חתונה קטנה ובוהמיינית | מגזין חתונות – מיי דיי

חתונה קטנה ובוהמיינית

היום בבלוג יש לנו עבורכם חתונה קטנה ומטריפה בסגנון מיוחד שאנחנו אישית מאד מאד אוהבות – בוהו שיק. מעבר לסטייל המיוחד, לעיצוב שנעשה כולו בDIY ולכלה שדאגה שהכל יישאר בגדר התקציב, יש לנו כאן גם סיפור אהבה שהתחיל מבקשה קטנה באינסטגרם לעזרה שהובילה לאהבה גדולה חוצת יבשות.

אולי היא בלוגרית אופנה עם חיבה עזה לעולם הבוהו שיק (כמונו). לבלוג שלה קוראים TLV Birdie וכחובבות הזאנר אנחנו כבר מזמן הוספנו אותו למועדפים שלנו. היא עלתה לארץ מרוסיה לפני שלוש שנים ופגשה את יוסי, מעצב גרפי ואנימטור, אחרי שפרסמה תמונה באינסטגרם וכתבה שהיא מחפשת מכונת כתיבה בעברית. יוסי ראה את התמונה ולמרות שבאותה תקופה התגורר בארה”ב הוא פנה לאולי וסיפר לה שבבית הוריו נמצאת מכונת כתיבה שאינה בשימוש ושהיא יכולה לאסוף אותה. משם התפתח ביניהם סיפור אהבה אלקטרוני – אימיילים, שיחות סקייפ ובעיקר המון לייקים ברשתות החברתיות.

כשיוסי הציע לאולי להתחתן איתו, הוא עדיין גר בארה”ב ובעזרתם של החברים ובני המשפחה הם הצליחו לתכנן את החתונה בשלושה חודשים בלבד. הם בחרו להתחתן בחתונה קטנה, אינטימית ובסגנון בוהו-שיק ולכלול כמה שיותר אלמנטים שמאפיינים אותם. אולי לקחה על עצמה את משימת העיצוב וכשמדובר בכלה כה יצירתית יש הרבה הפתעות. אפילו אותה מכונת כתיבה שבזכותה הם נפגשו והכירו, כיכבה בפינה משלה והאורחים התבקשו להקליד באמצעותה ברכות ומילים חמות לזוג. אולי גם הכינה את מרכזי השולחן, לוכדי חלומות וטי-פיים קטנים שקישטו את החלל. מקסים!!

כמובן שאי אפשר לדבר על בוהו שיק מבלי להזכיר את מראה החתונה של אולי שהיה מסוגנן להפליא בהתאם לקונספט. את השמלה היא הזמינה מ-free people (כבר הזכרנו שזאת חנות האונליין האהובה עלינו?) את ה-head piece היא קנתה ב-H&M ואת הארנק היא קנתה באקססוריז, כי בנוסף להיותה כלה בוהמיינית היא גם היתה כלה שמתנהלת עם תקציב והיא מצאה את כל הפריטים היפים הללו מבלי לשבור את הארנק. 

את ההזמנה לחתונה עיצבו הזוג ביחד וניסו לשלב בין האופי האורבני של יוסי ובין הקלילות של אולי. מסתבר שליוסי עוד כמה כשרונות בשרוול מלבד היותו מעצב גרפי והוא גם עיצב עבורם את טבעות הנישואין המיוחדות  עליהן נחרטה המילה “נצח”. כמה מיוחד.

 אולי ויוסי, סיפור האהבה שלכם בשילוב חתונה כה ייחודית ומקסימה מוסיפה לנו המון השראה לדפי הבלוג היום. אנחנו מאחלות לכם חיים מאושרים והמון מזל טוב! אולי – אותך נמשיך לפגוש בבלוג שלך. 

חתונה קטנה ובוהמייניתחתונה קטנה ובוהמייניתחתונה קטנה ובוהמייניתחתונה קטנה ובוהמייניתחתונה קטנה ובוהמייניתחתונה קטנה ובוהמייניתחתונה קטנה ובוהמייניתחתונה קטנה ובוהמייניתחתונה קטנה ובוהמייניתחתונה קטנה ובוהמיינית חתונה קטנה ובוהמייניתחתונה קטנה ובוהמייניתחתונה קטנה ובוהמייניתחתונה קטנה ובוהמיינית חתונה קטנה ובוהמיינית חתונה קטנה ובוהמיינית חתונה קטנה ובוהמיינית חתונה קטנה ובוהמייניתחתונה קטנה ובוהמייניתחתונה קטנה ובוהמיינית חתונה קטנה ובוהמייניתחתונה קטנה ובוהמייניתחתונה קטנה ובוהמייניתחתונה קטנה ובוהמיינית

כל אנשי המקצוע

קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונות אינטימיות,חתונות שישי,חתונות DIY
תגיות
DIY,בוהו שיק,free people
Menu Title
x