מסיבת הבריכה של רוני ומוש | מגזין חתונות – מיי דיי

מסיבת הבריכה של רוני ומוש

הרגע שבו רוני ומוש הכירו לקוח כאילו מסרט רומנטי. רוני נסעה במונית שירות ומוש נכנס למונית והפיל בטעות את כל הכסף הקטן שלו על הרצפה. רוני נחלצה לעזרתו ובזמן שעזרה לו לאסוף את המטבעות נפגשו עיניהם. הוא חייך אליה וכשירדה מהמונית ביקש דרך החלון את מספר הטלפון שלה. מאז הם ביחד ובקיץ האחרון עמדו מתחת לחופה בחצר בית אמו של מוש בפרדס חנה.

רוני מעצבת גרפית ומוש עובד בתחום המסעדנות, וביחד הצליחו לתכנן חתונה שהיא הכול חוץ מממוצעת. הם בחרו בחצר בית אמו של משה כלוקיישן של החתונה שלהם בגלל האנרגיות הטובות של המקום, הנוף והזיכרונות שהיו להם מהמקום. 

 החתונה התקיימה בשישי בצהריים. הזוג ערך חופה רפורמית, שבה הם עצמם כתבו את הכתובה. רוני אף עיצבה בעצמה את הזמנת החתונה ואת התפריט. את השולחנות בחצר כיסו פרחי בר. עגבניות, פלפלים וירקות טריים נוספים קישטו את אזור הבריכה ושולחנות ההגשה. האוכל היה טרי ונהדר (הקייטרינג היה “המזנון” של אייל שני) ובסוף הערב, כולם קפצו לבריכה. “החתונה שלנו הייתה בדיוק כמו שדמיינו אותה. החתונה שלנו = החלומות שלנו”, מספרת לנו רוני. זה צריך להיות המוטו של כל זוג שמתכנן חתונה. מזל טוב רוני ומוש! 

מסיבת הבריכה של רוני ומוש

מסיבת הבריכה של רוני ומוש מסיבת הבריכה של רוני ומוש מסיבת הבריכה של רוני ומוש מסיבת הבריכה של רוני ומוש מסיבת הבריכה של רוני ומוש מסיבת הבריכה של רוני ומוש מסיבת הבריכה של רוני ומוש מסיבת הבריכה של רוני ומוש מסיבת הבריכה של רוני ומוש מסיבת הבריכה של רוני ומוש מסיבת הבריכה של רוני ומוש מסיבת הבריכה של רוני ומוש מסיבת הבריכה של רוני ומוש מסיבת הבריכה של רוני ומוש מסיבת הבריכה של רוני ומוש מסיבת הבריכה של רוני ומוש מסיבת הבריכה של רוני ומוש מסיבת הבריכה של רוני ומוש מסיבת הבריכה של רוני ומוש מסיבת הבריכה של רוני ומוש מסיבת הבריכה של רוני ומוש מסיבת הבריכה של רוני ומוש מסיבת הבריכה של רוני ומוש מסיבת הבריכה של רוני ומוש מסיבת הבריכה של רוני ומוש מסיבת הבריכה של רוני ומוש מסיבת הבריכה של רוני ומוש מסיבת הבריכה של רוני ומוש מסיבת הבריכה של רוני ומוש מסיבת הבריכה של רוני ומוש מסיבת הבריכה של רוני ומוש מסיבת הבריכה של רוני ומוש

כל אנשי המקצוע

  • מיקוםחצר פרטית בפרדס חנה
  • צילוםלירון ארל
  • שמלת כלהיוסף
  • שיעריוסי נחמיאס
  • איפורדליה בניטה
  • בגדי חתןשלייקס - מיה שלו
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונת גן / חצר,חתונות שישי
תגיות
יוסף,חתונת חצר,חתונה רפורמית,זר לשיער
Menu Title
x