חתונה על הגג: אלינה וסטס | מגזין חתונות – מיי דיי

חתונה על הגג: אלינה וסטס

שיקית, אורבנית, קלילה וסופר מגניבה –  החתונה של אלינה וסטס התקיימה באחד הברים האהובים עלינו בתל אביב וללא ספק מספקת לנו פוסט אורבני מגניב לסופ״ש.

אלינה וסטס הכירו במקרה בפייסבוק לאחר שאלינה ראתה את התמונה של סטס, היא החליטה להתחיל איתו באלנגטיות – הצליח לה. מהר מאוד החלו לחלוק קורת גג, וגרו במיטב ערי ישראל. במהלך הקשר “הביאו” לעולם את טייסון, שאמנם נחשב לכלב, אבל בפועל לגמרי התינוק שלהם. אחרי 7 שנות זוגיות, בהם אלינה חשבה ש”אנחנו לא מהזוגות שמתחתנים”, יום חמישי חורפי אחד, חיכתה לה הפתעה בקופסה של טיפאניס. אחרי ההלם הראשוני, הגיעה השמחה והחלו תכנוני החופשה שבה יעשו את הטקס האזרחי. בסופו של דבר, הם נישאו בסיטי הול בניו יורק. לאחר החזרה לארץ החל הזוג לתכנן  מסיבה לחברים ולמשפחה.

מכיוון ששניהם לא הכי מתחברים לעולם החתונות, הם ניגשו לזה “כאילו לא היו בחתונה מעולם”. “בסופו של דבר זה לא שעשינו משהו נורא שונה, אבל הגישה האינדיוידואלית, עזרה לנו להיות מחוברים לכל דבר שבחרנו לעשות”. החל מהמיקום שנבחר (בר אוכל שהם אוהבים לבלות בו), וכלה בטקס האישי (בהנחיית שני חברי ילדות). אלינה מסכמת את היום בפשטות אופיינית: “בעיני מה שעשה את היום הזה לכל כך כיפי זה שעשינו הכל ביחד וניסנו להימנע כמה שיותר ממצבים מלחיצים”.

הם הגיעו למלון יום לפני החתונה, כדי לבלות ולעשות “יום כיף”: הלכו לים ולמסעדה ופשוט נהנו מחופשה משותפת. ביום החתונה עצמו, היה ברור שיתארגנו ביחד: “זאת זכות שסטס היה שם איתי כשהתארגנתי, ברגע שצץ המשבר הראשון- הוא הציל את המצב”. 

כיאה לחתונה אורבנית אמיתית, אלינה וסטס ללא ספק נתנו הופעה שיקית ומעודכנת. אלינה בשמלה בגזרה נקיה ועדכנית של חנות האונליין bhldn ואיפור ושיער בידיה של דפנה בר – אל ההורסת וסטס עם חליפה קלילה בלי גקט אבל עם פפיון משדרג. מושלם לחתונת שישי.

בר הסורא מארה המהמם שם התקיימה החתונה עוצב ושודרג בהתאם למעמד אבל עדיין שמר לגמרי על הוייב השיקי ותל אביבי שלו. בתמונות אפשר לראות שהאווירה לגמרי תאמה את מה שאלינה וסטס שאפו להגיע אליו. ללא ספק דרך מגניבה וקלילה להתחתן.

חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטסחתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטסחתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטסחתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס חתונה על הגג: אלינה וסטס

כל אנשי המקצוע

  • מיקוםסורא מארה
  • צילוםגמבא צלמים
  • שמלת כלהbhldn.com
  • שיער ואיפורדפנה בר-אל
  • בגדי החתןTopman ו-‎NAMES בוטיק אופנה לגבר
  • מוזיקהאייל גולדמן
  • אורחים100
  • התארגנותמלון Brown Beach House
  • אטרקציות‎Print My Pic פולארוידים
  • זמן ארגון חתונהחצי שנה
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונות אינטימיות,חתונה אורבנית,חתונות שישי
תגיות
חתונת שישי,חתונה אורבנית,חתונה בבר,חתונה בתל אביב,גמבה צלמים,דפנה בר-אל,SURAMARE
Menu Title
x