נעמה וגיא | מגזין חתונות – מיי דיי

נעמה וגיא

את בוקרו של יום שלישי אנחנו מתחילות עם פוסט החתונה של נעמה וגיא. סיפור אהבה שמתחיל בבר בבאר שבע לפני חמש שנים ומגיע לשיא בחתונה קלאסית ויפיפיה עם שמלת כלה בלתי נשכחת, פרוכת חופה משמעותית ומרגשת וחופה עם נוף לים על הגג של אחד מאולמות האירועים האהובים עלינו בית על הים.

נעמה וגיא התחתנו בשישי שמשי במאי האחרון. למרות שקבלת הפנים כבר התחילה ב1130 בבוקר מבט בתמונות לא נותן תחושה של לחץ של זמן ואפשר להודות על כך ליפו הנפלאה שקרובה למקום החתונה וסיפקה לנעמה וגיא שלל לוקיישנים נפלאים לצילומים וכמובן לצלמת שלהם איה שבזמן קצר הצליחה לתפוס את הפריימים המושלמים מבלי שזה ייקח יותר מדי זמן.

ערב החתונה כל אחד מהם הפתיע את השני: נעמה קישטה את הבית וקנתה לגיא ערכת חתן (בקבוק ויסקי, כוסות, תחתונים, טלית, כיפה..) והוא הזמין למלון שבו ישנה מסאז׳ מפנק. בבוקר החתונה היא קמה מאוד מוקדם להתארגן, הכל תקתק ובתשע וחצי גיא כבר הגיע לאסוף אותה מהמלון לכיוון האולם.המפגש היה מרגש וקסום.

על לוק יום החתונה של נעמה היו אחראיות שתי חברות נבחרת החלומות שלנו. מעצבת השמלות אנאל לוי שתפרה לנעמה שמלה עוצרת נשימה ומעצבת השיער סילביה טובול שהתאימה לשמלה תסרוקת עדינה נקייה ומשלימה ללוק כללי פשוט יפהפה.

אולי מה שהכי ריגש אותנו ביום החתונה הזה היה שהפרוכת בחופה הייתה מורכבת ממפות של הסבתות של נעמה שאינן בחיים. היה חשוב מאד לנעמה שהסבתות יהיו חלק מהרגע הזה והיא הצליחה להפוך אותן לחלק בלתי נפרד ומרגש מאד מהיום שלה ושל גיא. על הפרוכת הם רקמו את המשפט ״ביקשתי ומצאתי את שאהבה נפשי״, את התאריך הלועזי והעברי של החתונה, ואת השמות שלהם. פרוכת זו תעבור עכשיו במשפחה כאשר כל זוג יוכל להוסיף לה את התאריך והשמות שלו. מרגש מאד.

נעמה וגיא נעמה וגיאנעמה וגיאנעמה וגיא

נעמה וגיאנעמה וגיאנעמה וגיא נעמה וגיא נעמה וגיא

נעמה וגיא נעמה וגיא נעמה וגיא נעמה וגיא נעמה וגיאנעמה וגיאנעמה וגיא נעמה וגיא נעמה וגיא נעמה וגיאנעמה וגיא

כל אנשי המקצוע

  • מקוםבית על הים
  • צילוםאיה ואבי
  • שמלת כלהאנאל לוי
  • איפורתהילה גוטליב
  • שיערסילביה טובול
  • נעלייםshoez webstore
  • מוזיקהאטיסוטו
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונה ליד הים,חתונות שישי,חתונה קלאסית
תגיות
בית על הים,איה ואבי,חתונת שישי,סילביה טובול,אנאל לוי,חתונה בתל אביב
Menu Title
x