חתונת חצר קסומה | מגזין חתונות – מיי דיי

חתונת חצר קסומה

אם תמיד חלמתם להתחתן בחתונת חצר אינטימית, מוקפים רק באנשים הכי קרובים אליכם ובדיטיילס אישיים וקסומים, כנראה שהחתונה שיש לנו היום בבלוג היא בדיוק מה שחשבתם עליו. כי כרגיל הזוגות שלנו הם ההשראה הכי גדולה ואלה שתמיד מראים לנו שאם רוצים – אז הכל אפשרי.

אז היום בבלוג אנחנו מזמינות אתכם לחתונת חצר קסומה ומיוחדת של זוג צלמים מתל אביב – רוני וחיים. אחרי שהתארסו רוני וחיים החליטו שלמרות שהם גרים בתל אביב, את החתונה שלהם הם יערכו בחצר של בית ילדותה של רוני בהר כנען שבצפת. עם המון רעיונות מיוחדים ומוטיבציה להכניס כמה שיותר מעצמם ליום הגדול התחילה רוני לאסוף השראות ברשת לאיך היא רוצה שהחתונה שלהם תיראה. היא חברה למעצבת המוכשרת יעל מ”גרילנדה” וביחד הן יצאו למשימה של הפיכת חצר בית הוריה של רוני לחתונה שמשלבת את כל מה שרוני תמיד רצתה.

ביחד הן מצאו בדים מתאימים לשרשראות הדגלים, בחרו בקפידה את הצבעוניות של כדורי הנייר שריחפו מעל כל השולחנות, אספנו פחיות גדולות של זיתים שהפכו למיכלים נהדרים לפרחים רעננים ושלל בקבוקי זכוכית שהונחו על השולחנות ובתוכם צרורות עדינים של פרחים.

יעל, המעצבת של החתונה, מספרת לנו שאחד הדברים האהובים עליה בעיצוב חתונות חצר בבית פרטיים הוא למצוא כל מיני אוצרות בבית שנזנחו לשלב אותם באירוע. בבית הוריה של רוני, לשמחתה הרבה, נמצאו שפע של אוצרות מהסוג הזה: מזוודת מסעות גדולה, רהיטי עץ יפים מסגרות של תמונות וכלים מקסימים שרק חיכו להתהדר לקראת היום החגיגי.

כך ביום עצמו נוצר שילוב פלאי של פריטים שנמצאו בבית, כאלה שנאספו לטובת האירוע וכאלה שהגיעו מהמחסן של “גרילנדה”. כל אלה יחד העניקו לאירוע אופי וסגנון אישי שמתאים לאופי המקום, להעדפות ולנטיות ליבם של בני הזוג.

לאורחי החתונה אכן חיכתה הפתעה נפלאה כשהגיעו למקום האירוע. בכניסה חיכו להם כרטיסי ישיבה מיוחדים וגם בוטוניירים מלבנדר עם איך הם מכירים את החתן או את הכלה. קצת אחרי הכניסה מתחת לעץ חיכתה להם פינת “מחשבות” –  שולחן עליו מחברת , עטים עפרונות צבעוניים וכרטיסי ברכה. האורחים הוזמנו לכתוב ברכות ולתת עצות לחיי נישואין מאושרים. במהלך החתונה התמלא העץ בברכות שנתלו על הענפים.

בפינה אחרת בחצר עמדה ה”צלמניה” – פינת צילום כיפית בה עמדה אחת המצלמות הנדירות והמקצועיות שיש לרוני וחיים – ממש כמו של פעם! האורחים צילמו את עצמם על רקע שהן הכינו במיוחד לטובת העניין ונותרו המון תמונות משעשעות למזכרת אבל את התמונות הרשמיות מהחתונה, שצילמו מאמא צלמים, אתם תכף תזכו לראות.

אז חמישי שמח קוראים יקרים, נשאיר אתכם עם אלבום החתונה הקסום של רוני וחיים ושיהיה לכם סופ”ש נפלא!

חתונת חצר קסומהחתונת חצר קסומהחתונת חצר קסומהחתונת חצר קסומהחתונת חצר קסומהחתונת חצר קסומהחתונת חצר קסומהחתונת חצר קסומהחתונת חצר קסומהחתונת חצר קסומהחתונת חצר קסומהחתונת חצר קסומהחתונת חצר קסומהחתונת חצר קסומהחתונת חצר קסומהחתונת חצר קסומהחתונת חצר קסומהחתונת חצר קסומהחתונת חצר קסומהחתונת חצר קסומהחתונת חצר קסומהחתונת חצר קסומהחתונת חצר קסומהחתונת חצר קסומהחתונת חצר קסומהחתונת חצר קסומהחתונת חצר קסומהחתונת חצר קסומהחתונת חצר קסומהחתונת חצר קסומהחתונת חצר קסומהחתונת חצר קסומהחתונת חצר קסומה

כל אנשי המקצוע

קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונות אינטימיות,חתונת גן / חצר,חתונות שישי
תגיות
מתנות לאורחים,DIY,פישנדג,חתונת חצר,צלמניה
Menu Title
x