נא להתחתן בהתאם: החתונה של תניה ושי חי | מגזין חתונות – מיי דיי

נא להתחתן בהתאם: החתונה של תניה ושי חי

לפני כמעט שנתיים, מול חצי מדינה ובשידור חי מבית האח הגדול, הציע שי חי לתניה נישואין ובחמישי האחרון זה קרה - השניים התחתנו בחתונה אורבנית ושמחה במיוחד

למי שפספס, בחמישי האחרון עמדו בוגרי האח הגדול עונה 7 – תניה ושי חי – מתחת לחופה. אולי ראיתם פה ושם תמונות מהאירוע, אבל אחרי שחיכינו בסבלנות, אנחנו שמחות לתת לכם הצצה לאלבום הרשמי של הזוג.

השניים שחולקים וייב מחוספס ומגניב במיוחד, התחתנו בסופ”ש האחרון בחתונה אורבנית ושמחה, שללא ספק שילבה את הסגנון הייחודי שלהם. החתונה נמשכה עד השעות הקטנות של הלילה והתקיימה באחד המקומות האורבניים והיפים בדרום תל אביב –1947, וכללה בוגרים רבים של האח הגדול, משפחה וחברים טובים.

למי שלא ראה את הצעת הנישואין שהתקיימה בשידור חי מבית האח הגדול, נספר כי מדובר היה במבצע מיוחד. שי חי הכין לבדו, מאחורי גבה של תניה, את טבעת האירוסין מכל מיני חומרים שונים שמצא בבית האח הגדול. תניה המופתעת הסכימה בהתרגשות רבה מול מאות אלפי צופים, ומאותו יום מרגש עברו כמעט שנתיים, שכללו תכנונים והכנות רבות לחתונה.

אחד הדברים החשובים ביותר לזוג לקראת היום הגדול היה רצונם לא להתראות בימים שלפני החתונה, ולהיפגש רק במעמד החופה. בשביל שלא ייפגשו, גם לא במקרה, הוכנו במיוחד שני חדרי התארגנות נפרדים באולם, ותואם לו”ז מדויק שדאג כי בני הזוג לא יהיו באותו המקום באותו הזמן.

לאחר שלא ראו זה את זה, אין פלא שרגע החופה הכיל התרגשות רבה. מי שחיתן את הזוג היה משה דץ – הוא ושי חי הכירו בצילומי הסדרה “היחידה”, והפכו לחברים טובים. התכנון המקורי היה שיורם זק, האח הגדול בכבודו ובעצמו, יחתן אותם, אך לאחר מחשבה נוספת בחרו השניים לוותר על הרעיון כי לא רצו שהחתונה תתמקד בתכנית הריאליטי, אלא בזוגיות ובאהבה שלהם. בסוף טקס החופה הפתיעו תניה ושי חי את האורחים ובמקום לשבור כוס, שי חי שבר לוח עץ במכת קראטה.

החתונה של שי חי ותניההחתונה של שי חי ותניה

לא רק טקס החופה היה ייחודי ותאם את האופי של השניים. כיאה לזוג עירוני עם סטייל מחוספס, היה להם ברור שהם רוצים לעצב את החתונה בסגנון אורבני שישלב את הסטייל האישי שלהם. על העיצוב הייתה אחראית טאיס, בעלת הסטודיו Tays-Designing Stylish Events, שעיצבה את המקום בצורה מינימליסטית ומדויקת. פלטת הצבעים הכילה הרבה ירוק, אפור ונגיעות של ברונזה וזהב, ובמקום שולבו פרחים בגווני פסטל ולבן, נרות בצבע שחור וגרפיקות שונות שהפכו את הלוקיישן לכל מה שתניה ושי חי רצו. בין הדברים שאהבנו במיוחד היו חיתוכי הלייזר בגווני זהב שייצרה טאיס בעצמה, ופוזרו בפינות השונות באולם. היתרון הגדול בקישוטים אלו הוא שהם לא תופסים מקום רב וקל לתלות אותם, ויותר מכך – הם השלימו בצורה מינימליסטית את הלוק השלם שנבחר.

בחתונה הוצבו עמדות ודוכנים מגוונים שהגישו דברים שהשניים אוהבים במיוחד: עמדת קוקטיילים, עמדת ויסקי, עמדת קמפרי תפוזים, עמדת קעקועים זמניים, דוכן פופקורן ודוכן ממתקים. אין ספק שהדוכנים שדרגו את החתונה וגם אפשרו לשי חי וטניה להביא את האופי שלהם לידי ביטוי באירוע דרך הדברים שהם אוהבים.

תודה לגיל ורון שתיעדו את הערב המיוחד, וכמובן תודה גדולה לתניה ושי חי ששיתפתם אותנו ביום המאושר שלכם! תעשו חיים במילאנו וכמובן – התנהגו בהתאם

החתונה של שי חי ותניה

החתונה של שי חי ותניה

החתונה של שי חי ותניה

החתונה של שי חי ותניה

החתונה של שי חי ותניה

החתונה של שי חי ותניה

החתונה של שי חי ותניה

החתונה של שי חי ותניה החתונה של שי חי ותניה החתונה של שי חי ותניההחתונה של שי חי ותניה החתונה של שי חי ותניה החתונה של שי חי ותניה

החתונה של שי חי ותניההחתונה של שי חי ותניה החתונה של שי חי ותניה החתונה של שי חי ותניה החתונה של שי חי ותניה החתונה של שי חי ותניה החתונה של שי חי ותניההחתונה של שי חי ותניההחתונה של שי חי ותניה

החתונה של שי חי ותניה החתונה של שי חי ותניה החתונה של שי חי ותניה

החתונה של שי חי ותניה החתונה של שי חי ותניה החתונה של שי חי ותניה

החתונה של שי חי ותניה
החתונה של שי חי ותניה

החתונה של שי חי ותניה

כל אנשי המקצוע

 • מקום האירוע1947
 • צילום סטילס ווידיאוגיל ורון
 • שמלת כלהברטה
 • שיער ואיפורגילי אלבי
 • נעלי כלהShoez web store
 • תכשיטים ואקססוריזשגית רביבו
 • טבעותPadani
 • בגדי חתןאלכסנדר מקווין
 • עיצובTays – Designing Stylish Events
 • זר כלהShaked Braids
 • הזמנות חתונהמיכל בן אביר
 • מוזיקהיניב אוחנה
 • כמות אורחים400
 • בר קוקטייליםPeacock
קטגוריות
חתונות אמיתיות
תגיות
shoez web store,מיכל בן אביר,גיל ורון,1947,טאיס,Tays – Designing Stylish Events
Menu Title
x