לוק בוק 2014: Rime Arodaky | מגזין חתונות – מיי דיי

לוק בוק 2014: Rime Arodaky

אהבה ממבט ראשון, ככה אפשר לתאר את התחושה שלנו כשראינו לראשונה את קולקציית השמלות של המעצבת הפריזאית Rime Arodaky. כחיות רשת שלפחות שעתיים ביום חולשות את הפינטרסט והבלוגים בחיפוש אחר הדברים הכי שווים בעולם החתונות, אפשר להגיד שלא קורה הרבה שאנחנו מתאהבות לגמרי במעצבת חדשה. בשנתיים האחרונות נכנסו לרשימה שלנו מעצבות כמו Grace Loves Lace, Laure De Sagazan, Rue De Seine ועכשיו Rime היא עוד תוספת לרשימה עם קולקציית שמלות שכבשה את ליבנו ושהיינו רוצות לראות במיידי בבוטיק שמלות כלה הכי קרוב לבית שלנו.

השמלות של Rime הן גם קלאסיות, גם בוהמיינות וגם רוק אנד רול אבל הכי מכל הן פשוט יפיפיות בפשטות ובחיתוכים שלהם. בדים רכים, לא עמוסים מדי ומתאימים במיוחד לאקלים החם ודביק של ישראל הופכים את השמלות שלה למושלמות ביותר עבור חתונת שישי עירונית או חתונת גן בצהריים.

הפקת השמלות ש Rime עשתה לקולקציה שלה רק עוד יותר מראה עד כמה מגיע למעצבת הזאת מקום של כבוד אצלנו בבלוג ובראש רשימת המעצבים האהובים שלנו מחו”ל. לנו רק נותר לקוות שיום אחד חלק מהדגמים יגיעו גם לארץ וימצאו את דרכם אל הכלות שלנו. 

ניתן לראות עוד דגמים ומידע על המעצבת באתר Rime Arodaky

לוק בוק 2014: Rime Arodaky לוק בוק 2014: Rime Arodaky לוק בוק 2014: Rime Arodaky לוק בוק 2014: Rime Arodaky לוק בוק 2014: Rime Arodakyלוק בוק 2014: Rime Arodakyלוק בוק 2014: Rime Arodakyלוק בוק 2014: Rime Arodakyלוק בוק 2014: Rime Arodakyלוק בוק 2014: Rime Arodakyלוק בוק 2014: Rime Arodaky

קטגוריות
שמלות כלה ועוד
תגיות
שמלות כלה,בוהו שיק,קולקציה 2014,מעצבים מחו"ל,rime arodaky
Menu Title
x