מון שרי: צילומי זוגיות בפריז | מגזין חתונות – מיי דיי

מון שרי: צילומי זוגיות בפריז

העיר הכי רומנטית בעולם אמנם מקבלת יחסי ציבור לא כל כך מוצלחים בכותרות לאחרונה, אבל אנחנו עדיין מכתירות אותה כעיר האורות, כזו שגורמת למשוררים ליפול שדודים למרגלות האייפל. לכן, סשן צילומי זוגיות בעיר הקסומה הזו הוא בגדר חלום ומי שמימשו אותו מתארחים אצלנו היום עם סדרת תמונות מלאת אהבה ושיק מעוררת השראה וקנאה.

מאיה ואלי הפריזאים הכירו דרך חברים של המשפחות לפני ארבע שנים ומאז הם סיפור אהבה צרפתי. לפני מספר חודשים הם החליטו למסד את הקשר. הם קבעו תאריך לאוגוסט הקרוב, ויטיסו את כל החברים והמשפחה לחתונה בתל אביב.

בנובמבר האחרון, רגע לפני שהחורף המקפיא התגנב והלילות הפכו קרים, בטיימינג מדויק של הכריסמס שהתקרב בצעדי ענק והעיר כבר לבשה חג – מאיה ואלי החליטו ליצור צילומי זוגיות. הם הזמינו מהארץ את עידן חסון, אותו פגשו בחתונה של חברים אחרים מצרפת שהתחתנו בישראל, שיתעד את אהבתם ברחובות פריז.

הזוג האמיץ לא שם לב לעוברים ושבים שפקדו את רחוב השאנז אליזה המפורסם במיוחד בעונת השופינג העמוסה, והצטלמו באמצע מעבר החצייה כשברקע מופיע שער הניצחון – אכן, האהבה מנצחת. 

גם הקור המקפיא של שלוש מעלות לא הרתיע את הזוג המקסים, היא בשמלה קלילה שמציגה שיק צרפתי מהו והוא בחליפה אלגנטית אבל בגבולות הקז’ואל – כן, כך גברים אירופאים מתלבשים ביום יום. גברים ישראלים, נא להפנים. הצבעים החומים-כתומים של עלי השלכת הקנו אווירה רומנטית וציורית שפשוט לא היה צריך יותר מכך. אין ספק, מדובר בתפאורה המושלמת לחגוג את האהבה.מון שרי: צילומי זוגיות בפריז מון שרי: צילומי זוגיות בפריז מון שרי: צילומי זוגיות בפריז מון שרי: צילומי זוגיות בפריז מון שרי: צילומי זוגיות בפריז מון שרי: צילומי זוגיות בפריז מון שרי: צילומי זוגיות בפריז מון שרי: צילומי זוגיות בפריז מון שרי: צילומי זוגיות בפריז מון שרי: צילומי זוגיות בפריז מון שרי: צילומי זוגיות בפריז מון שרי: צילומי זוגיות בפריז מון שרי: צילומי זוגיות בפריז מון שרי: צילומי זוגיות בפריזמון שרי: צילומי זוגיות בפריז מון שרי: צילומי זוגיות בפריז

 
 צילום: עידן חסון
קטגוריות
צילומים,המגזין
תגיות
צילומי זוגיות,עידן חסון
Menu Title
x