מרדכי אברהם 2016 | מגזין חתונות – מיי דיי

מרדכי אברהם 2016

הקולקציה החדשה של המעצב מרדכי אברהם מביאה בשורה חדשנית בניסיון לאתגר את מוסכמות היופי הרווחות ולהרחיב אותן אל מעבר למוכר והצפוי. בדיאלוג עם זרמים שונים מאמנות המאה ה20 מבטאת הקולקציה אמירה חדשה, המשלבת סגנון קלאסי עם טוויסט אדג’י, מקורי וייחודי.

ההשראה לשמלות באה מהפנטזיה על אהובת האומן. אם תמיד האומן הוא במרכז ומושא האהבה שלו הייתה ברקע, פה מרדכי שם את האהובה במרכז ומדמיין ויוצר עבורה את שמלת כלולותיה. כזו המציגה את יופייה, נשיותה, וחושניותה. אבל כמו מי שחי את עולם האמנות- החדשנות וקריאת התיגר על הקיים היא בלתי נמנעת, ומקבלת את ביטוייה בדרכים שונות. כך גם הצילומים של הקולקציה החדשה, שצולמו בסטודיו של האומן רמי מאירי בתל אביב, סביבה אותנטית לגמרי, עם צבע על הקירות ותרנגולות משוטטות. דוגמנית בלוק מיוחד ושונה ומבט שלא מנסה לייפות אלא להעביר את ה”אמת” כפי שהיא, שילוב של אלמנטים מנוגדים, שלעיתים מתנגשים ולעיתים משתלבים ומשלימים.

הקולקציה החדשה מורכבת מבדי רקמה שהמעצב רוקם במו ידיו, בתהליך של פירוק והרכבה ויצירה של מרקם חדש. כמו כן ניתן למצוא בדי תחרה מיוחדים שהמעצב בחר בעצמו בלונדון, תחרות וינטאג’, אמיתי, קרושה, משי, שיפון, סאטן וטול. הגזרות, כמו הבדים, משוחררות ונושמות ומתאימות לכל מבנה גוף. ניתן לראות השפעות שונות של סגנון הבוהו והסבנטיז. המראה הוא סקסי באופן מעודן, אופנתי ללא השפעות טרנדיות חולפות. כל שמלה נתפרת עבור הכלה מההתחלה, כל דגם הוא אחד ויחיד, חד פעמי, בסגנון קלאסי ועל זמני.

טווח מחירים להשכרה: 7,000-13,500 ש”ח

ניתן למדוד בסטודיו של מרדכי אברהם. לפרטים נוספים לחצו כאן

שמלות כלה מרדכי אברהם

שמלות כלה מרדכי אברהם

שמלות כלה מרדכי אברהם

שמלות כלה מרדכי אברהם

שמלות כלה מרדכי אברהם

שמלות כלה מרדכי אברהם

שמלות כלה מרדכי אברהם

שמלות כלה מרדכי אברהםשמלות כלה מרדכי אברהם

צילום: הילה שייר

איפור: אסף באבו

עיצוב שיער: לירז אגם

תכשיטים: קרן וולף

הד פיסים: קרן וולף, תמי בר לב

נעליים: shoez web store

דוגמנית: ליתאי מרכוס, אלינור שחר.

 

** נכתב בשת”פ עם מרדכי אברהם

קטגוריות
אופנה ומעצבים
תגיות
מרדכי אברהם
Menu Title
x