משהו קטן וטוב: נעלי כלה | מגזין חתונות – מיי דיי

משהו קטן וטוב: נעלי כלה

קוראות יקרות היה לנו כרגיל מאד קשה לבחור את הזוכה בזוג נעליים של רוני קנטור, אבל בסופו של דבר זכתה לירון תירוש המקסימה שכתבה לנו את התגובה הבאה שהעלתה לנו חיוך גדול על הפנים:

למרות שמאוד קשה לי לבחור, ובדרך כלל אני הולכת על שחור, מרגע שראיתי את הנעל המושלמת, אני מנסה לישון ולא נרדמת! אינגריד, בשבילי את הכי הכי, תראי, כבר כתבתי לך שיר מזרחי. רואים שאפשר לנעול אותך שעות ולא לסיים את הערב עם דמעות. ולאן אקח אותך אחרי החתונה? נראה לי שאנעל אותך ברצף כשנה! אותך איתי לכל מקום אארוז, עכשיו תסלחי לי, חייבת להפסיק לחרוז.

 אז מזל טוב ללירון המצחיקה והשנונה, שעם כמה חרוזים העלתה לנו חיוך גדול על הפנים. אנחנו מקוות שתהני מהנעליים שבחרת, ושהן ישמשו אותך גם הרבה אחרי היום הגדול.

לשאר הקוראות המקסימות שלנו אל תתבאסו – פעילות חדשה כבר בדרך.

אוהבות

בלוג חתונות

————————————- 

אין ספק שהגיע הזמן לפעילות “משהו קטן וטוב” חדשה בבלוג, והפעם החלטנו להעניק לאחת מכן משהו שאי אפשר לעבור את יום החתונה בלעדיו – נעלי כלה נוחות! 

אם עוד לא יצא לכן להכיר את הסטודיו של המעצבת רוני קנטור, מדובר במעצבת צעירה שלפני כמה שנים הקימה חנות ברוטשילד עם מבחר שמלות ובגדים בהשראת שנות השישים. מאז צבר הסטודיו  פופולריות רבה ובנוסף לביגוד הקימה גם רוני ליין נעליים במגוון צבעים ועם מכנה אחד משותף – דגש על נוחות וידידותיות לסביבה (כל המוצרים בבוטיק עשויים מחומרים שאינם פוגעים בחי). 

בחנויות של רוני בשדרות רוטשילד ויפו העתיקה תוכלו למצוא מגוון רחב של נעליים בשלל צבעים ואחת מכן אפילו תזכה להיכנס לשם ולבחור זוג אחד במתנה מאיתנו! אז איך זוכים?

בניגוד לפעילויות קודמות בהם התבקשתם להגיב לנו בפוסט, הפעם אנחנו מעבירות את הפעילות לעמוד פייסבוק שלנו כאן. באלבומים שלנו תמצאו אלבום ייעודי ושמו “פעילות משהו קטן וטוב עם רוני קנטור” ובו תמונות של הדגמים השונים שנמצאים אצלה בחנות.

בגלל שאנחנו מאמינות שנעל כלה צריכה לשמש אותך גם אחרי היום הגדול, כדי להשתתף כל מה שצריך לעשות זה להגיב על התמונה של הנעל שהכי אהבת באלבום פייסבוק שלנו “פעילות משהו קטן וטוב עם רוני קנטור” ולספר לנו בתגובה של התמונה לאן היית נועלת אותה אחרי החתונה.

זה יכול להיות בית הקפה האהוב, רחובות פריז, ארוחה משפחתית או כל מקום אחר שעולה בדמיון. אנחנו יודעות כמה אתן יצירתיות ומחכות לראות כבר את הרעיונות שלכן.

את תנאי התחרות ניתן לראות בסוף של הפוסט ושיהיה לכולכן בהצלחה!

משהו קטן וטוב: נעלי כלה

משהו קטן וטוב: נעלי כלה

משהו קטן וטוב: נעלי כלה

משהו קטן וטוב: נעלי כלה

משהו קטן וטוב: נעלי כלה

משהו קטן וטוב: נעלי כלה

תנאי הפעילות:

– על כל משתתפת מותר להגיב רק פעם אחת

– הזוכה תיבחר מבין התגובות ביום ראשון הבא, ה30 ליוני 2013

– על המשתתפים להיות מעל גיל 18

– הזוכה תוכרז בפוסט זה בשבוע הבא

 

קטגוריות
אירועים והטבות
תגיות
נעלי כלה,רוני קנטור,משהו קטן וטוב
Menu Title
x