טרופיקנה זה כאן | מגזין חתונות – מיי דיי

טרופיקנה זה כאן

כדי לפתוח את השבוע הקיצי הזה באופן הכי קליל שיש הרשו לנו להציג בפניכן הפקת ביוטי מרעננת וצבעונית ומשלבת בין עדינות כלתית ומעט תעוזה אופנתית.

המאפרת ומעצבת השיער אסתי ביטון בחרה בקונספט טרופי מקסים להציג דרכו את הפרשנות שלה למראות כלתיים קלאסיים, בעזרת טוויסטים קטנים אך אמיצים ותוך שמירה על קווים נקיים. הסגנון הטרופי הוא הטרנד החם של הקיץ, מעולם העיצוב ועד האופנה וכמובן לא פוסח על עולם החתונות – עם אלמנטים מצננים כמו פירות ואווירה שמחה של חופש.

הדוגמנית שנבחרה היא עודי סנש, בלוגרית אופנה שחיה בפריז ואושיית אינסטגרם, בעלת מראה שהוא אדג’י וייחודי מחד אך רומנטי ורך מאידך – באופן המתכתב עם מראות האיפור והשיער. השיער האסוף משולב בצמות – טרנד כלתי שנשאר איתנו גם העונה, מקבל טוויסט ומקוריות בצורה ובכיווניות הצמות. גם קלאסיקות של איפור כמו איילינר ושפתיים מודגשות נשארים איתנו, אבל עם נגיעות צבע על פנים נקיות ואיפור המאיר את הפנים.

גם התכשיטים שנבחרו שוברים את שגרת ה״תכשיטים הכלתיים״ ונותנים ריענון נוסף לעונה, גם מבחינת חומר הפלסטיק ממנו הם עשויים וגם מבחינת הצבעוניות הלא צפויה שלהם.

וכמובן, קשה להתעלם מהפרופס המיוחדים והמקסימים אותם ייבאה אסתי מבריטניה, אותם פירות ענק קייציים העשויים מקיפולי נייר, ארטיקים וגלידות ענקיות, כל אלו מייצגים כמה מהאלמנטים הכי בולטים ומובהקים של הקיץ ותורמים לאווירת הפאן הלא מחייבת. אנחנו לא יודעות מה אתכן, אבל כל היופי הזה עשה לנו חשק לקפוץ ראש בבריכה, עם שייק ואיזה ספר טוב. מוזמנות לצפות בשלל התמונות המרעננות של ההפקה ולהיכנס לאווירה הטרופית יחד איתנו.

טרופיקנה זה כאן טרופיקנה זה כאן טרופיקנה זה כאן טרופיקנה זה כאן טרופיקנה זה כאן טרופיקנה זה כאן טרופיקנה זה כאן טרופיקנה זה כאן טרופיקנה זה כאן טרופיקנה זה כאן טרופיקנה זה כאן טרופיקנה זה כאן טרופיקנה זה כאן טרופיקנה זה כאן

איפור ועיצוב שיער: אסתי ביטון

צילום, עיבוד, עריכה וקונספט: יריב גולדפרב

דוגמנית: עודי סנש

תכשיטים: lilla my

שמלות כלה: קרן ברקוביץ׳

 

קטגוריות
ביוטי
תגיות
איפור,עיצוב ופרחים,אסתי ביטון,טרופי
Menu Title
x