חתונה מארץ הפלאות | מגזין חתונות – מיי דיי

חתונה מארץ הפלאות

אם יש משהו שאנחנו מתרגשות לגלות שוב ושוב בעבודה שלנו זה שאין דבר שעומד בפני הדמיון. במיוחד כשיש את האנשים הנכונים שיודעים לקחת את הדמיון שלכם ולהפוך אותו למציאות. זאת אחת הסיבות העיקריות למען האמת שבגללו הבלוג הוקם.

תחום החתונות מלא בחלומות אבל פחות באנשים שיודעים להפוך את החלומות האלה למציאות. בתוך שוק של אלפי נותני שירות יש רק מעטים בשאמת ייתנו את כל כולם כדי להפוך את היום של הלקוחות שלהם לכל מה שהם חלמו ואנחנו כאן בדיוק כדי לנסות להביא לכם את האנשים הנפלאים האלה מכל התחומים ובכל המחירים: החל מעיצוב האירוע ועד הצלמים שלא ינוחו עד שיהיה להם את הפריים המושלם שלכם.

ולמה כל ההקדמה הזאת? כי הפוסט של היום מראה עד כמה אפשר לקחת מקום אירועים מוכר ורגיל ולהפוך אותו למשהו אחר לגמרי. למשהו שהזוג דימיין ופינטז ובסוף קיבל במציאות ובביג טיים. אז איך הפך גן אירועים ממרכז הארץ לממלכה של אליסה בארץ הפלאות?

הבנות המוכשרות מאחורי עיצוב האירוע, רחלי מיכל ומירב ממוד עיצובים מספרות לנו שלפני כחצי שנה הגיע אליהם זוג מקסים, מיוחד ועם רצון “למשהו אחר” שהפקידו בידיהן את החזון ליום החתונה שלהם:  חתונה יפה, מגניבה, שמחה ובעיקר עם הרבה אנרגיות טובות. ביחד עם הזוג הגיעו הבנות למסקנה שקונספט של wonderland יכול להגשים בדיוק את מה שהזוג ייחל לו ויצאו לעבודה.  לפני תחילת עבודה העיצוב יצרו בהתחלה לוח השראה (משהו שהן עושות עבור כל אירוע) ובאמצעות הלוח הזה התחילו בעצם לבנות את עיצוב האירוע כולו. אנחנו מאמינות גדולות ביצירת לוחות השראה לפני החתונה והלוח הזה מראה בדיוק מדוע. שימו לב כמה הוא קרוב למה שהיה בסוף במציאות. פשוט נפלא.

חתונה מארץ הפלאות

 

אז עכשיו לקצת פרטים על האירוע עצמו: אזור קבלת הפנים באירוע נצבע בצבעים עזים של פרחים ומתתקים בשילוב טקסטיל של שחור לבן עם פסים. צנצנות מייסון צבועות פוזרו ברחבי השולחנות יחד עם עששיות ורודות, קשים מפוספסים ועוד דיטטילז רבים. ברחבי המתחם שולבו צבעי פוקסיה וכתוב וגם קריצות לארץ הפלאות של אליסה עם שלטי “eat me” ו “drink me” איפה שחיכו לאורחים ממתקים ופינות שתייה. כמו כן באזור קבלת הפנים חיכתה לאורחים עמדת צילום צבעונית עם אקססוריז שהוזמנו במיוחד לאירוע.

באזור השולחנות החליטו המעצבות לשמור על מראה מעודן יותר עם אזכור למוטיב הפסים שחור לבן שהופיע במספרי השולחן, עיטוף כלים ובשקיות למפיות. לכל אורח חיכתה הפתעה מתוקה על הצלחת: המפית הונחה בשקית נייר מפוספסת עליה הונחו שתי נשיקות צבעוניות עם כיתובים שונים: eat me, take me.

מעבר לצבעוניות הנפלאה ותשומת הלב לפרטים ניתן לראות שבאמת לא משנה לאן פנו האורחים חיכה להם שם קריצה, חיוך ומשהו מתוק. אנרגיות טובות ומשמחות בדיוק כפי שהזוג רצה. מקסים, מתוק ותזכורת נפלאה שאין דבר העומד בפני הדמיון. סופ”ש נפלא לכולם!

חתונה מארץ הפלאות חתונה מארץ הפלאות חתונה מארץ הפלאות חתונה מארץ הפלאות חתונה מארץ הפלאות חתונה מארץ הפלאות חתונה מארץ הפלאות חתונה מארץ הפלאות חתונה מארץ הפלאותחתונה מארץ הפלאותחתונה מארץ הפלאות חתונה מארץ הפלאות חתונה מארץ הפלאות חתונה מארץ הפלאות חתונה מארץ הפלאות

עיצוב: מוד עיצובים

צילום: ליאת דותן 

קטגוריות
עיצוב ופרחים
תגיות
חתונת קונספט,מוד עיצוב אירועים
Menu Title
x