סביב השולחן הצבעוני | מגזין חתונות – מיי דיי

סביב השולחן הצבעוני

תקופת האביב מלאת התרגשות סביב, ומבשרת לנו לא רק על ניצני עונת החתונות שנפתחים אט אט – אלא גם על בואו של חג הפסח. אין ספק שמדובר במועד שכולו פריחה וחגיגיות, והפקת הפסח שיש לנו היום בבלוג אכן לובשת חג. הכלות בהפקה מפתיעות במראה מעט שונה מהרגיל, בלוקים קצת מחוספסים בקונטרסט לטבע שסביב אך עדיין בניחוח בוהמייני.

הצלם דרור עינב והסטייליסטית עמית גלבוע קיבצו יחדיו חבורה של כלות מקסימות, בכדי לתעד את חגיגותיהן ביער, בלוקיישן המדהים של ה”נחלה” – כאשר הן חוגגות את העונה הכי יפה בשנה בלבן, כמובן, אך גם בצבעוניות משמחת ומרגשת. המראות, כאמור, שונים מהלוק העדין והכפרי שאנחנו מצפים לראות בסביבה טבעית זו, עם אקססוריז בעלי נוכחות שמוסיפים טוויסט למראות הבוהו. 

על שולחן החג הייתה אחראית המעצבת Amelie’s world, שהכניסה אלמנטים ביתיים וכפריים שהתאימו לאווירה החגיגית. השולחן הערוך הוא למעשה שילוב בין המסורת של החג לכלה האולד פאשן, אך שיש בה מן הטוויסט: הסטייליסטית עמית הלכה על מראות שהן בין הלבן לצבעוני, עם אלמנטים ואקססוריז לא צפויים שמכניסים שמחה. רות טולדו וענבל מסאס היו אמונות על האיפור והשיער, במראה טבעי, קליל ונינוח.

השמלות הרכות והעדינות של שימקה וערבה קשדן הולכות יד ביד עם הוייב הרומנטי והקליל, והתמונות מציגות סצנה מרשימה ומיוחדת – כל הכלות יושבות יחדיו ל”סעודה האחרונה”. האם זו הסעודה האחרונה של חיי הרווקות שלהן, או מפגש סודי של החברות הטובות? כך או כך, אנחנו מקוות גם אנחנו לבלות כך את החג שלנו – עם האנשים היקרים לנו, ועדיף שנחוג זאת באווירת חופש בטבע, כזו שתניח לנו לנשום ולהרגע. 

סביב השולחן הצבעוני סביב השולחן הצבעוניסביב השולחן הצבעוני סביב השולחן הצבעוני סביב השולחן הצבעוני סביב השולחן הצבעוני סביב השולחן הצבעוני סביב השולחן הצבעוני סביב השולחן הצבעוני סביב השולחן הצבעוני

סביב השולחן הצבעוני

 

הפקה וצילום סטילס: דרור עינב

הפקה וסטיילינג: עמית גלבוע

שמלות: שימקה, ערבה קשדן

איפור ושיער: ענבל מסאס, רות טולדו

עיצוב: Amelie’s world

לוקיישן: הנחלה

תכשיטי פרחים: שוזרות הולכות

צילום וידאו ועריכה: מושיקו טישלר

נעליים: Olive Thomas

תכשיטים: May Fifteen, אוסף פרטי

דוגמניות: נטע גלבוע, מור פרכטר, אטל אברמוב, רוני גלילי, טל אניס, ליטל מירזזדה, שני מור, חן, הדר נובוגרוצקי

קטגוריות
עיצוב מושלם לחתונה,השראה
תגיות
הנחלה,שימקה,רות טולדו,דרור עינב,ערבה קשדן
Menu Title
x