מתחת לאפס: הפקה באלפים הצרפתיים | מגזין חתונות – מיי דיי

מתחת לאפס: הפקה באלפים הצרפתיים

ביום חם שכזה, כל מה שאנחנו חולמות עליו הוא חופשה מושלגת בגוונים של לבן וטמפרטורות שנושקות ל0 מעלות. ההפקה של הצלם ראובן שאול לוקחת אותנו בדיוק לשם – או ליתר דיוק, לאלפים הצרפתים עם סדרת צילומים עוצרת נשימה של כלה במראה אלטרנטיבי ועיצוב שולחן שנראה כאילו לקוח מסיפור אגדה ישן.

ראובן קופץ לבקר בעיירה מורזין מדי חורף, וזהו מעיין בית שני עבורו. מדובר במקום מושלם לסקי בימי החורף ופעילויות אתגריות אחרות כמו אופני הרים בחודשי הקיץ, או פשוט להרגע ולהנות מהטבע הקסום.

העיירה היא מוקד עליה לרגל עבור זוגות רבים, בריטיים בעיקר, שרוצים להתחתן מול נוף עוצר נשימה – ואנחנו לגמרי יכולות להבין אותם. לא מעט זוגות מתחתנים על פסגת ההר ולאחר מכן גולשים מטה עם כל האורחים. גם בקיץ לא חסרות פעילויות והאגם הקפוא הופך למקום מעולה להתרחץ בו ולהנות מהמזג האוויר הנעים.

בעת חופשת הסקי האחרונה של ראובן, הוא החליט לצלם הפקה מיוחדת שקשורה לעולם החתונות. הלוקיישן המושלם עבור סדרת הצילומים היה מלון, או יותר נכון בקתה אלפית בשם Farmhouse Morzine – אחד המקומות הפופולריים לאירוח משפחות לחתונה עם אולם לערוך בו את האירוע עצמו. בנוסף הם צילמו ב-Lake Montriond, אגם שנמצא חמש דקות נסיעה מהעיירה.

ראובן הטיס חברה טובה מאנגליה בכדי לדגמן עבורו, המראה שלה היה בדיוק מה שחיפש – אלטרנטיבי עם טוויסט. היא עשתה לעצמה את השיער, האיפור והכינה את ההד פיס שעל ראשה. היא גם הכינה את כלוב הציפורים שהשתמשו בו בצילומים – ללא ספק בחורה מוכשרת. המראה שהתקבל הוא נשי ואלגנטי, אבל עם טוויסט רציני – בשיער ובאאוטפיט. השמלה הגיעה מארונה האישי, שהתגלגלה אליה במסגרת עבודתה כאחראית על תחום ההלבשה בסדרה בריטית – שמלה עם נוכחות. הנעליים המאסיביות העניקו טוויסט נוסף ללוק.

הוא יצר קשר עם מעצבת פרחים מקומית (במקור מאירלנד) ששזרה את זר הפרחים, כתר הפרחים הירוק ואת עיצוב השולחן. העיצוב שהתקבל היה לחלוטין חלק מהטבע, היה הרבה אילתורים ושימוש בחומרים שונים כמו איצטרובלים, כלניות, גבעולי שום, סוקולנטים ועוד. החיבור בין הכלה הייחודית, העיצוב והטבע היה מאד הרמוני וייחודי.

הצילומים הללו הם לא רק מרהיבים וייחודים, הם יכולים להעניק לכם השראה של ממש בנוגע ליום החתונה שלכם. אם חלמתם להתחתן בחו”ל, ואתם לא מפחדים מקצת קור ואקסטרים – מדובר במקום מושלם עבורכם. 

מתחת לאפס: הפקה באלפים הצרפתיים מתחת לאפס: הפקה באלפים הצרפתיים מתחת לאפס: הפקה באלפים הצרפתיים מתחת לאפס: הפקה באלפים הצרפתייםמתחת לאפס: הפקה באלפים הצרפתייםמתחת לאפס: הפקה באלפים הצרפתיים מתחת לאפס: הפקה באלפים הצרפתיים מתחת לאפס: הפקה באלפים הצרפתייםמתחת לאפס: הפקה באלפים הצרפתייםמתחת לאפס: הפקה באלפים הצרפתיים מתחת לאפס: הפקה באלפים הצרפתיים מתחת לאפס: הפקה באלפים הצרפתייםמתחת לאפס: הפקה באלפים הצרפתיים מתחת לאפס: הפקה באלפים הצרפתייםמתחת לאפס: הפקה באלפים הצרפתיים מתחת לאפס: הפקה באלפים הצרפתיים מתחת לאפס: הפקה באלפים הצרפתיים

צילום והפקה: ראובן שאול

עיצוב ופרחים: Suesanna Molony 

שמלה: אוסף פרטי

דוגמנית, עיצוב הד פיס: Pixie Lawrie

קטגוריות
עיצוב ופרחים,השראה,אופנה ומעצבים
תגיות
הפקה,ראובן שאול,הרי האלפים,Eight Bells
Menu Title
x