יום החתונה של מיכאל ואלה | מגזין חתונות – מיי דיי

יום החתונה של מיכאל ואלה

לפעמים יש זוגות שכל כך מקסימים אותנו, שפוסט אחד איתם מרגיש לנו לא מספיק ואנחנו חייבות לארח אותם פעם נוספת. כך כרגע כשראינו את טיזר החתונה של מיכאל ואלה מבית כוורת אותו פרסמנו כאן לפני שבועות בודדים. השמלה המיוחדת של הכלה, הרגעים הנפלאים שלהם ביחד והקסם שאפף את סרטון יום החתונה שלהם רמזו לנו שכדאי שנשוב ונבקר את הזוג הזה שוב.

אז היום אנחנו שמחות להציג את פוסט התמונות של הזוג המקסים הזה. נספר כבר עכשיו שהיה לא קל בכלל לבחור רק קומץ תמונות עבור הפוסט, כל פריים מהיום של מיכאל ואלה היה מלא בקסם יופי והרגעים הנפלאים האלה שאנחנו מאחלות לכל אחת ואחד מכם.

מיכאל ואלה גרים בחיפה עם שני כלבים בני שנה. למרות שגדלו יחד באותה השכונה דרכיהם אף פעם לא נפגשו מכיוון שאלה עד הצבא למדה בבתי ספר דתיים עד שהתגייסה ועזבה את העיר. למרות אורח החיים השונה בו גדלו וההבדלים ביניהם מצאו לפני חמש שנים אהבה גדולה אחד עם השניה. למרות ששניהם עובדים בהפקות (אלה מעצבת גראפית ולמיכאל יש חברת הפקות) הם בחרו לארגן דווקא חתונה צנועה ויפיפיה בלב העמק האהוב עליהם. את הספקים הם בחרו לפי טעמם האישי, כשבראש ובראשונה היה חשוב להם הקשר, האווירה, הנוחות והזרימה. וכך היה, כל אחד מנותני השירות באירוע גרם להם להרגיש הכי טבעי ונוח, באווירה חברית והיום שלהם היה נעים וקסום.

אלה הייתה כלה יפיפיה בשמלה מיוחדת במינה של המעצבת מיטל מזל טרים ועם איפור ושיער טבעיים ומקסימים. צילומי יום החתונה שהתקיימו במנחת מגידו ופארק רמת מנשה כללו את הכלבים האהובים שלהם וטיול בשדות שהם כל כך אוהבים. עוד הוכחה שהדברים הכי יפים וחשובים ביום החתונה הם גם הדברים הכי פשוטים.

מזל טוב מיכאל ואלה, שתהנו מאד המון רגעים קסומים כמו אלה שחלקתם איתנו.

יום החתונה של מיכאל ואלהיום החתונה של מיכאל ואלהיום החתונה של מיכאל ואלה יום החתונה של מיכאל ואלהיום החתונה של מיכאל ואלהיום החתונה של מיכאל ואלהיום החתונה של מיכאל ואלהיום החתונה של מיכאל ואלה יום החתונה של מיכאל ואלהיום החתונה של מיכאל ואלהיום החתונה של מיכאל ואלהיום החתונה של מיכאל ואלה יום החתונה של מיכאל ואלהיום החתונה של מיכאל ואלהיום החתונה של מיכאל ואלהיום החתונה של מיכאל ואלהיום החתונה של מיכאל ואלהיום החתונה של מיכאל ואלהיום החתונה של מיכאל ואלהיום החתונה של מיכאל ואלהיום החתונה של מיכאל ואלהיום החתונה של מיכאל ואלהיום החתונה של מיכאל ואלהיום החתונה של מיכאל ואלהיום החתונה של מיכאל ואלה יום החתונה של מיכאל ואלהיום החתונה של מיכאל ואלהיום החתונה של מיכאל ואלה

כל אנשי המקצוע

  • מיקוםרד תל עדשים
  • צילוםנדב רותם
  • איפור ושיער"סלון פרטי" מרחביה
  • שמלת כלהמיטל מזלתרים
  • עגיליםאפרת קסוטו
  • חליפת חתןהוגו בוס
  • נעלי חתןsteve madden
  • צילום וידאוכוורת
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונה קלאסית
תגיות
אפרת קסוטו,כוורת,נדב רותם,מיטל מזלתרים,מיטל מזל תרים
Menu Title
x