בין קודש לשיק: החתונה של רוני ויצי | מגזין חתונות – מיי דיי

בין קודש לשיק: החתונה של רוני ויצי

בשמלה חסודה ויפהפייה ומיתוג חורפי ומקסים, רוני ויצי המגיעים מהעולם הדתי החליטו לתכנן חתונה שונה מהנוף המוכר להם ולסובביהם תוך אמונה מלאה שאפשר לקשר בין דת לשיק – והם אכן עשו זאת בהצלחה רבה וכזו שמקנה להם מקום של כבוד גדול אצלנו במדור ׳חתונות אמיתיות׳ האהוב.

הם הכירו דרך חברה בבליינד דייט בירושלים על אחד הגגות בשכונת משכנות שאננים הציורית. כשעלו לשם הם מצאו בקבוק יין, רוני הייתה בטוחה שיצי החביא את זה שם, אך זה היה מקרי לחלוטין. כנראה שהבקבוק סימל על הבאות – מאותו רגע הם הפכו להיות החברים הכי טובים, אוהבים, ולא עזבו אחד את השני מאז. יצי הציע לה נישואין לאחר שנה של זוגיות, בלוקיישן הרומנטי של מצפה באזור מדבר יהודה. הוא לקח אותה מוקדם בבוקר לראות את הזריחה, כרע ברך והציע. חברים שלו החביאו מצלמות גו פרו בסלעים והתיעודים מעידים ששניהם התרגשו בטירוף, עם בקבוק יין שהפעם נפתח, והם אכלו, שתו והתרגשו אל מול השמש העולה.

הם החליטו לא לחכות המון זמן ובתוך שלושה חודשים בלבד, בעזרה עצומה של משפחה חברים וגם My Day, הם הרימו את החתונה שהם תמיד חלמו עליה. הסגנון שהם בחרו היה “נשף חורפי” ורוני מספרת שהם חיפשו כמה שיותר דיטיילים קטנים וחסכוניים שיעשו תחושה חמימה אך חגיגית. ההכנות היו תקופה מייגעת עבורם, יצי אוהב להיות מעורב ועקשן ולא היה לו פשוט עם זה שרוני לקחה את המושכות בכל הנוגע לעיצוב אבל לאט לאט הוא הבין את הראש שלה והם הגיעו לעמק השווה.

רוני מספרת שהרגע הכי חלומי בארגון החתונה היה במכירה מיוחדת של המעצבת ליהי הוד. השמלה הראשונה שהיא מדדה הייתה האחת: שמלת תחרה עם דיטיילים נוצצים, עם שובל שגרם לאמא שלה להעלות דמעות ביום הקניה.  

מבחינת לוקיישן, רוני ויצי חיפשו מקום המזכיר אולם נשף. הם בחרו ב”קדמא” בהרי ירושלים. הם הוסיפו נורות קטנות באוהל קבלת הפנים בכניסה למראה חמים. הגוונים השולטים בעיצוב, כמו גם בשמלות השושבינות, היו ורוד עתיק, פודרה, אפור וכסף. על השולחנות של החברים הם הוסיפו קרמבו כדי לשמור על התמה החורפית. על המסכים באולם היה מוקרן הכיתוב “תודה שבאתם- and have a warm winter”.

הבוקר של החתונה היה מאד מיוחד עבור בני הזוג. הם לא התראו שבוע שלם לפני מה שאפשר לרוני ל”זמן בנות” אמיתי עם חברותיה ובנות משפחתה. חברותיה הטובות ליוו אותה מהבוקר ולקחו אותה לסוויטה של “קדמא” להתארגנות. לאחר מכן משפחתה הגיעה. אחד הרגעים המרגשים עבורה היה כאשר ההורים שלה נכנסו וראו אותה, בעיקר אבא שלה, זה היה מרגש במיוחד. לאחר צילומים בסוויטה, רוני עברה להצטלם ביער קרוב לאולם ואחר כך בבית חנן הצטרפו אליהם חבורת בנות שגדלה עם רוני. היא עשתה איתם תמונות קבוצתיות משגעות, עם אביזרים שונים (חלקם מחנות האונליין שלנו). רוני מספרת שהצלם שלה תיפקד כשושבין וחבר טוב כשהרגיע אותה במהלך הצילומים, מה שהפך את השעות הללו ממלחיצות לכיפיות במיוחד.

הרגע שריגש את רוני יותר מכל היה כאשר יצי הגיע לכסות אותה בהינומה לפני החופה. כשהוא הגיע מולה הלקה ניגנה את הנעימה של “here come the sun” של הביטלס ולמרות שהיו שם כל כך הרבה אורחים הם הרגישו הכי לבד – רגע אינטימי של שניהם.

רוני ויצי הוסיפו לטקס המסורתי משהו משלהם וביקשו מהקרובים אליהם לעלות לחופה להקריא את שבע הברכות ולהוסיף איחול משלהם. הם מספרים שזה היה שילוב מדהים של מסורת עם תרבות יהודית ישראלית, והרגישו שהטקס הוא ממש שלהם.

 בין קודש לשיק: החתונה של רוני ויצי

בין קודש לשיק: החתונה של רוני ויצי בין קודש לשיק: החתונה של רוני ויצי בין קודש לשיק: החתונה של רוני ויציבין קודש לשיק: החתונה של רוני ויצי בין קודש לשיק: החתונה של רוני ויצי בין קודש לשיק: החתונה של רוני ויציבין קודש לשיק: החתונה של רוני ויצי בין קודש לשיק: החתונה של רוני ויציבין קודש לשיק: החתונה של רוני ויציבין קודש לשיק: החתונה של רוני ויציבין קודש לשיק: החתונה של רוני ויצי בין קודש לשיק: החתונה של רוני ויצי בין קודש לשיק: החתונה של רוני ויצי בין קודש לשיק: החתונה של רוני ויצי בין קודש לשיק: החתונה של רוני ויצי בין קודש לשיק: החתונה של רוני ויצי בין קודש לשיק: החתונה של רוני ויציבין קודש לשיק: החתונה של רוני ויצי בין קודש לשיק: החתונה של רוני ויציבין קודש לשיק: החתונה של רוני ויציבין קודש לשיק: החתונה של רוני ויצי בין קודש לשיק: החתונה של רוני ויצי

בין קודש לשיק: החתונה של רוני ויצי בין קודש לשיק: החתונה של רוני ויצי בין קודש לשיק: החתונה של רוני ויצי בין קודש לשיק: החתונה של רוני ויציבין קודש לשיק: החתונה של רוני ויצי בין קודש לשיק: החתונה של רוני ויצי

כל אנשי המקצוע

 • מיקוםקדמא
 • צילוםמאמא צילום
 • וידאוניצן בר ל"סטודיו לב ארי"
 • שמלת כלהליהי הוד
 • איפור אנסטסיה מיילר
 • שיעראביטל תורג'מן לAvital&Avital
 • נעלייםרוני קנטור
 • עיצובהכלה וקדמא
 • מוזיקהרוקדים
 • תכשיטיםYellow rose
 • הזמנותShani Meller ל"שניקווה"
 • זר כלהארנונים
 • קישוטים לצילומיםMy Day Shop
 • מתנות לאורחיםקרמבו לשולחנות ומגנטים
 • כמות אורחים520
 • שיר כניסה לחופהHallelujah
 • שיר שבירת כוסHatikva – Daniel Zamir
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונות חורף
תגיות
ליהי הוד,רוני קנטור,זר כלה,חתונה בירושלים,my day shop,קדמא
Menu Title
x