חתונת שישי אינטימית מול העיר העתיקה | מגזין חתונות – מיי דיי

חתונת שישי אינטימית מול העיר העתיקה

אנחנו אולי לוקחים את כל העניין של להתחתן בארץ כמובן מאליו, אבל יש לא מעט זוגות ברחבי העולם שעבורם זה ממש החלום, והם מוכנים לטוס במיוחד עד לכאן כדי לגרום לזה לקרות, ועל הדרך כמובן מביאים איתם את כל החברים והמשפחות.

ג׳נה וג׳ייקוב מגיעים מקצוות שונים של העולם (היא מאוסטרליה והוא משוויץ) אבל נפגשו דווקא בתל אביב אחרי שנרשמו באותו הזמן לסמסטר של חילופי סטודנטים במחלקה המשפטית. האמת שהם הכירו ממש ביום בו נחתה ג׳נה בישראל, יום העצמאות, במהלך על האש שארגנו עבור הסטודנטים החדשים.

היום הם גרים בשוויץ ביחד, אבל אחרי שהתארסו היה להם ברור שאת החתונה ירצו לעשות במדינה בה הכירו לראשונה. הם החליטו להתחתן מול נופי העיר העתיקה בירושלים, בחתונת שישי אינטימית אליה הוזמנו אורחים מכל העולם. ג׳נה מספרת שהיה חשוב להם לשים דגש לא על הפרטים הקטנים כמו עיצוב, צבעים וכו אבל בעיקר על טקס החופה והמשפחה. ״השאיפה שלנו מיום החתונה הייתה לא לעשות אירוע גדול ומרשים, אלא לשים את הדגש על האינטימיות של היום הזה, ולאפשר לאורחים להנות מהאוויר הירושלמי, הנופים הקסומים ומארוחת הצהריים שארגנו להם. כמובן שגם אנחנו זכינו להנות מכל אלה גם.״   

בימים לפני החתונה ג׳נה וגייקוב בחרו שלא להיפגש, וגם בבוקר החתונה התארגנו בקומות שונות של אותו המלון. הפגישה הראשונה ביניהם הייתה רגע לפני טקס החופה, שנערכה ב11 בבוקר. כאמור, את רוב התכנון של האירוע הם השקיעו בלחשוב על טקס החופה, שם שילבו בטקס הסברים וטקסטים שהיו חשובים להם על המשמעות של האירוע. באופן יוצא דופן, את החופה ערכו עם הגב לאורחים כדי שיוכלו להיות עם הפנים לעיר העתיקה של ירושלים.

אחרי החופה יצאו לצילומים זוגיים (מכיוון שלא יכלו לעשות אותם לפני) ואז הצטרפו לשאר האורחים לבראנץ׳ מפנק של פנקייקים, סלטים, בלינצס ועוד ולאחר מכן להקה חיה הרקידה את האורחים עד כניסת השבת.

תמיד מקסים לראות גם את הקסם של חתונות אינטימיות כמו זו של ג׳נה וג׳ייקוב, ששמות את הדגש במקומות אחרים מאלה שאנחנו בדרך כלל רגילות אליהם.

חתונה בירושלים - בלוג חתונות מיי דיי חתונה בירושלים - בלוג חתונות מיי דיי חתונה בירושלים - בלוג חתונות מיי דיי חתונה בירושלים - בלוג חתונות מיי דיי חתונה בירושלים - בלוג חתונות מיי דיי חתונה בירושלים - בלוג חתונות מיי דיי חתונה בירושלים - בלוג חתונות מיי דיי חתונה בירושלים - בלוג חתונות מיי דיי חתונה בירושלים - בלוג חתונות מיי דיי חתונה בירושלים - בלוג חתונות מיי דייחתונה בירושלים - בלוג חתונות מיי דיי חתונה בירושלים - בלוג חתונות מיי דיי חתונה בירושלים - בלוג חתונות מיי דיי חתונה בירושלים - בלוג חתונות מיי דיי חתונה בירושלים - בלוג חתונות מיי דיי חתונה בירושלים - בלוג חתונות מיי דיי חתונה בירושלים - בלוג חתונות מיי דייחתונה בירושלים - בלוג חתונות מיי דיי חתונה בירושלים - בלוג חתונות מיי דיי חתונה בירושלים - בלוג חתונות מיי דיי חתונה בירושלים - בלוג חתונות מיי דיי חתונה בירושלים - בלוג חתונות מיי דיי חתונה בירושלים - בלוג חתונות מיי דיי חתונה בירושלים - בלוג חתונות מיי דיי

כל אנשי המקצוע

  • צילוםLUZ
  • מקום אירועעולמיא
  • איפוריסמין בדוסה
  • שיעררז עיצוב שיער
  • קייטרינגluisa
  • מוזיקה חיהNigun Collective
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונות אינטימיות,חתונות שישי
תגיות
חתונת שישי,חתונה בירושלים,חתונה אינטימית,לוז | LUZ
Menu Title
x