יום החתונה של שרון ותומר | מגזין חתונות – מיי דיי

יום החתונה של שרון ותומר

אנחנו כל כך אוהבות לראות זוגות שלוקחים את יום החתונה והופכים אותו ממש ל”שלהם”. כזו הייתה חתונתם של שרון ותומר – מהשרשרת מבית סבתא, דרך זר כלה מפרחי בד, שמלה ונעליים ששידרגה ושיפצרה שרון בעצמה ועד חליפת החתן הייחודית של תומר. כיף לראות זוגות שלא “מתפשרים” על לוק ואווירה שלא מתאימה לסגנון שלהם והולכים עד הסוף עם רחשי ליבם.

שרון ותומר הכירו דרך אהבתתם המשותפת למוזיקת רוק, ממש כמו סרט נעורים משנות התשעים. שניהם עבדו באותה רשת של חנויות דיסקים בתקופות שונות, וראו אחד את השני בהופעות של אמנים שהם אוהבים. כשהחנות ששרון עבדה בה עמדה להסגר היא הציעה לתומר שיבוא לראות אם יש דיסקים שהוא רוצה לפני ששולחים הכל למחסנים. מאז, מפגש גרר מפגש והשאר, כמו שאומרים, היסטוריה. שרון מסבירה שהם ידעו כבר מההתחלה שיתחתנו אבל בגלל שהיו בתקופת לימודים (שרון למדה הנדסה ועיצוב ותומר קולנוע וחינוך) לא היה להם דחוף לערוך חתונה – אף אחד מהם לא התכוון לברוח לשום מקום.

לקראת סיום הלימודים של תומר הם ידעו שהחתונה קרבה, ובאמת בחגיגות שש שנות חברות, תומר פשוט הוציא את הטבעת והעניק לה אותה – לא ירד על הברכיים ולא שאל כלום, זה הרי היה כבר ברור.

את כל ארגון החתונה היה להם חשוב לעשות ביחד. בגלל ששניהם צמחוניים הם הלכו על קייטרינג חלבי. מבחינת העיצוב, הם הלכו על תוספות קלילות של עציצים עם צמחי תבלין: לואיזה, מליסה, זעתר ואורגנו, שהאורחים לקחו הביתה בסוף האירוע. את הצלמים הם בחרו מיד מאחר והתחברו לקומפוזיציות ולסגנון שלהם ובכל הנוגע לוידאו, החליטו ללכת על חברה מהלימודים של תומר שתיעדה את החופה, ובשאר הערב הסתובבו שתי מצלמות גו פרו שהאורחים צילמו איתן את המסיבה. את חומרי הגלם שרון ותומר ערכו בעצמם.

הטוטאל לוק של שרון הוא סיפור בפני עצמו. שרון רצתה מראה נקי ובגזרה שתחמיא לה, ולאחר חיפושים רבים הגיעה למעצבת שהמליצה עליה חברה. היא התאהבה באחת משמלותיה, וביחד עם המעצבת הן עשו שינויים והתאמות –  את בד  של החלק העליון שרון בחרה בעצמה בחנות בדים ואז יחד עם המעצבת יערה מן הכינו טופ שיחמיא לשמלה הנבחרת . לכל הלוק הוסיפה שרון נגיעה סנטימנטלית – שרשרת של סבתא שלה שנפטרה כשהייתה ילדה. זר הכלה שלה היה למעשה אסופה של פרחי בד שהיו במקור על קשת לשיער, ושרון תפרה אותם על סרט סאטן שקשרה סביב היד בעת החופה.

מסתבר שלא רק שרון יצירתית, אלא גם הסביבה הקרובה שלה: את הבד של החופה הכינו בני המשפחה והחברים. שרון ותומר חילקו בד לריבועים והעבירו לדודים, בני דודים, סבים וחברים טובים, כך שכל אחד צייר, רקם, הדפיס על הבד שקיבל משהו שקשור לזוג, ברכה או ציור ואת כל היצירה הזו דודה של שרון תפרה ליחידה אחת.

בבוקר החתונה, תומר היה אחראי על ההכנות האחרונות ושרון התפנקה בבית הוריה, הכי רגוע וכיפי. מבחינת האיפור והשיער, שרון חיפשה מראה טבעי, איפור לא כבד ושיער לא מתוקתק מדי – אבל שהלוק יהיה אלגנטי וחגיגי יותר. מורן סטויצקי הייתה אחראית על האיפור, וסילביה טובול עבדה על התסרוקת הרכה והטבעית. ואם תהיתם מהו הלב המצוייר על האצבע של שרון, מסתבר שהיא עברה תאונת עיצוב כחודש לפני החתונה עם סכין יפנית. אז בדרכה היצירתית, שרון לקחה פלסטר וציירה עליו לב בצבע תואם ללק.

שרון ותומר, אין ספק שאתם זוג מיוחד ויצירתי, לקחתם את החתונה בדיוק לכיוון שלכם ונשארתם נאמנים לעצמכם. אנחנו מאחלות לכן אושר והמון אהבה בדרככם החדשה. ועכשיו לאלבום התמונות המהמם שלהם שצילמו הצלמים האהובים לוז שמכניס אותנו לסופ״ש בצורה הכי מהממת שיש.

החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי החתונה של שרון ותומר - בלוג חתונות מיי דיי

כל אנשי המקצוע

 • מיקוםהאחוזה
 • צילוםלוז
 • שיערסילביה טובול
 • איפורמורן סטויצקי
 • וידאוחברה ומצלמות גו פרו
 • קייטרינג איט EAT
 • שמלת כלהחנה פרנקו
 • נעלייםשופרא ו-ASOS
 • בגדי חתןבלייזר - H&M, מכנסיים - רנואר, חולצה - גולף, נעליים - ספרינג
 • מוזיקהמיכאל ספיבק - מוסיקה פלוס
 • מגנטיםאיציק בן דוסא
 • טופ לשמלהיערה מן
 • תכשיטיםשרשרת - סבתא, עגילים - FOREVER21
 • זר כלהDIY
 • הזמנותהכלה והחתן
 • כמות אורחים350
 • שיר כניסה לחופהFoo Fighters - Home
 • שיר שבירת כוסElectric Six - Dance Commander
 • מתנות לאורחיםעציצי תבלין - plant4event
 • תוכנה לארגון החתונהiPlan
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונות DIY
תגיות
האחוזה,חתונה צמחונית,סילביה טובול,luz photographers,לוז,ASOS
Menu Title
x