כלה + אחד: המדריך לכלה בהריון | מגזין חתונות – מיי דיי

כלה + אחד: המדריך לכלה בהריון

לפעמים לחתונה אתם מגיעים לא כזוג, אלא כשלושה…. אולי זה עדיין סוד קטן, או בטן יפה ותפוחה.  מה שבטוח, שלמאורע צריך להיערך בהתאם, כדי לשמור עליך וגם עליו (או עליה, כמובן…). כל אחת חווה את ההריון בדרכה, ולכן כדאי להתאים את המאורע למצב הבריאותי והרגשי של הכלה. חשוב לזכור שבהריון הכל משתנה מרגע לרגע- גם הגוף, גם התחושה ואפילו הרצונות (של האישה).

אם את מתחתנת כשאת בהריון- הרווחת פעמיים! את זוכה לחגוג את הבחירה המשותפת שלכם אחד בשני ואת הבחירה של שניכם ליצור את פרי אהבתכם. ההריון, עם כל השינויים, החששות, הקשיים והיתרונות, הוא תקופה מרגשת וייחודית. את בלי שום ספק יכולה לשלב וליהנות משני העולמות: כלה זוהרת ואמא בהתהוות, כשאחד מעצים את השני.

יחד עם זאת, חשוב להתכונן לקראת החגיגה. הנה כמה רעיונות איך לצלוח את החתונה ותכנונה, מאחת שעברה את זה בעצמה:

השמלה

בחירת שמלה היא עניין מורכב בעיקר בגלל השינוי של הגוף. מה שמתאים ומחמיא במדידה הראשונה עשוי להיראות אחרת לגמרי בשנייה. אפשר לקחת דוגמא ורעיון, ואת ההתאמות המדויקות לעשות ממש ברגע האחרון. בשלבים הראשונים של ההריון הבטן עדיין שטוחה או שהיא בליטה קטנה שכמעט ואינה מורגשת. בעזרת הגזרה הנכונה תוכלי להסתיר ולטשטש ולשמור על הפרטיות, בלי לחשוף בפני כל את השינוי הגדול. אפשר למצוא שמלה מוכנה שתתאים למידותיך, וכך תחסכי בעלויות וגם תוכלי למדוד על ההתחלה משהו שהולם אותך ומתאים למידותיך החדשות. כדאי לבחור שמלה גדולה מעט יותר ולהצר לפי הצורך, מאשר לנסות להרחיב. במידה ואת  תופרת שמלה חדשה, את יכולה להתאים את השמלה בדיוק למה שאת רוצה. תתייעצי עם המעצב/ת ותסמכי על המומחיות והניסיון- כי יש בדים וגזרות שמחמיאים יותר בזמן ההריון. מאד יתכן שבתקופה הזאת הגוף כולו ישתנה ולא רק היקף הבטן, אז אל תתעקשי על מה שאת מכירה ורגילה ותשמרי על ראש פתוח לנסות גזרות אחרות. זכרי שגם כשאת בהריון את עדיין יכולה לבוא עם הופעה מרשימה ומלאת סטייל ושמלה מעלפת שמסובבת ראשים.

בנוסף, עכשיו את לא צריכה יותר לעמוד בתכתיבים אפנתיים של הגוף. המחטב והדיאטה הם נחלתן של אחרות ואת יכולה ליהנות מכל ארוחות (זה בתנאי שאת אוכלת בריא ולא רצה להקיא…) גם אמא תניח ולא תנזוף בך להכניס את הבטן ולהתיישר, אלא תתהלך בגאווה ותדאג לך לכל מה שחסר.

שמלת כלה בהריון

מקור: stylenfashion

שמלת כלה בהריון

דנה המהממת בחודש שישי בשמלה של סבינה מוסאייב

שמלת כלה בהריון

ההכנות

קחי את הזמן ואל תלחצי, גם אם לא תדייקי בלוח הזמנים שקבעת. תשתי ותאכלי, תנוחי ואל תתאמצי יותר מדי, כי עוד יום ארוך לפניך והכוחות מוגבלים. לשיקולך האם לספר לבעלי המקצוע שמלווים אותך- במידה וידעו יוכלו להתאים את בקשותיהם למצבך המיוחד. כדאי לא לנשום מהספריי לשיער, וכל כאב הוא לגמרי מיותר.

שמלת כלה בהריון

שמלת כלה בהריון

צילום: חיים אפריאט

נעליים

עדיף נעליים נוחות על עקב גבוה. הנוחות היא הכרחית, במיוחד ביום שאת מבלה בו שעות רבות בעמידה על הרגליים. מעבר לנוחות יש את עניין הבטיחות- שחס וחלילה לא תמעדי ואת הרגל תעקמי… גם המנוסות ביותר על הסטילטו מוותרות וליום החתונה בוחרות בשטוחות

שמלת כלה בהריון

צילום: אורלי פרל ניר

שמלת כלה בהריון

shoez web store

הצילומים

בצילומים תוכלי לרקוד על שתי החתונות- גם צילומי חתונה סטנדרטיים וגם צילומי הריון! הנועזות מביניכן יכולות לבקש מהצלמת להתלוות לחדר המיטות ולצלם כמה תמונות יותר חשופות. ובעוד כמה שנים תוכלו לקטנצ’יק להראות שגם הוא השתתף בשמחה והיה מתחת לחופה…בצילומים בחוץ תשמרי על עצמך- בלי קפיצות, הרמות או לוקיישנים אתגריים. הבטן היא אטרקציה שמכניסה לכיס הקטן את כל ה”שטיקים” האחרים

שמלת כלה בהריון

בירוקרטיה

למתחתנים דרך הרבנות כדאי לבדוק האם לעשות הצהרת אבהות לפני טקס הנישואין או לאחריו, ומה הפרוצדורה וההשלכות של כל אחת מהבחירות.

שמלת כלה בהריון

צילום: mark4wedding

שמלת כלה בהריון

צילום: pink photography

לשחרר ולהנות

אלכוהול אסור. אז איך משתחררים? המוח מפריש חומרים מעולים! ההתרגשות של יום החתונה יגרום לך לרחף למרות המשקל העודף. אם את זקוקה בכל זאת להקלה ושחרור, יש חומרים טבעיים, כמו פרחי באך ואחרים, שלא פוגעים בעובר (מומלץ לבדוק היטב מה כדאי ומה מתאים).

שמלת כלה בהריון

מקור: weddbook

שמלת כלה בהריון

מקור: borrowedandblue

עם כל היתרונות של ההריון העיקרי מביניהם הוא שדברים מקבלים משמעות אחרת. את כבר לא זקוקה לכל הדברים החיצוניים כדי להרגיש מיוחדת… רק שמרי דברים בפרופורציות הנכונות ותשתדלי לא להתרגש מהשפעות הורמונאליות כאלו ואחרות. תיקחי נשימה עמוקה, תשתחררי, תזרמי בקלילות עם כל מה שבא, את כבר לא לבד, גם לא זוג אלא שלושה בדרך להיות משפחה…

שמלת כלה בהריון

צילום: אורלי פרל ניר

שמלת כלה בהריון

מקור: stylemepretty

קטגוריות
מידע שימושי
תגיות
mark 4 wedding,אורלי פרל ניר,חיים אפריאט,Pink photography,צילומי הריון
Menu Title
x