חתונת סוקלנטים ביער מכושף | מגזין חתונות – מיי דיי

חתונת סוקלנטים ביער מכושף

כבר יותר מדי זמן עבר מאז שהיה לנו פוסט עיצוב בבלוג ועכשיו כשהרוחות של החורף הגיעו למחזותינו זה בדיוק הזמן לדבר על עיצוב עם וייב קצת יותר חורפי ויופי מכשף במיוחד. אז בואו איתנו למסע בחתונת היער המכושף של הילה וגל.

הילה וגל התחתנו בפיין קלאב שממוקם בלב יערות הכרמל ובגלל האווירה הקסומה של האזור היה ברור שהעיצוב יהיה חייב להתכתב עם כל היופי הפראי שמסביב. יהב בחר לבסס את עיצוב האירוע על אחת התגליות העיצוביות של השנה האחרונה – הלא הם הסוקולנטים. למי שלא מכירה, מדובר בצמחים ממשפחת הקקטוסים בעלי מראה מאוד מיוחד. הם מגיעים במגוון צבעים וצורות והכי חשוב הם לא עוקצניים וניתן לשלב אותם בהמון אלמנטים כמו שיהב עשה כאן; בעמדת קבלת הפנים, מציצים מבין המגירות וגם במרכזי השולחן, שנשתלו בין אבנים וחלוקי נחל באגרטלים רחבים.

ביחד עם הגוונים הירוקים של הסוקולנטים השתלבו נהדר פרחי בר בסגול, וורדים בצבעי אפרסק ולבן שסודרו היטב בגזעי עץ מחוספסים או בצנצנות תכלכלות שנתנו נגיעה של צבע מרענן. גם החופה נבנתה בהשראת הקונספט של היער המכושף ובמקום מוטות החופה שאנו כבר רגילות לראות הפעם מככבים ענפים וזרדים ששזורים זה בזה. את החופה היפיפיה עיתרו פרחי ליזיאנטוסים שנצבעו בכחול.

אין ספק שעם תמונות יפות כאלה אנחנו מתחילות את היום שלנו עטופות בהשראה וחוויות ממסע ביער קסום ונפלא. ולמי שהתאהבה גם בסוקולנטים הירוקים והמקסימים, בקרוב נחשוף בפניכם כוכב חדש ומושלם לכל הכלות חורף שבדרך….

חתונת סוקלנטים ביער מכושף חתונת סוקלנטים ביער מכושףחתונת סוקלנטים ביער מכושףחתונת סוקלנטים ביער מכושףחתונת סוקלנטים ביער מכושף חתונת סוקלנטים ביער מכושף חתונת סוקלנטים ביער מכושףחתונת סוקלנטים ביער מכושףחתונת סוקלנטים ביער מכושף חתונת סוקלנטים ביער מכושף

עיצוב: יהב גרין

צילום: אורלי פרל ניר

מקום: פיין קלאב

קטגוריות
עיצוב מושלם לחתונה
תגיות
עיצוב ופרחים,אורלי פרל ניר,עיצוב חתונה,פיין קלאב,יהב גרין
Menu Title
x