חתונת נובמבר בשבע | מגזין חתונות – מיי דיי

חתונת נובמבר בשבע

חלי ואביה הכירו בצורה מיוחדת. זה היה ב2005 כשחלי עבדה בתמיכה טכנית והגיעה לסדר את המחשב של אביה. אחרי שסידרה לו את המחשב, הם החליטו באופן ספונטני לרדת לאכול צהריים ביחד ו”משהו בחיוך ובמבט שלו גרמו לי להבין באותו היום שהוא יהיה בעלי”, אומרת חלי.

שבע שנים לאחר מכן, בנובמבר האחרון, חלי ואביה עמדו מתחת לחופה בשבע, גן אירועים אורבני בתל אביב. הזמנות החתונה, פתקי ההושבה, החולצה של החתן ודיטיילז נוספים עוצבו על ידי חלי ועל שאר עיצוב האירוע הופקדה המעצבת שרית בוסטן. ביום החתונה הזוג והצלם שלהם, חגי גלילי, יצאו לסשן צילומים ברחבי תל אביב שכללו גם עצירה בחנות הדיסקים המיתולוגית האוזן השלישית. חלי הייתה יפיפיה בשמלה שלה שעוצבה על ידי ענבל רביב וגם החתן היה מדוגם בחליפה שלו מפרד סגל.

העצה של חלי לכלות לעתיד: “הדבר הכי חשוב לזכור במהלך תכנון החתונה זה פרופורציות. צריך לדעת שלא משנה מה זה יהיה יום קסום ומרגש ולזכור להנות מהתהליך.”

חתונת נובמבר בשבע

חתונת נובמבר בשבע חתונת נובמבר בשבע חתונת נובמבר בשבע חתונת נובמבר בשבע חתונת נובמבר בשבע חתונת נובמבר בשבע חתונת נובמבר בשבע חתונת נובמבר בשבע חתונת נובמבר בשבע חתונת נובמבר בשבע חתונת נובמבר בשבע חתונת נובמבר בשבע חתונת נובמבר בשבע חתונת נובמבר בשבע חתונת נובמבר בשבע חתונת נובמבר בשבע חתונת נובמבר בשבע חתונת נובמבר בשבע חתונת נובמבר בשבע חתונת נובמבר בשבע חתונת נובמבר בשבע חתונת נובמבר בשבע חתונת נובמבר בשבע חתונת נובמבר בשבע חתונת נובמבר בשבע חתונת נובמבר בשבע

כל אנשי המקצוע

  • מיקוםשבע
  • עיצוב הזמנהDIY
  • תכשיטיםאפרת קסוטו
  • וידאוcinewed
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונות חורף,חתונה אורבנית
תגיות
שגיא דהרי,טלי פאוור,ענבל רביב,חגי גלילי,שבע אולם אירועים,שבע,CineWed,שבע - מקום לאירועים
Menu Title
x