מהונג קונג לירושלים: מסע של צילומי זוגיות | מגזין חתונות – מיי דיי

מהונג קונג לירושלים: מסע של צילומי זוגיות

לא בכל יום אנחנו נתקלות בזוג שהגיע במיוחד מחו”ל כדי לערוך סשן צילומי זוגיות לקראת החתונה בארצנו הקטנה, ולכן הפוסט הבא מרגש אותנו במיוחד. לאנסון וג’ושוע, זוג מקסים מהונג קונג שהתחבר והתאהב בעקבות אהבתם לישו, היה חשוב וברור שלקראת חתונתם הם יערכו טיול בישראל במקומות הקשורים לנצרות ויצטלמו על רקע אותם לוקשיינים ייחודיים.

אנסון וג’ושוע פנו לצלם בן קלמר ואל תומר פוקס מפוקסיה וידאו  כדי ללוות אותם במסע המיוחד שלהם בעיר הקודש ולהעביר את התחושות, האווירה והאהבה שלהם למקומות הללו בצורה המרגשת ביותר. המסלול שלהם החל בגן הקבר בצפון מזרחה של ירושלים המזוהה גם כמקום קבורתו של ישו. לאחר מכן המשיכו לכיוון העיר העתיקה ועצרו במספר לוקיישנים בלתי נשכחים כמו חומות העיר העתיקה משם ניתן להשקיף על העיר ועל יופיה  המרהיב, כנסיית הקבר אשר שוכנת ברובע הנוצרי וביקור צבעוני ברובע המוסלמי. לעת ערב המשיכו לצילומים מתצפית הר הזיתים משם ניתן לצפות בנוף האורבני יותר של העיר המתערבב עם האתרים של העיר העתיקה.

אנסון וג’ושוע מספרים על חוויה עוצמתית ומעוררת בירושלים ועל איך היה ניתן להרגיש את ההיסטוריה בכל פינה ופינה. דרך המסלול שבנו, הם יכלו לחוות ולהתאהב בצבעוניות של העיר, במזג האוויר, באוכל, בריחות ובאנשים. לא פחות היה להם חשוב שהצילומים והוידאו יהיו שונים מכל מה שהם מכירים מארץ מולדתם, שם הם טוענים, הכל נראה מבוים וקיטשי יותר. לגבי הוידאו, ההנחיה היחידה שהיתה להם היא שהם רוצים לדבר במהלכו, משם תומר לקח את המושכות ויצר וידאו רגוע ונקי שהשתלב באווירה שהשרה הזוג.

  אחד הדברים הכי מרגשים ומקסימים בסשן הזה הוא לראות איך הזוג ההונג קונגי הצטלם לא רק על רקע העיר הקדושה והכה חשובה, אלא עשה זאת באווירה משוחררת וישראלית. אין ספק שתיירות מהסוג הזו מתחילה לתפוס תאוצה פה בארץ, ומרגש מאד שהזוגות האלה בוחרים בנו כלוקיישן שלהם לצילומי הזוגיות לפני החתונה.

מהונג קונג לירושלים: מסע של צילומי זוגיות מהונג קונג לירושלים: מסע של צילומי זוגיות מהונג קונג לירושלים: מסע של צילומי זוגיות מהונג קונג לירושלים: מסע של צילומי זוגיותמהונג קונג לירושלים: מסע של צילומי זוגיות מהונג קונג לירושלים: מסע של צילומי זוגיות מהונג קונג לירושלים: מסע של צילומי זוגיות מהונג קונג לירושלים: מסע של צילומי זוגיותמהונג קונג לירושלים: מסע של צילומי זוגיות מהונג קונג לירושלים: מסע של צילומי זוגיות מהונג קונג לירושלים: מסע של צילומי זוגיות

צילום: בן קלמר

וידאו: פוקסיה וידאו

קטגוריות
צילומים,המגזין
תגיות
ירושלים,צילומי זוגיות,פוקסיה וידאו
Menu Title
x