מחתונה למשפחה | מגזין חתונות – מיי דיי

מחתונה למשפחה

למרות שאנחנו לרוב מתעסקות פה בלתת לכן השראה ליום הגדול, מפעם לפעם צריך תזכורת דווקא למה שקורה אחרי. וזה בינינו המהות האמיתית של כל העסק הזה שנקרא חתונה. אז אין כמו יום המשפחה (או יום האם) כדי לחזור ולבקר את אחד הזוגות הכי מיוחדים ואהובים שהתארחו אצלנו במדור חתונות אמיתיות. למי שפספס את הפוסט ההורס עם חתונת ההפתעה של צוריה ועתליה בתאילנד מהר מהר תקליקו פה ואז תמשיכו לפוסט של היום –  כי באמת מדובר באחד הזוגות המרגשים שהיום גם משתפים אותנו במסע מדהים ומיוחד שקורה אחרי החתונה. מסע שכולו תועד באהבה, כישרון ויופי. 

צוריה הוא חלק מהצוות של we are red, צלמים אהובים ומומלצים שלנו בגלל שניכר שכל דבר שהם מצלמים הם עושים זאת מאהבה. אז כשצוריה החליט לתעד את המסע הכי מרגש בעולם שלו ושל אשתו, התוצאה היא כזו שמצריכה אולי איזה קופסת טישו בהישג יד.

רגעים של צחוק, רגעים של יופי, רגעים בחו״ל ורגעים אינטימיים בבית. בכמה דקות של סרט נפלא שצולם במשך 9 חודשים אנחנו מקבלים הצצה לעולם הקסום של צוריה ועליה שבדרך להפוך למשפחה.

במהלך תשעת החודשים האלו צוריה ליווה אותי בכל מני רגעים שהיו חדשים לי. כמו קרייבינג לאכול,״ אושר שליווה אותי, קריזות שלא היה להם סיבה מוצדקת (ולפעמים כן) ורגעים חדשים בזוגיות שלא התמסרתי להם בעבר.  טיול משפחתי באירופה שהיה מדהים אבל גם היה מהול בהורמונים ששיגעו אותי ואת הסביבה שלי.

התמסרות שלא באה לי בקלות לגוף חדש שנושא חיים חדשים. הרבה מבוכה וצחוק. לילות בלי שינה.  התרגשות וציפייה לצד חשש גדול מהסטטוס החדש והלידה הקרבה.  בהתחלה ראיתי בסרטון הזה משהו אינטימי לקרובים ולי, כי אלו רגעים אמיתיים ומאוד פרטיים. אבל אחרי שראיתי את הסרטון ערוך והלידה עברה בשלום, ראיתי ברגעים האלה סיפור שכל אחד יכול להתחבר אליו. וכל עוד הקטן בריא ושלם (טפו טפו) למה שאחרים לא יהנו מזה גם ״

צוריה ועתליה, תודה ששיתפתם אותנו ברגעים כל כך מרגשים בחיים שלכם. זכינו להציג את החתונה היפיפיה והמיוחדת שלכם בבלוג ועכשיו את המסע שלכם בדרך ללהפוך למשפחה. אין דבר שמרגש אותנו יותר. המון מזל טוב! 

מחתונה למשפחה

מחתונה למשפחה

מחתונה למשפחה

מחתונה למשפחה מחתונה למשפחה

מחתונה למשפחה

מחתונה למשפחה

צולם בכישרון רב על ידי צוריה מ we are red 

קטגוריות
וידאו
תגיות
we are red,צילומי הריון
Menu Title
x