מכירה מיוחדת לקוראות של my day | מגזין חתונות – מיי דיי

מכירה מיוחדת לקוראות של my day

מכירה מיוחדת לקוראות של my day

בוקר טוב קוראות יקרות שלנו! אנחנו תמיד מתרגשות לספר לכן על הטבות מיוחדות לכבודכן והפעם מדובר בשיתוף פעולה של שיר קולטון, מעצבת שמלות כלה והסטודיו של עינת סברלו וענת רזמוביץ’ לכלות, שחברו שלושתן יחד למכירה חגיגית שפתוחה בפניכן- הכלות של my day.

למי שלא מכירה, הסטודיו של שיר קולטון ממוקם בשכונת פלורנטין בתל אביב והשמלות שלה זוכות לעבודות יד מעודנות ומקצועיות. בצילומי הקולקציה האחרונה שלה, שכוללת שמלות בלוק וינטג’ וקלאסי כאחד, פגשה שיר את הצמד עינת וענת, האחת מעצבת שיער והשנייה מאפרת ששילבו כוחות והקימו יחד סטודיו לכלות בנווה צדק. ביחד הן מתאימות לכלות את סגנון השיער והעיצוב ומבטיחות מענה מקצועי ואיכותי לכלה ולפמלייתה ביום המרגש.  

בעקבות העבודה המשותפת על צילומי הקטלוג שלושתן יזמו את המכירה המיוחדת שכוללת חבילה של שמלת כלה קיימת של המעצבת שיר קולטון וחבילת איפור ושיער של הסטודיו של ענת רזמוביץ’ ועינת סברלו. בנוסף יותאמו אביזרי שיער בעיצוב אישי בעבודת יד והינומה. מחיר החבילה הוא 7000 ₪ בלבד ומחיר זה תקף בשני ימי המכירה בלבד.

המכירה תתקיים בסטודיו של שיר קולטון (שדרות וושינגטון 28, תל אביב) בתאריכים הבאים: יום חמישי, 31.10 בין 10:00-19:00 וביום שישי 31.10 בין 09:00-14:00. מומלץ מאוד לתאם פגישה מראש כי מספר המקומות מוגבל ועדיפות תינתן למתאמות פגישה.

מכירה מיוחדת לקוראות של my dayמכירה מיוחדת לקוראות של my dayמכירה מיוחדת לקוראות של my dayמכירה מיוחדת לקוראות של my dayמכירה מיוחדת לקוראות של my dayמכירה מיוחדת לקוראות של my day

לתיאום הפגישות יש להתקשר לסטודיו שיר קולטון:

03-5225020 /  052-3691578

 

האותיות הקטנות:

* המכירה מיועדת לכלות המתחתנות עד 30.4.15

* המכירה  הינה למזמינות חבילה הכוללת שמלה איפור ועיצוב שיער

* תיקונים על השמלות יעשו עד עלות נוספת של אלף שח ללא תוספת תשלום

* אביזרי השיער יינתנו בהתאם למלאי קיים המכיל לפחות 20 אביזרים

* עיצוב השיער והאיפור יעשו בסטודיו ענת רזמוביץ’ ועינת סברלו בנווה צדק בתל אביב

* השמלות הן בהשכרה בלבד. בהזמנת שמלה מקולקציה חדשה תיתנן הטבה בסך 2000 ש”ח מעלות השמלה. 

*******************************

** הפוסט נכתב במסגרת שיתוף פעולה תוכני-שיווקי

קטגוריות
אירועים והטבות
תגיות
שיר קולטון
Menu Title
x