משהו קטן וטוב: נעליים שוות לחתונה! | מגזין חתונות – מיי דיי

משהו קטן וטוב: נעליים שוות לחתונה!

בוקר טוב קוראות יקרות שלנו ובוקר טוב במיוחד לזוכה שלנו בפעילות עם Shoez web store- for Bridal and Evening Shoes שהתגובה שלה מופיעה בתמונה כאן למטה.

משהו קטן וטוב: נעליים שוות לחתונה!

לכל שאר המשתתפות נספר כי ממש היום מתקיימת מכירה מיוחדת במשרדים של שוז בתל אביב (רחוב הרב עמיאל 4 ) שם כל הקולקציה הישנה תימכר בהנחה של עד 70%. מי שתגיע לשם ותגיד את הקוד myday תזכה במקום לעוד 10% נוספים. כמו כן כל המשתתפות יכולות להנות במהלך הסופ”ש על 10% הנחה על כל הנעליים תחת קטגוריה “חדש” באתר עם הקוד myday. 

http://www.shoez.co.il/%D7%97%D7%93%D7%A9

אנחנו קראנו כל תגובה ותגובה ועסוקות בלהכין לכם ליין אפ של הרצאות לאירוע שלנו ב16 במאי שיכיל בדיוק את כל מה שאתן ביקשתן. 

שיהיה סופ”ש מהמם 

———————————————————————————-

קוראות יקרות – אנחנו עסוקות מאד בימים אלה בלהכין לכן מלא מלא הפתעות לעונת החתונות הקרובה אבל בין כל הטוב שמחכה לכן בקרוב אין סיבה שלא תהנו גם מקצת ממנו עכשיו. רוב הכלות של הקיץ והאביב בטח בשלב הזה של ארגון החתונה בו הם צריכות למצוא את נעלי החתונה שלהם. אין ספק שזהו שלב שעד לא מזמן היה לא פשוט בכלל עד שאתר shoez webstore נכנס לתמונה והכניס מלא אופציות של נעלי כלה מהממות במרחק של קליק אחד בלבד. 

 לכבוד כל מיני דברים משמחים שבדרך וגם סתם כי אנחנו פשוט אוהבות לפנק אתכן יצאנו בפעילות חדשה בבלוג עם במסגרתה אחת מכן תזכה בכל נעל שהיא תרצה. כן כן, כל נעל. רוצות להתחיל לדמיין באיזה נעל הייתן בוחרות? לחצו כאן

 אז סינדרלות יקרות, אין ספק שהאחת שלכן כבר מחכה בפנים. כל מה שצריך לעשות כדי להשתתף בפעילות זה לספר לנו בתגובות של הפוסט הזה על איזה נושא שקשור לחתונות הכי היה מעניין אתכם לשמוע הרצאה באירוע שלנו שיתקיים ב16 במאי (עליו תשמעו עוד פרטים בקרוב), ומתוך התגובות נגריל זוכה אחת מאושרת. כמו בפעם קודמת גם באירוע הזה נעשה סדרת מפגשים עם מומחים בשם בלוג טוקס במהלכה תוכלו לקבל טיפים מהמומחים הכי שווים בכל תחום בעולם החתונות. זאת ההזדמנות שלנו גם לשמוע מכן מה מעניין אתכן וגם לפנק בחזרה 🙂

משהו קטן וטוב: נעליים שוות לחתונה! משהו קטן וטוב: נעליים שוות לחתונה! משהו קטן וטוב: נעליים שוות לחתונה!

על הזוכה נכריז כבר ביום חמישי הזה ונספר לכם גם שביום שישי למחרת תתקיים מכירה במשרדים של שוז ובסטור עם הנחות של עד 70% על הקולקציות הישנות אז גם למי שלא תזכה יש אפשרות להנות מהנעליים הנפלאות שבאתר במחיר מוזל במיוחד.

 שיהיה בהצלחה!!

♥  ♥  ♥  

 

קטגוריות
אירועים והטבות
תגיות
shoez,שוז ובסטור
Menu Title
x