יאסו: חתונה במיתוג יווני | מגזין חתונות – מיי דיי

יאסו: חתונה במיתוג יווני

אולי זה בגלל האקלים הים תיכוני, אולי בגלל הצבעים הקסומים ויכול להיות שזה בגלל ששמורה לנו פינה חמה בלב למיקונוס, אבל ללא ספק הקונספט של חתונה יוונית הוא אחד האהובים עלינו העונה. בדיוק בגלל זה, החלטנו לפנק אתכם בפוסט מיתוג הורס על טהרת ה”יאסו” וגוונים של כחול לרקע הים.

על המיתוג המקסים אחראיות יקירות הבלוג, “shine little studio“, שהתבקשו לעצב מיתוג יווני מא’ ועד ת’ עבור נטע ותומר שממש אהבו את הקונספט הקיצי והשמח ולצד אירוע צהריים במסעדה ביפו לים הים ללא ספק מדובר בהתאמה מושלמת.

בגלל שנטע ותומר החליטו לפצל את החתונה לשני אירועים, האחד רשמי יותר למשפחה הקרובה והשני בסגנון מסיבת חתונה לחברים, עוצבו עבורם שתי הזמנות חתונה שונות באותה שפה עיצובית מקסימה. במרכזה של פלטת הצבעים עומד השילוב בין כחול ולבן ובנוסף ניתן לראות נגיעות של כתום שמוסיפות קריצה ים-תיכונית של צבעים חמים.

בנוסף להזמנות, יכלו האורחים לראות את האופי המיתוגי בכל מקום- בכניסה הוצבה עמדה עם לוח עץ ועליו נתלו גלויות “הידעת?” עם עובדות מצחיקות על ההיכרות של נטע ותומר, בנוסף הונחו פתקאות ממותגות שיועדו לברכות של האורחים לבני הזוג ואת פתקאות ההושבה, קיבלו האורחים לא אחרת מאשר על גבי מיכל אישי של בועות סבון. השולחנות עוטרו בפלייסמנטים כחולים בדוגמא אוריינטלית ומספרי השולחן הוצמדו לשיפודים וננעצו בתוך עציצי תבלין שהתאימו גם הם לאווירה.

התוצאה לא ספק מיוחדת ועושה לנו חשק לקפוץ שוב לביקור קצר ביוון בתקופת החגים. עד אז, כל מה שנותר לנו הוא לאחל לנטע ולתומר המון מזל טוב!

יאסו: חתונה במיתוג יווני יאסו: חתונה במיתוג יווני יאסו: חתונה במיתוג יווני יאסו: חתונה במיתוג יווני יאסו: חתונה במיתוג יווני יאסו: חתונה במיתוג יווני יאסו: חתונה במיתוג יווני יאסו: חתונה במיתוג יווני יאסו: חתונה במיתוג יווני יאסו: חתונה במיתוג יווני יאסו: חתונה במיתוג יווני

יאסו: חתונה במיתוג יווני

מיתוג: shine little studio

צילום: גלעד משיח

קטגוריות
מידע שימושי,המגזין
תגיות
כחול,shine little studio,שיין ליטל סטודיו,מיתוג בסגנון יווני,מיתוג והזמנות
Menu Title
x