חתונה בקיבוץ: לי ודור | מגזין חתונות – מיי דיי

חתונה בקיבוץ: לי ודור

 את השם לי קודו שמענו לראשונה לפני שנה וחצי, כשבמייל שלנו נחתה הפקה של פרוייקט גמר של סטודנטית צעירה בשנקר. מבט קצר בתמונות הבהיר לנו שמדובר פה בסיפור אהבה. כמה הפקות משותפות אחר כך, פרסום של שתי קולקציות מהממות ולא מעט כלות מאושרות שהתארחו בבלוג בשמלות כלה שלה – עכשיו הגיע תורה של לי להתארח אצלנו. הפעם ככלה יפיפיה ביום חתונתה המרגש שארע בחורשת זיתים בקיבוץ בו גדלה.

את בעלה דור היא מכירה מגיל 12. הם למדו יחד באותו התיכון, בסוף כיתה ח׳ הפכו לזוג ועד היום עם ביחד. הם גדלו יחד, ומשהכירו יותר ביחד מאשר בנפרד. אוקטובר שנה שעברה הם טסו יחד לחופשה ארוכה לקמבודיה ותאילנד, שם בחר דור להציע נישואין אחרי כמעט 16 שנים של זוגיות.

כאשר החלו תכנוני החתונה היה להם ברור שהם חייבים לעשות חתונה שתתאים לאופי שלהם ושתהיה אירוע באווירת מסיבה. הם בחרו להתחתן בחורשת הזיתים בקיבוץ כרמיה בו גדלו בחתונת שישי צעירה ושמחה. מכיוון ששניהם מכירים את עולם החתונות מאוד מקרוב ידעו מראש שלא יתפשרו על אף ספק, והבחירות שלהם התבררו כמצויינות וללא רבב עבורם. הם בחרו את החברה הקרובה אפרת לובל לצלם ולתעד את החתונה בסטילס. אנחנו מכירים את אפרת שנים ואוהבים את העבודה שלה וידענו שהיא האחת שהכי מתאימה לנו גם באופי וגם ביכולות שלה. לצילום וידאו בחרו את תומר פוקס – “פוקסיה” שהוא אמן בחסד עליון, כל כך שונה ומיוחד. את האיפור עשתה אחותה – אופל קודו המאפרת ועל השיער ניצחה האחת והיחידה סילביה טובול, שמעבר להיותה חברה טובה, היא באר ללא תחתית של כישרון. על פרוחת החופה הייתה אחראית אמא של לי – מדובר בפרוחת משפחתית שאמא שלה רקמה עליה. כל מי שמתחתן במשפחה בוחר משפט ואמא של לי רוקמת אותו עם תאריך החתונה. מדהים!! על העיצוב הופקדה חברה נוספת של לי, הגר שמיר מגרושקה שהייתה אחראית על להפוך את מטע הזיתים לעולם הקסום של לי ודור והאורחים נהנו מהקייטגריג הייחודי של אתי ונעמה שהגיע בכלים מיוחדים מפעם.

את השמלות כמובן שלי עיצבה ותפרה לעצמה. 3 שמלות – אחת מרכזית, שניה לחופה ושלישית לריקודים. לי מספרת לנו שזה קצת מצחיק, אבל למרות שהיא בעצמה אחראית לשמלת החתונה של בנות רבות היא מעולם לא עצרה לחשוב איך היא תיראה ככלה. אבל, לפני שנתיים כשרק הקימה את העסק, נסעו היא ואמא שלה להסתובב בשוק הפשפשים. הם הגענו לחנות של תחרות מפעם ושתיהן באותה שניה תפסו את אותה חתיכת תחרה והביטו נו זו בזו עם חיוך ענק. אמא של לי התעקשה לקנות לה את התחרה שהייתה יקרה מאוד וביקשה ממנה שלא תשתמש בה לשמלות כלה של כלה אחרת אלא רק בשביל שמלת הכלה שלה.

