סבטה ורן - סייב דה דייט | מגזין חתונות – מיי דיי

סבטה ורן – סייב דה דייט

כשסבטה ורן התחילו לתכנן את החתונה שלהם, היה להם ברור שהפרוייקט הראשון בהכנות יהיה סרטון סייב דה דייט. והיום הם משתפים אותנו בסרטון מקורי שכל כולו מעשה ידיהם- מהעלילה ועד הצילום והעריכה. 

השניים הכירו בחוג לימודי סלסה. המדריך ביקש להתחלק לזוגות וסבטה מצאה את עצמה רוקדת עם רן. ולמרות שרק אחרי 7 מפגשים רן עשה את ה-move, הם אוהבים לספר שזאת היתה אהבה ממבט ראשון.

את ההשראה לסרטון הם קיבלו כשלמדו ירי בחץ וקשת (גם סלסה וגם חץ וקשת? אתם גורמים לנו להרגיש רע עם התחביבים שלנו). סבטה מספרת שרן הצליח לפגוע ישר במטרה ולעומת זאת, היא העיפה חצים לכל עבר. משם התגבש הרעיון של קופידון או יותר נכון של שני “קופידונים” שבסוף מתאהבים אחד בשנייה. כמה מקסים. 

את הסרטון הם צילמו בדירה שלהם. רן בנה חצובה מאולתרת מרשת מגן של מאוורר ואזיקונים. את המצלמה הם חיברו ללפטופ בעזרת כבל USB ונעזרו בתוכנה חינמית, שמאפשרת שליטה מרחוק על המצלמה באמצעות המחשב. בכל סשן הצילומים הם נעזרו בחברים טובים שהיו שם כדי לסדר את הפרופס שסבטה הכינה בהשראת משחקי וידאו של פעם. בסיומו של יום צילום בן 12 שעות, סבטה ערכה את הסרטון בעצמה וכך נולד לו סרטון סייב דה דייט מקורי ומלא בהשראה!

סבטה ורן נותר לנו רק להנות מהסרטון המקסים שלכם, ולאחל לכם המון פרוייקטים משותפים ושמחים כאלו!    

סבטה ורן - סייב דה דייטסבטה ורן - סייב דה דייט סבטה ורן - סייב דה דייט סבטה ורן - סייב דה דייט    סבטה ורן - סייב דה דייטסבטה ורן - סייב דה דייט 

קטגוריות
צילומים,וידאו,המגזין
תגיות
DIY,סייב דה דייט
Menu Title
x