חתונה בפראג הקסומה | מגזין חתונות – מיי דיי

חתונה בפראג הקסומה

יולי וסלבה הכירו לפני תשע שנים במסיבה במעונות של הטכניון בחיפה. יולי הייתה אז זמרת רוק וסלבה סטודנט חובב מדע. למרות שבאו מעולמות שונים לגמרי באותו ערב שהכירו היה ניצוץ שלא היה ניתן להתעלם ממנו. בשנים הראשונות של ההיכרות ביניהם בילו כידידים ואחרי כמה שנים של בילויים משותפים, רגעים של שמחה וגם ורגעים גם של תמיכה ברגעי משבר הם עשו את הקפיצה מידידים לאוהבים.     

משם הדרך כבר הייתה ברורה ואחרי שנה וחצי של זוגיות מלאה בטיולים נפלאים, ארוחות ביתיות ורגעים קסומים סלבה כרע ברך על חוף הים לאור הירח המלא והציע ליוליה להיות אשתו. פגשנו אותם כאן לראשונה במדור חתונות אמיתיות עם החתונה היפיפיה שלהם בסגנון של יער קסום. הם בחרו להתחתן בישראל בחתונה רפורמית ושבועיים לאחר מכן עלו על טיסה לפראג שם נישאו בשנית בחתונה אזרחית.    

זוגות רבים בוחרים לאחרונה להתחתן בעיר האירופאית הקסומה ואחרי שרואים את הצילומים משם אפשר להבין בדיוק למה. רחובות צרים וקסומים, גגות של מבנים עתיקים וקסם שעובר בכל תמונה ותמונה. לפראג הם טסו עם ההורים שלהם וקומץ חברים.  

נסיעה שהייתה אמורה להיות רגועה כי הכל היה מוכן מבעוד מועד אבל שום דבר לא הכין אותם לדרמה  הקטנה שהתרחשה כמה שעות לפני הטיסה. אמה של יוליה החליטה לכבס את שמלת הכלה היפיפיה שלה במכונת כביסה ב 60 מעלות ובעצם כל השכבה העליונה של החצאית נהרסה והצהיבה.  בהגיעם לפראג יוליה נאלצה לחפש תופרת (שמצאה באדיבות הצלמת) ובד לשמלה ובעצם תוך יומיים נתפרה לה חצאית חדשה.
 
ביום החתונה היה קצת גשום לכן הם החליטו להצטלם מעט במרכז העיר ואת שאר הצלומים דחו למחרת, החלטה שהתבררה כנכונה כי ככה זכו לגלות מקום קסום בפאתי פראג שנבנה בסגנון ימי ביניימי ובילו שם יום מהנה מלא בחוויות חיוביות. 

חתונה בפראג הקסומה

חתונה בפראג הקסומה

חתונה בפראג הקסומהחתונה בפראג הקסומהחתונה בפראג הקסומהחתונה בפראג הקסומה חתונה בפראג הקסומהחתונה בפראג הקסומהחתונה בפראג הקסומהחתונה בפראג הקסומה חתונה בפראג הקסומהחתונה בפראג הקסומהחתונה בפראג הקסומהחתונה בפראג הקסומה חתונה בפראג הקסומהחתונה בפראג הקסומה חתונה בפראג הקסומהחתונה בפראג הקסומהחתונה בפראג הקסומה

כל אנשי המקצוע

קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונות בעולם
תגיות
חתונה בפראג
Menu Title
x