חתונת יום עצמאות מהממת | מגזין חתונות – מיי דיי

חתונת יום עצמאות מהממת

אנחנו תמיד אומרות, שהמרכיב הכי הכי חשוב ביום החתונה זה אתם. אפשר להוציא הון קטן, להביא את הספקים הכי טובים, לתכנון את הכל לפרטי פרטים אבל אם אתם לא תבואו בהבנה שכשהיום מגיע מה שחשוב זה החיוך האושר והרגעים ביחד – כל המסביב גם לא ישנה.

אז נכון שהחתונה של סופי רן מלאה בספקים סופר מוכשרים מנבחרת החלומות שלנו, ונכון שהעיצוב מושלם, הלוקיישן מהמם, הכלה יפיפיה והצילום נהדר – אבל מה שהופך את החתונה הזאת לכל כך מיוחדת ומהממת בעינינו זה ההתרגשות והאושר שנשקפים מכל תמונה   ואיך שסופי ורן שילבו את המשפחה שלהם בצורה מרגשת כל כך בכל חלקי היום- החל מהנסיעת אופנוע של סופי עם אבא שלה, צילומים עם הכלב האהוב של רן והכי מרגש: הסבתות שצעדו לפניהם בשביל לחופה בשמחה וצהלה.

סופי ורן הכירו בזמן לימודי רפואה בהונגריה ושרדו שנתיים של קשר לונג דיסטאנס בזמן שסופי עדיין סיימה את הלימודים ורן כבר היה צריך לחזור לארץ. ביום שסופי חזרה והם עברו לגור יחד, בין כל הארגזים, רן שלף טבעת והציע נישואין. סופי מספרת לנו שהחלום תמיד היה להתחתן על הים בשקיעה. כשבאו לקבוע תאריך גילו שיום העצמאות יוצא ביום חמישי וכך אפשר גם להתחיל את האירוע מוקדם (כי זה יום חופש) וגם כולם יבואו רעננים ומוכנים למסיבה. כמובן שערך נוסף וגדול היה שאחרי כמה שנים של לימודים בחול יוכלו לחגוג את היום המיוחד שלהם יחד עם המדינה.

כל קונספט החתונה היה סביב מסיבה ולא חתונה רגילה. הם ידעו שיהיו להם המון אורחים צעירים והחג היה הזדמנות מצויינת להפוך את האירוע למסיבת חתונה. הם השקיעו בקוקטיילים ואלכוהול איכותי, הוסיפו ספות ושולחנות לישיבה אלטרנטיבית ושילבו מנות ארץ ישראליות כמו שווארמה בתפריט כדי  במנה העיקרית כדי ליצור אווירה של “קבלת פנים משודרגת” בתוספת של מנות צלחת-מזלג כדי לתת עוד טאצ׳ של יום העצמאות.

הלוק ההורס של סופי כלל שמלה של אחד המותגים האהובים עלינו מאוסטרליה  – spell. לא מעט כלות חוששות להזמין שמלות באינטרנט אז ביקשנו מסופי לספר לנו קצת על התהליך: תמיד התחברתי לסגנון הבוהמייני וחיפשתי השראה בפינטרסט. לפתע נתקלתי בתמונה של שמלה מהממת על החוף מאוסטרליה. נדלקתי עליה ממש ולאחר חיפוש ברשת, מצאתי את האתר המקורי המוכר את השמלה. אני קונה הרבה באינטרנט והשתעשעתי עם הרעיון של להזמין את השמלה מאוסטרליה. מה שדחף אותי ללכת על זה היה דווקא רן שראה את השמלה בתמונות וחיזק אותי שהשמלה תהיה מושלמת ומיוחדת וממש לחץ עלי להזמין אותה וכך היה. תיקנתי אצל תופרת את החלק האחורי בכדי שישב טוב יותר עלי וזהו. ממש שמחה שיצא לטובה ואני ממליצה לכלות לא לפחד ולהזמין דברים מהאינטרנט לחתונה בחנויות כמו אסוס ופרי פיפל. גם האוברול הוזמן מאסוס בעלות מצחיקה וגם החלוק להתארגנות חברה קנתה לי מאסוס.

על העיצוב הופקדה גוני שביט ההורסת שעשתה עיצוב בעזרת קקטוסי קישקשתא ופלייסמנטים בסגנון כרזות יום עצמאות של פעם. בנוסף היא הוסיפה פרחי מדבר ואלמנטים עיצוביים מודרנים יותר לכדי שילוב של “ארץ ישראל היפה” בנגיעה עכשווית. התוצאה? מעוררת התפעלות במיוחד ואחת מחתונות הקונספט הכי מדוייקות ויפות שהיו כאן בבלוג.   

חתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דיי חתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דיי חתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דיי חתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דיי חתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דייחתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דייחתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דיי חתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דיי חתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דייחתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דיי חתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דייחתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דיי חתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דיי

חתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דייחתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דיי חתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דיי חתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דייחתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דיי חתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דיי חתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דיי חתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דיי חתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דיי חתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דיי חתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דיי חתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דיי חתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דייחתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דיי חתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דיי חתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דייחתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דיי חתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דייחתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דיי חתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דיי חתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דיי חתונת יום עצמאות איל הצילום - בלוג חתונות מיי דיי

כל אנשי המקצוע

קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונה ליד הים
תגיות
בית על הים,רוני קנטור,אור קופליס,איל הצילום,חתונה בתל אביב,גוני שביט - עיצוב אירועים,חתונת יום העצמאות
Menu Title
x