חתונה בהפתעה | מגזין חתונות – מיי דיי

חתונה בהפתעה

כזה סיפור אנחנו בטוחות שעוד לא שמעתן – סיפור החתונה של חן והדר שהצליח להפתיע אותנו, את האורחים ובעיקר את חן החתן שחשב שהוא מגיע לבר מצווה של האחיין של הדר ובעצם הגיע לחתונה שלו.

אתם בטח מכירים את הקושי בלמצוא מתנה מתאימה ליום הולדת חשוב של אחד מבני הזוג. לקראת יום הולדתו ה30 של בן הזוג שלה, הדר חיפשה רעיון מקורי למתנה. חן (30) והדר (33), בזוגיות כבר חמש שנים. אחרי שנה וחצי של זוגיות חן החליט שהוא מציע להדר נישואין אבל למרות ההצעה, הם לא התחילו בארגונים והחליטו לקחת את הזמן. כעבור כמה חודשים הדר נכנסה להריון עם ביתם הבכורה, ומשם החיים התחילו להתגלגל. הדר וחן הספיקו להקים עסק ביחד, להקים משפחה, להביא לעולם עוד ילד… הספיקו הכל חוץ מלהתחתן.

ב17 לספטמבר לחן מלאו יומולדת 30 והדר החליטה שהשנה היא רוצה לארגן לו חגיגה גדולה בהפתעה רבת משתתפים. בכל זאת, לא כל יום בעלך בן 30. הדר התלבטה מה לעשות משום שבעלה אוהב להיות מעורב בכל פרט ופרט ושונא הפתעות. למרות זאת, היא הייתה נחושה והחליטה לארגן מסיבת הפתעה שתהיה הראשונה והאחרונה בחייו. הדר התחילה לחפש מקומות לאירוע והתייעצה עם אחותו לגבי הארגונים. בזמן ההתייעצות עלה להדר רעיון, במקום יומולדת הפתעה- חתונת הפתעה. השתיים צחקו ולא לקחו כל כך ברצינות את ההצעה, אך פתאום זה היה נראה הדבר הכי הגיוני לעשות.

חתונה בהפתעה

כל זה קרה שלושה שבועות לפני מועד האירוע. אז איך מארגנים חתונה בשלושה שבועות, ואיך בכלל מארגנים חתונה בלי ליידע את החתן? נשמע מסובך וכמעט בלתי אפשרי, אבל הדר עשתה את זה ובגדול. דבר ראשון היא סגרה לוקיישן. הדר פנתה אל אולם האירועים “הקומה הרביעית”, משום שהיה לה ברור שחן יאהב את המקום. דבר שני שהדר עשתה, זה להתקשר לכל המשפחה והחברים ולספר להם על חתונת ההפתעה, פלוס שליחת ההזמנה בוואטסאפ עם תזכורת על הדיסקרטיות. לאחר שסגרה מקום לחתונה ושלחה הזמנות לאורחים, החלה הדר לסגור את שאר הספקים שגם הם היו מופתעים מכך שהחתונה עוד שלושה שבועות ושהחתן לא יודע מכלום.

כדי שחן לא יקבע כלום ביום חתונה שלו (הרי save the date פחות מתאים כאן…), הדר אמרה לו שיש באותו היום בר מצווה לאחיין שלה. חן קיבל הזמנה מגיסתו לבר מצווה של הבן שלה- בתאריך 11.9, בשעה 20:00, בקומה הרביעית.

חתונה בהפתעה

כששאלנו את הדר אם חן לא חשד ואם היא לא חששה מלארגן את זה, היא אמרה שכמובן שהיו בה חששות: “אני פחדתי שהוא יכעס עלי מאוד, כאילו עשיתי דבר כזה גדול בלי להתייעץ איתו ובלי שיהיה לו יד בזה. אנחנו בחיים מחליטים ביחד הכל וגם עובדים ביחד. אבל החלטתי כן ללכת על זה. יש לי חברה שהיא מתקשרת שהיא אלופת עולם ואנחנו לא עושים שום צעד בלי להתייעץ איתה קודם. ברגע שהיא אמרה לי לכי על זה, זה נתן לי ביטחון. בשלושה שבועות האלה כל יום בערב התחילו לי חרדות ופחדים והייתי ממש לחוצה, אבל היא כל הזמן אמרה לי אל תדאגי”.

ביום של החתונה הדר יצאה מוקדם בבוקר בטענה שאחותה צריכה עזרה עם האירגונים לבר המצווה של הבן שלה. באותו היום הדר התארגנה במלון המרקט האוס בשוק הפשפשים ביחד עם אחותה, האחיות של חן ואמא של חן. הדר שידרה כל היום “עסקים כרגיל”, ודיברה עם חן על ענייני עבודה. הדר תיאמה עם חן שאמא שלו תיקח את הילדים מהגן ותביא אותם לאירוע ולכן כל שעליו היה לעשות זה להגיע ב20:00 לבר המצווה.

הגיע ערב האירוע, השעה 19:30 ורוב האורחים כבר הגיעו, מחכים לחן ובעיקר מחכים לראות את התגובה של חן להפתעה של חייו. הדר מספרת שחן בנאדם דייקן ולכן היה לה ברור שהוא יגיע בדיוק ב20:00. ברגע שחן התקשר ואמר להדר שהוא בדרך, הדר חיכתה מחוץ למעלית לרגע המפגש המרגש והמפתיע. הדר מספרת שרגע לפני שהוא הגיע הגיעו עוד אורחים בטפטופים: “כל פעם שהמעלית יורדת ועולה הלב שלי בתחתונים… כל פעם היא נפתחת וזה לא הוא אני נגמרת”.

חתונה בהפתעה חתונה בהפתעה

ואז הגיע הרגע הגדול וחן יוצא מהמעלית: “הוא הגיע והוא ראה אותי בשמלה כלה והוא חיבק אותי ואמר יאוו את משוגעת את משוגעת… כולם בכו. הוא לא בכה, כולם בכו חוץ ממנו, הוא היה בשוק”.

בסופו של דבר חן מאוד נהנה והופתע: “הוא אומר שזה היה היום הכי מאושר בחיים שלו. אחרי שסיימנו  את החתונה הלכנו למלון, החלפתי לסניקרס ויצאנו לפשפשים לבר וסיפרתי לו את כל מהלך ההתארגנות. איך עשיתי לו טבעות, מדדתי לו את האצבע מתוך שינה בלילה, קניתי לו בגדים לפי המידות של המכנסיים שלו…עד היום לא הספקתי לספר לו כל מה שעברתי בשבועות האחרונים”.

חתונה בהפתעהחתונה בהפתעה חתונה בהפתעהחתונה בהפתעהחתונה בהפתעהחתונה בהפתעה

חן והדר, אין ספק שסיפור החתונה שלכם הפתיע אפילו אותנו (אחרי שחשבנו שכבר ראינו הכל …).  מחכות לשמוע מה הדר תארגן לחן לכבוד יומולדת 50. מזל טוב כפול!!!

חתונה בהפתעהחתונה בהפתעה

 

כל אנשי המקצוע

  • מקוםהקומה הרביעית
  • צילוםlove & marriage
  • שמלת כלהshimka
  • צילום וידאוטל חיים
  • זמן ארגון חתונה3 שבועות
קטגוריות
חתונות אמיתיות
תגיות
הקומה הרביעית
Menu Title
x