מרימים את הבר: עדי ובועז | מגזין חתונות – מיי דיי

מרימים את הבר: עדי ובועז

 אנחנו מקבלות למייל שלנו עשרות חתונות בחודש ומשבוע לשבוע הבחירה באיזה חתונות יככבו במדור חתונות אמיתיות שלנו נהיית יותר ויותר קשה. אם רק לפני שנה היינו צריכות לחפש את החתונות האחרות, המיוחדות, המלאות השראה – היום לשמחתנו רבות מכן בוחרות בצלמים נפלאים וממלאים את יומכם המיוחד בשלל פרטים אישיים ומרגשים.

 אבל עדיין רק מעט מהחתונות נבחרות לכבב במדור שלנו כשהמטרה מול עינינו היא תמיד אותה אחת – להכיר לכם את הזוגות שייתנו לכם השראה ליום שלכם. עדי ובועז שמתארחים אצלנו ללא ספק נופלים תחת הקטגוריה הזאת עם חתונת שישי בצהריים אינטימית בבר תל אביבי עם כלה בלוק היסטרי וההוכחה שמי שרוצה להתחתן בצורה קצת אחרת יכול לעשות זאת והכי בסטייל שיש.

הם הכירו לפני קצת יותר מחמש שנים במילאנו. בועז למד שם עיצוב תעשיתי ועדי הייתה בחילופי סטודנטים מבצלאל במחלקה לארכיטקטורה. הם נפגשו באיזושהי מסיבה ומאז הם ביחד. בתום התקופה של החילופים עדי חזרה לארץ לשנה אחרונה בבצלאל ומיד עם סיום התואר עברה שוב למילאנו שם גרו ביחד עוד שנה.

מאז בועז גם סיים את הלימודים וכיום הם חיים בתל אביב ואוהבים אותה מאד. הם גרים ברחוב עורפי ושקט (יחסית), מטפלים בצמחים שבמרפסת, ומגיעים לעבודה ברגל ובאופניים. בועז עובד כמעצב ומפתח בסטארט-אפ ועדי במשרד אדריכלות.  

מהתחלה ידעו שלא יתחתנו ברבנות, ובאופן כללי כל קונספט ה’חתונה’ מאד הרתיע, בעיקר את עדי. הם החליטו ללכת על ארוע קטן, נונשלנטי, שמתאים להם ושירגישו איתו בנוח. היה ברור להם שבשביל ‘פשוט’ ו’קליל’ צריך לעבוד לא פחות קשה, ובאמת כל פרט באירוע נעשה עם הרבה מחשבה ואהבה.

הם בחרו בטיילור מייד התל אביבי כלוקיישן לאירוע שלהם, גם כי ממוקם קרוב לביתם והרגיש להם כאילו מתחתנים בשכונה וגם בגלל הקסם של המקום (לא סתם הוא בנבחרת החלומות שלנו) וזה היה הצעד הראשון שהכתיב את הטון של כל הארוע. הטקס עצמו כלל חלופת טבעות, נדרים שכתבו אחד לשנייה וברכות של ההורים מול 150 חברי משפחה וחברים.

כיאה למישהי שחיה במילנו ועובדת בתחום של אסתתיקה עדי הייתה כלה שיקית עם לוק שתאם בול את אופיה ואת אופי האירוע שבחרה לחגוג. את שמלתה הקצרה תפרה מעצבת האופנה תמר פרימרק, על האיפור והשיער הייתה אחראית המאפרת אור קופוליס הנהדרת ואי אפשר שלא להגיד שהפרט הכי הכי מבחינתנו היו הנעליים המושלמות שלה של דולצ׳ה וגבאנה.   

יומיים אחרי החתונה הם טסו לקפריסין שם התחתנו בטקס אזרחי וכבר ארגנו על הדרך ירח דבש קטן. ההצמדה של הארוע עם החופשה יצרו חוויה אחת מתוקה ונהדרת.

״החתונה עצמה עלתה על כל הציפיות, ואני מבינה עכשיו כמה חשוב זה לחגוג את הארוע המשמח הזה. וגם כמה נעים ומספק זה להרגיש שהלכנו עם הלב ועשינו אותו כמו שרצינו.״

מרימים את הבר: עדי ובועז מרימים את הבר: עדי ובועז מרימים את הבר: עדי ובועזמרימים את הבר: עדי ובועזמרימים את הבר: עדי ובועזמרימים את הבר: עדי ובועז מרימים את הבר: עדי ובועזמרימים את הבר: עדי ובועזמרימים את הבר: עדי ובועזמרימים את הבר: עדי ובועזמרימים את הבר: עדי ובועזמרימים את הבר: עדי ובועזמרימים את הבר: עדי ובועזמרימים את הבר: עדי ובועזמרימים את הבר: עדי ובועזמרימים את הבר: עדי ובועזמרימים את הבר: עדי ובועזמרימים את הבר: עדי ובועז מרימים את הבר: עדי ובועזמרימים את הבר: עדי ובועזמרימים את הבר: עדי ובועזמרימים את הבר: עדי ובועז מרימים את הבר: עדי ובועז מרימים את הבר: עדי ובועז

כל אנשי המקצוע

  • מיקוםטיילור מייד
  • צילוםחגי גלילי
  • שיעראור קופליס
  • איפוראור קופליס
  • שמלת כלהתמר פרימק
  • נעלייםדולצ'ה וגבאנה
  • בגדי חתןמסימו דוטי
  • עיצובאורית שנצר ועדי
  • מוזיקהאייל גולדמן
  • כמות אורחים 150
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונות אינטימיות,חתונה אורבנית
תגיות
חגי גלילי,אור קופליס,טיילור מייד,חתונה בבר,חתונה בתל אביב
Menu Title
x