המדריך המלא לטיפוח העור לפני החתונה | מגזין חתונות – מיי דיי

המדריך המלא לטיפוח העור לפני החתונה

ברור שהמאפרת שבחרת ליום החתונה תעשה את הקסם המתבקש- תהפוך את עורך לקורן וזוהר, תסתיר פגמים ותדגיש את כל מה שיפה. יחד עם זאת, כדי שהאפקט יהיה מקסימלי, גם לך יש השפעה רבה על התוצאה!  טפחי את עורך, זה מומלץ כשיגרה ועל אחת כמה וכמה לקראת מועד החתונה. אל תתביישי לבקש תדרוך אישי מהמאפרת על מה ואיך, אבל זכרי- שהאחריות לעשות היא כולה שלך…קיבצנו בשבילך כמה טיפים חיוניים לקראת היום הגדול:

המדריך המלא לטיפוח העור לפני החתונה

***

הקפידי לשתות הרבה מים

כשהגוף מיובש זה מתבטא במרקם וגוון העור. שתיית מים מוסיפה מיום טבעי המגיע מבפנים, שמשפיע ,על כל המערכות בגוף ובתוך כך גם העור. המים משפרים את כל פעילות הגוף ברמה התאית משפיעים על קצב חילוף החומרים, התחדשות, תהליכי ריפוי טבעיים של העור, גמישות ורכות.

המדריך המלא לטיפוח העור לפני החתונה

דאגי לנקות את הפנים לפחות פעם ביום

הניקוי היומיומי מסיר תאי עור מתים, לכלוך ושומן שהצטבר מהפרשות פנימיות של הגוף. תכשיר הניקוי גם הוא משתנה בהתאם לסוג העור. תוכלי למצוא מגוון של סבונים לעור יבש/ מעורב/ שמן/ שמן בעייתי או שמני ניקוי שונים. בכל מה שמאפיין את עולם הטיפוח- אין תכשיר אחד שמתאים לכולן. . . כך שלעיתים יש צורך בניסוי ובדיקה, ולהשתמש במה שעושה לך נעים וטוב. כך גם לגבי תדירות השימוש. באופן אישי העדפה שלי היא ניקוי הפנים לפני השינה אחרי שהעור נחשף לגורמי לכלוך שונים במהלך היום ולתת לעור את שנת הלילה המשקמת כשהוא נקי. כמובן שאפשר לנקות את העור גם בבוקר, לפי הרגשתך, אם את מרגישה צורך ברענון העור לאחר השינה, או שאת דווקא מעדיפה להישאר עם השומן הטבעי של העור שהופרש במהלך הלילה. עדיף לא להרבות בניקוי עור הפנים כדי לא לייבש את העור.

המדריך המלא לטיפוח העור לפני החתונה

מרחי קרם לחות

שימוש בתכשירי לחות המותאמים לסוג עורך יוסיפו את הלחות הדרושה לעור, ישפיעו על גמישותו וימנעו סימני יובש והתקלפויות. חשוב לשים לב שקרם הפנים מותאם לסוג העור, כלומר- מצד אחד מספק את הלחות הרצויה ומצד שני לא שומני מדי כדי לא לגרום להופעת פצעונים. (ניתן ואף רצוי להשתמש בקרם לחות המכיל מקדם הגנה).

המדריך המלא לטיפוח העור לפני החתונה

דאגי לעיניים

 קרם עיניים מותאם במיוחד לעור באזור העיניים שהוא דק ויבש יותר ובעל סבירות נמוכה לגרום לרגישויות עקב המריחה שלו באזור העין. יש קרמים בעלי סגולות נוספות כמו הפחתה של כהויות או נפיחויות.

המדריך המלא לטיפוח העור לפני החתונה

השקיעי בשפתיים

כמובן שלא נשכח את השפתיים! שום אודם לא יסתיר שפתיים יבשות וסדוקות. ישנם תכשירים רבים וזמינים מכל וכל לריכוך השפתיים, כי מי כמוך יודעת ששפתיים יבשות, מעבר למראה, זה פשוט מציק ולא נעים. שימי לב שיש תכשירים שגורמים לריכוך והקלה ברגע המריחה אך לאחר מכן מייבשים את השפתיים אף יותר. (המלצת העורכת: בליסטיק טיפולי בשפורפרת שניתן להשיג בכלל פארם)

המדריך המלא לטיפוח העור לפני החתונה

תהיי חכמה בשמש

חשיפה לא מבוקרת לשמש עלולה להביא למצב של עור מגורה, שעשוי להתבטא באודם ושינוי מרקם העור ולעיתים במצבים חמורים יותר יתכנו גם התקלפויות ואף שלפוחיות. כמו כן חשיפה לשמש מזרזת את תהליך הזדקנות העור (בקיצור, לבן זה השזוף החדש!) ממליצה להשתמש במקדם הגנה, כובע, ואם להשתזף אז רק בשעות הבטוחות.

המדריך המלא לטיפוח העור לפני החתונה

תעזרי במומחיות

טיפול קוסמטי הוא פינוק לפנים ולנפש, באמצעותו ניתן לעשות ניקוי עמוק לפנים: הוצאת קומדונים (נקודות שחורות בעור), שקשה מאד להוציא בכל דרך אחרת. כמו כן, הוא מספק הזנה אינטנסיבית יותר לעור הפנים. בנוסף, תוכלי ליהנות מעיסוי פנים מפנק שעוזר בהרפיה, מיצוק העור והזרמת הדם, המסייעת בהתחדשות העור. (מומלץ לעשות את הטיפול הקוסמטי כחודש לפני החתונה. לעיתים לאחר הטיפול העור מגורה וכדאי לתת לו זמן למנוחה).

המדריך המלא לטיפוח העור לפני החתונה

מקור: activebeat

תפרגני לעצמך

שנת לילה טובה בלילה שלפני היום הגדול עושה פלאים. תחליטי שמשלב מסוים במהלך היום את מפסיקה לדאוג לארגונים האחרונים לקראת החתונה, מניחה לסידורי ההושבה, לוקחת פסק זמן מהכל כדי להתמקד בעצמך ולהיכנס למצב של רוגע ושקט. מותר גם להיעזר בחומרים טבעיים שונים שעוזרים לשנת לילה (לדוגמא: רמדי רסקיו, פרחי באך)

המדריך המלא לטיפוח העור לפני החתונה

מקור:awelltraveledwoman

ואחרון חביב….

הכי הכי חשוב, מצב נפשי משפיע על העור. נכון, ארגון חתונה הוא פרויקט מאתגר ולפעמים זה לא פשוט. יש לחצים מכיוונים שונים, צריך לעמוד בלוחות זמנים, שינויים של הרגע האחרון ואילוצים שלא לקחת בחשבון… למרות הכל, נסי לקחת את דברים בפרופורציה ולזכור מה חשוב באמת: את הבחירה שלכם אחד בשני, לחגוג עם יקיריכם ושהכלה תראה נפלא ;-), השתדלי להתרגש במקום להילחץ, ליהנות מהדרך (גם אם יש פה ושם כמה מהמורות) ושמרי על החיוך!

המדריך המלא לטיפוח העור לפני החתונה

מקור: bridalmusings

***

*הערה: עדיף להימנע משימוש בחומרים שטרם ניסית בימים שלפני החתונה כדי למנוע תגובה אלרגית לחומר חדש

המדריך המלא לטיפוח העור לפני החתונה

קטגוריות
ביוטי
תגיות
טיפוח העור,הכנת העור לקראת החתונה
Menu Title
x