מאז התחרה שכבה אצלה בבית. כשהגיע הרגע להתחיל לעבוד היא נזכרה בה, הוציאה אותה מהארון ופרשה אותה בסלון. המסורת של something old something new something blue תמיד הייתה היא משהו שדובר עליו במשפחה של לי והיא החליטה לשלב אותה בשמלה שלה. את הישן – התחרה כבר היה לה, גזרת שני החלקים סימלה את הדבר החדש והיה חסר רק הכחול. לי החליטה לערוך ניסוי של שימוש בסיליקון שיצקתי לתבניות, לאחר שהתייבש רקמתי אותו לתחרת השמלה. ומהשמלה הזו גם יצאה קולקציה שלמה אחר כך.

את הבוקר דור פתח עם ארוחת בוקר עם החברים הקרובים במסעדה, משם נסעו להתארגן יחד עם לי בקיבוץ כרמיה בבית משפחת קודוביצקי. ברקע התנגן פלייליסט של דיפ האוס כייפי והחלו ההכנות. קבוצת הבנות בנפרד בקומה התחתונה והבנים בקומה העליונה. לאחר האיפור, השיער וההתלבשות לי ודור נפגשו בדשא עם כל החברים, הרימו צ’ייסר ויצאנו לצילומים. את הצילומים אפרת ניהלה בצורה כייפית וזורמת יחד עם הצלמים שלה ועם תומר צלם הוידאו.

אני חושבת שהטיפ הכי טוב שאני יכולה לתת לכלות וחתנים עתידיים הוא שכשהם בוחרים את הספקים שלהם, שיבחרו כאלה שבאמת מתאימים להם באופי העבודה, ואז- שחררו!!! תסמכו על הספקים שבחרתם ותתנו להם לעשות את מה שהם יודעים לעשות הכי טוב. ברגע שתתנו בהם אמון, תשחררו מהם ותיתנו להם לעשות את מה שהם טובים בו- הם יתנו לכם פי מליון ממה שאתם מצפים! אצלינו כל אחד מהספקים הוכיח שהטענה הזאת נכונה.

לי היקרה – מרגש לארח אותך כאן ככלה אחרי שאירחנו ככ הרבה כלות יפיפיות שלך. שיהיה לכם המון מזל טוב. אוהבות, צוות מיי דיי

חתונה בקיבוץ: לי ודור חתונה בקיבוץ: לי ודור חתונה בקיבוץ: לי ודור חתונה בקיבוץ: לי ודור חתונה בקיבוץ: לי ודורחתונה בקיבוץ: לי ודורחתונה בקיבוץ: לי ודורחתונה בקיבוץ: לי ודורחתונה בקיבוץ: לי ודורחתונה בקיבוץ: לי ודורחתונה בקיבוץ: לי ודורחתונה בקיבוץ: לי ודור חתונה בקיבוץ: לי ודורחתונה בקיבוץ: לי ודורחתונה בקיבוץ: לי ודור חתונה בקיבוץ: לי ודור חתונה בקיבוץ: לי ודור

חתונה בקיבוץ: לי ודורחתונה בקיבוץ: לי ודור חתונה בקיבוץ: לי ודורחתונה בקיבוץ: לי ודורחתונה בקיבוץ: לי ודורחתונה בקיבוץ: לי ודור

כל אנשי המקצוע

 • מיקוםחורשת זיתים בקיבוץ כרמיה
 • צילוםאפרת לובל
 • וידאותומר פוקס
 • שמלת כלהלי קודו
 • איפוראופל קודו
 • שיערסילביה טובול
 • עגיליםנטלי שבתאי
 • אביזר לשיערלי קודו
 • נעלייםGEOX
 • עיצוב חתונהגרושקה
 • קייטרינגאתי ונעמה
 • מוזיקהרועי גוראי
 • כמות אורחים360
 • שיר כניסה לחופהביצוע בלייב: נעמה אור שיר: אהבה ממבט ראשון של אריק איינשטיין
 • שיר שבירת כוסAVICCI the nights
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונות שישי
תגיות
חתונה בקיבוץ,אפרת לובל,גלי גריפל,סילביה טובול,גרושק'ה,פוקסיה וידאו
Menu Title
x