חתונת שישי משפחתית | מגזין חתונות – מיי דיי

חתונת שישי משפחתית

יש לא מעט סוגי חתונות מרגשות, אבל אולי אחד מהדברים הכי מרגשים זה כשהילדים זוכים להיות חלק מיום החתונה. ואם כבר יש לכם הזדמנות לערוך את החתונה כשיש ילדים, כדאי מאד להפוך אותם לחלק מהאירוע ולמצוא דרכים מקוריות לשלב אותם ביום הגדול.

רינת, אשת חינוך בסוכנות היהודית, ואיליה, איש הייטק, החליטו להנשא אחרי לידתו של בנם הצעיר (אח קטן לגאיה). כדי שגם הילדים יהנו מהחתונה, היה חשוב להם לערוך את האירוע בשעות היום ולכן ההחלטה להתחתן ביום שישי הייתה טבעית מבחינתם. הם נישאו בחתונה קטנה ואינטימית במעמד החברים הקרובים ובני משפחה.

מעצבת השמלה של רינת, אירה קירפרמן, היא חברתה הטובה עוד מימי נעוריהן ולכן הבחירה בה לעיצוב השמלה הייתה מאוד טבעית. רינת מספרת שהן עברו תהליך בדרך לגיבוש הקונספט, בחירת הבדים ותהליך הפקת השמלה שמאוד העמיק את הקשר בינה לבין חברתה המעצבת. לגאיה, הבת של רינת, נתפרה שמלה תואמת, בדיוק מאותו הבד. “כשחיפשנו בד לשמלה, קנינו עוד חתיכת בד זהה, במיוחד לשמלה של גאיה, זה היה מאוד חשוב עבורי שתהייה לה שמלה מאותו הבד. היה לי חשוב שהיא תחווה את כל הספקטרום הרגשי הזה כשתסתכל בתמונות עם חלוף השנים”. 

חתונה עם ילדים חתונה עם ילדים חתונה עם ילדים חתונה עם ילדים

כדי לשבור את הצבע הלבן ולהוסיף קריצת שובבות לשמלה, המעצבת הציעה להוסיף חגורה בצבע שונה ורינת בחרה בצבע כחול: “זה צבע שכולם אוהבים ויש לו המון גוונים יפים וחוץ מזה, השתעשענו במחשבה שזה גם קצת כחול לבן, כמו הדגל” (רינת הרי עובדת בסוכנות היהודית כך שבנוסף נוצר קונטקסט ציוני). בעקבות ההחלטה על הוספת הסרט הכחול, הוחלט שכל החתונה תהיה בגוונים כחולים. המעצבת תפרה סרט כחול לשמלה של גאיה, העניבה לאיליה הייתה כחולה וגם החברות הקרובות התבקשו להגיע בשמלות בגוונים כחולים. הבעיה היחידה הייתה להשיג זר כחול: “אחרי שבחרנו את הקונספט, הסתבר שבעונה לא היו פרחים כחולים. איליה פנה לבעלים של חנות פרחים קטנה שהוא מכיר והיא צבעה את הפרחים הלבנים בצורה מיוחדת כך שייצא זר כחול.

לילה לפני החתונה הילדים ישנו אצל הסבתות ובבוקר גאיה הגיעה להתארגן ביחד עם אמה “זה היה מאוד מרגש, היא הייתה איתי בהכנות בבוקר ולא הפסיקה להגיד לי שאני ממש יפה. היא מאוד התרגשה”.

החתונה של איליה ורינת היא דוגמא מדהימה איך אפשר לשלב את הילדים באירוע המיוחד שלכם בצורה מרגשת ומשמעותית. תהנו מהתמונות המהממות מיום החתונה שלהם ושיהיה המון המון מזל טוב!

חתונה עם ילדים חתונה עם ילדים חתונה עם ילדיםחתונה עם ילדים חתונה עם ילדים חתונה עם ילדים חתונה עם ילדים חתונה עם ילדים
חתונה עם ילדים חתונה עם ילדים חתונה עם ילדים חתונה עם ילדים חתונה עם ילדים

רוצים לראות עוד השראה לחתונות עם הילדים?

החתונה של איילת ופיני >>

לחתונת היער של תום ואביגיל >>>

חידוש הנדרים של טניה ומיכאל >>> 

חתונה עם ילדים חתונה עם ילדים חתונה עם ילדים חתונה עם ילדים חתונה עם ילדים חתונה עם ילדים חתונה עם ילדים חתונה עם ילדים חתונה עם ילדים חתונה עם ילדים

כל אנשי המקצוע

 • מיקוםבית – חלל אורבני לאירועים
 • צילום I Do Studio
 • שמלת כלהDvarim by Ira Kiperman
 • איפור ושיערלריסה ליס
 • בגדי החתןLANSKI
 • הזמנותרמי קורן
 • מוזיקהדי ג'יי יוהאן
 • שיר כניסה לחופהEnya - Caribbean blue
 • שיר שבירת כוסI'm Shipping Up To Boston - Dropkick Murphys
 • אורחים150
 • זמן ארגון חתונהחמישה חודשים
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונות אינטימיות,חתונות שישי
תגיות
חתונת שישי,I Do Studio,חתונה עם ילדים
Menu Title
x