חתונת פופ אפ בפארק | מגזין חתונות – מיי דיי

חתונת פופ אפ בפארק

לא כל יום אנחנו נתקלות בחתונות תוך כדי טיול שגרתי בפארק הירקון. פיקניקים, ימי הולדת, מפגשי אמהות – ברור, אבל חתונה באמצע הפארק לא יצא לנו עדיין לראות. אבל כך בדיוק פגשנו את כרמל ואמיר שבחרו להתחתן בחתונת פופ-אפ באמצע הפארק ביום שישי בצהריים ולשנות לגמרי את כללי המשחק.  

 כרמל אומרת שהיא ואמיר לא לקחו את עניין החתונה כמובן מאליו ותהו במשך זמן רב גבי הצורך שלהם להתחתן ומה המשמעות של חתונה  בעינייהם. לאחר שהחליטו בכל זאת להתחתן היה להם ברור שהם הולכים להתחתן בטקס אלטרנטיבי ושונה. היות ואין בארץ נשואים אזרחיים רשמיים, הם היו צריכים לחשוב הרבה מהו התוכן שאותו יוצקים לתוך טקס שהוא לא דתי. הם רצו ליצור חגיגה המקדשת את הקשר ביניהם ואת הבית שיבנו ביחד אבל לעשות זאת בהפקה שלא תצא מפרופורציות מבחינה כספית וגם לא תגזול זמן רב מדי. כרמל ואמיר גרים בתל אביב כבר מספר שנים ומרבית משפחותיהם וחבריהם גרים במרכז הארץ, כך שעלה רעיון לערוך את הטקס במרחב הציבורי של העיר ואח”כ להמשיך לחגיגה באיזשהו בר או מסעדה.

כך הגיעו לרעיון לערוך חופת פופ אפ באמצע בפארק הירקון בשישי בצהריים, תחת חופת עצים ובמרחק 5 דקות הליכה מה”אל וסינו”- בר יין שהם אוהבים עם אוכל מעולה שם המשיכו לאחר מכן את החגיגה. חשוב לציין שהבחירה לערוך את הטקס בשטח ציבורי הייתה כרוכה בסיכון מסויים שכן זה לא לגמרי מותר… לכן הם לא היה קייטרינג (היו נשנושים ושתיה) וגם לא ציוד הגברה לפארק. היה ממש חשוב להם שלא להשתלט על המרחב הציבורי ולכבד את העובדה שהמקום שייך לכולם. לכן תוך חצי שעה הם הקימו את המתחם, התחתנו והמשיכו הלאה לחגיגות בבר הסמוך שם חיכו לאורחים מנות טעימות ובר מפנק. לפארק הם אירגנו שמיכות פיקה על הדשא וחברות של כרמל הכינו מניפות מדהימות במיוחד לארוע. השביל לחופה סומן על ידי שתי שורות של ורדים לבנים וצהובים והחופה הייתה עשויה מקלות במבוק ובד.

את הטקס, כרמל ואמיר כתבו בעצמם, והוא נוהל בחן רב ע”י אחותה, וגיסה ניגן את השיר שליווה אותם לחופה. הטקס התחיל בברכות של ההורים, אח”כ ברכות שלהם זה לזו והסתיים במכה חגיגית על הגונג. משם הקהל השמח המשיך בתהלוכה לעבר האל וסינו שם חיה אוכל נפלא ויין טוב ומסיבה שגלשה לרחוב והמשיכה עד הערב.

באופן כללי, כרמל אומרת ששניהם נתברכו בהמון מזל טוב ונסיבות שאיפשרו להם לחגוג את החתונה כפי שרצו. הייתה תמיכה וזרימה מלאה מהמשפחות שנתנו המון חופש. באופן רשמי, הם חתמו על תעודת זוגיות דרך ארגון “משפחה חדשה”- תעודה המעגנת באופן חוקי את זכויותיהם כידועים בציבור. מדובר למעשה בתצהיר משפטי המעגן זכויות קיימות של ידועים בציבור ונותן לקשר הזוגי תוקף משפטי.

 טיפ מכרמל: “אנחנו ממליצים לחשוב היטב על מה המשמעות של החתונה בעבורכם ולהשקיע את הזמן בליצור חוויה שתשקף את האמונות האישיות שלכם. זה יכול להיות כל דבר- בין אם הטקס הוא דתי כהלכתו או חילוני למהדרין- מה שחשוב זה שהוא נעשה בלב שלם ומתוך אהבה. יש מי שהטקס חשוב יותר בשבילם ויש מי שהמסיבה היא משמעותית יותר- העיקר בעינינו היה שהבחירות נעשו מתוך מודעות ולא כברירת מחדל”

חתונת פופ אפ בפארק חתונת פופ אפ בפארק חתונת פופ אפ בפארק חתונת פופ אפ בפארק חתונת פופ אפ בפארק  חתונת פופ אפ בפארק חתונת פופ אפ בפארק חתונת פופ אפ בפארק חתונת פופ אפ בפארק חתונת פופ אפ בפארק  חתונת פופ אפ בפארק חתונת פופ אפ בפארק חתונת פופ אפ בפארק חתונת פופ אפ בפארק חתונת פופ אפ בפארק חתונת פופ אפ בפארק חתונת פופ אפ בפארק חתונת פופ אפ בפארק חתונת פופ אפ בפארק חתונת פופ אפ בפארק חתונת פופ אפ בפארק חתונת פופ אפ בפארק חתונת פופ אפ בפארק חתונת פופ אפ בפארק חתונת פופ אפ בפארק חתונת פופ אפ בפארק 

כל אנשי המקצוע

  • מיקוםפארק הירקון
  • צילוםeight bells
  • מיקוםאל וסינו
  • שמלת כלהיוליה קורוליוב
  • שיערתספורת- המספרה של אנה
  • נעלייםשופרא
  • בגדי חתןרנואר וקסטרו
  • עיצובהכלה
  • מוזיקהנעמה בן נפתלי
  • תכשיטיםmiryam 24k
קטגוריות
חתונות אמיתיות,לוקיישנים מיוחדים,חתונות שישי
תגיות
Eight Bells,חתונת פופ אפ,חתונה חברתית
Menu Title
x