד מהתוצאה וגם משתפת בכמה טיפים משלה:

* בצעו את הבחירות שלכם ליום החתונה לפי מה שאתם והבן/בת זוג רוצים. זה בסדר להקשיב לעצות מאחרים אבל כל עוד בסוף אתם בוחרים את מה שנכון לכם.

* לנו היה הכי חשוב להימנע מלחץ ביום החתונה. לכן בנינו מראש לוז לא צפוף ומלחיץ ולקחנו הכל באיזי

* בבוקר החתונה הכננו ארוחת בוקר ביחד. היה לנו כמה רגעים של שקט לפני הצילומים והאירוע וזה היה רגע קסום ומיוחד עבורנו מלא בהתרגשות ואושר

חתונה בחו״ל חתונה בחו״ל חתונה בחו״ל חתונה בחו״ל חתונה בחו״ל חתונה בחו״ל חתונה בחו״ל חתונה בחו״ל חתונה בחו״ל חתונה בחו״לחתונה בחו״ל חתונה בחו״ל חתונה בחו״ל חתונה בחו״ל חתונה בחו״ל חתונה בחו״ל חתונה בחו״ל חתונה בחו״ל חתונה בחו״ל חתונה בחו״ל חתונה בחו״ל חתונה בחו״ל חתונה בחו״ל חתונה בחו״ל חתונה בחו״ל

קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונות בעולם
תגיות
אורלי פרל ניר,חתונה בחו״ל,כלה בהריון
Menu Title
x