חתונת חצר שאבי שיק | מגזין חתונות – מיי דיי

חתונת חצר שאבי שיק

החתונה של היום היא דוגמה נפלאה למה קורה כשזוג שחולם על חתונה קצת אחרת נפגש עם צמד מפיקות שיודעות להגשים חזון. מוריאל ורועי התחתנו באוגוסט האחרון. מתחילת ההכנות לחתונה ידעו בדיוק היכן הם רוצים להתחתן: בחצר האחורית של דוד של מוריאל בכפר מלל. הבעיה: החצר הייתה במצב מחפיר והשניים חששו כי לא יהיה ניתן להפוך אותה למקום ראוי לחתונה. 

מוריאל ורועי פנו לשרון ומורן מפיס אוף מינד הפקות והשתיים התחילו לעבוד מיד על המהפך של החצר. ביחד החליטו על קונספט של שאבי שיק לחתונה. הגראג’ המוזנח הפך למטבח פתוח מאולתר, שבו יכלו אורחי החתונה לראות כיצד מכינים את האוכל, ממש כמו במסעדות השוק הידועות, וחפצים ואביזרים שהיו זרוקים בחצר, כמו מאזניים ישנים, נהפכו לחלק מעיצוב האירוע בעזרת כמה נגיעות של עיצוב. 

אנחנו מתות על התוצאה ועל האופן שבו הצליחו שרון ומורן להפוך חזון בלתי אפשרי כמעט של זוג למציאות. שרון ומורן מספרות לנו שלא רק הן הוסיפו יצירתיות לחתונה, גם למוריאל ורועי היה רעיון מקסים ומיוחד במינו. הזוג הדפיס את המילים לשיר החופה כדי שהאורחים יוכלו לשיר בזמן שהם צועדים לחופה. מקסים! אתם מוזמנים ליהנות מהתמונות ומהווידאו, שמראה את המהפך של החצר, והמון מזל טוב למוריאל ורועי.  

חתונת חצר שאבי שיק

חתונת חצר שאבי שיק חתונת חצר שאבי שיק חתונת חצר שאבי שיק חתונת חצר שאבי שיק חתונת חצר שאבי שיק חתונת חצר שאבי שיק חתונת חצר שאבי שיק חתונת חצר שאבי שיק חתונת חצר שאבי שיק חתונת חצר שאבי שיק חתונת חצר שאבי שיק חתונת חצר שאבי שיק חתונת חצר שאבי שיק חתונת חצר שאבי שיק חתונת חצר שאבי שיק חתונת חצר שאבי שיק חתונת חצר שאבי שיק חתונת חצר שאבי שיק חתונת חצר שאבי שיק

כל אנשי המקצוע

  • מיקוםחצר פרטית
  • הפקהפיס אוף מינד הפקות
  • עיצובטרנד
  • מיקוםדוד בר סלע
  • קייטרינגרן שמואלי
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונת גן / חצר
תגיות
חתונת חצר,מורן גולדשטיין ניהול והפקת אירועים
Menu Title
x