סודות הגן: הסיפור של גן האירועים "Q" | מגזין חתונות – מיי דיי

סודות הגן: הסיפור של גן האירועים “Q”

אחד הדברים הכי מקסימים בבחירת לוקיישן לחתונה זה ההיסטוריה והסיפורים מאחוריו ולכן בחרנו לעשות מדור שמציג את הסיפורים מאחורי הגנים האהובים עלינו. הפעם דיברנו עם הצוות הנהדר של הקיו כדי לשמוע על ההיסטוריה והסיפורים של הגן. אין ספק שיש ערך מוסף למקום כשאנחנו יודעים עליו קצת יותר ושומעים סיפורים על הזוגות שזכו לחגוג שם לפנינו.

בזכות הוותק לו זכה צוות הקיו, הם מבינים כי אין דבר כזה חתונות זהות כמו שאין דבר כזה זוג זהה. אחרי ששמענו את הסיפורים שלהם אנחנו בטוחות מתמיד שהם צודקים, כל זוג והסיפור שלו. במקרה ועדיין לא הייתן במקום הקסום הזה, נספר עליו קצת לפני שנחשוף את הסיפורים והטיפים.

הקיו הוא גן אירועים אינטימי וייחודי בלב השדות של קיבוץ גליל ים באזור השרון, מרחק קצר במתל אביב. מיקומו של הגן הוא חלק מהקסם שלו, קרוב לעיר אך עדיין עם תחושה של קיבוץ, שדות וטבע. הגן נטוע בין שדות ירוקים ופרדסי תפוזים ומאופיין בגינה ים תיכונית צבעונית ומטופחת, מפלסי עף ושבילי אבן. את פני הבאים לגן מקבלים מגוון של צמחי תבלין, ורדים ומדשאות. השימוש בחומרים טבעיים כגון אבן כורכר ועץ תורמים גם הם לאווירה הטבעית והחופשית של הגן. הגן עובד עם קייטרינג “טעם וצבע”,  הקייטרינג המוביל והוותיק בישראל ויכול לארח עד 650 אורחים בחודשי הקיץ.

סודות הגן: הסיפור של גן האירועים "Q"

צילום: נדב רותם

#החתונה הכי מרגשת שהייתה לכם בגן

“לפני כמה חודשים זכינו לקיים מסיבת חתונה נוספת עבור זוג אשר התחתן אצלנו כמה ימים קודם ובמהלכו הכלה הרגישה ברע ולא הזדמן לה לקחת חלק משמעותי באירוע בכלל ובמסיבה בפרט. החלטנו כי זו הזדמנות לעשות לכלה ולחתן “תיקון” ולערוך להם מסיבת חתונה נוספת ללא כל תשלום בהשתתפות כל הספקים. הייתה זו זכות גדולה לראות את הזוג הצעיר רוקד ומקפץ יחד עם כל החברים ברחבת הריקודים. שמחנו לקבל ככ הרבה אהבה ונתינה מכל הספקים אשר נרתמו למשימה”.

# סיפור אהבה הכי רומנטי שקרה לנו בגן

“לפני ארבע שנים התחתנו אצלנו הזוג המקסים אמרי ושני. כיאה לכלה אחראית, שני מינתה את חברתה הטובה יפעת שתהיה אשת הקשר מטעם הזוג לעבודה מול הספקים לפני האירוע וביום החתונה עצמו. יפעת יצרה קשר עם מנהל הגן שלנו דאז גבי ואפשר לומר שזאת הייתה אהבה ממבט ראשון ומאז הכל היסטוריה. שנתיים וחצי אחרי החתונה של שני ואימרי, גבי כרע ברך והציע ליפעת  נישואים. חצי שנה לאחר ההצעה, אנחנו זכינו לחתן את גבי ויפעת המקסימים במקום בו הם התאהבו, בגן שלנו”.

סודות הגן: הסיפור של גן האירועים "Q"

יפעת וגבי. צילום: סטודיו פוטוגן

#סיפור מיוחד ובלתי נשכח מחתונה שהייתה אצלכם בגן

“האהבה מנצחת הכל. הזדמן לנו לחתן זוג אשר נאלץ לחיות בנפרד ביבשות שונות. הזוג החליט שלא לחכות רגע נוסף ולקיים חתונה למרות שהעתיד של השנים הקרובות גוזר עליהם לחיות במרחק. הזוג בחר למנף את רעיון המרחק ע”י שלטים משעשעים אשר מאשרים את העובדה כי תחילת חייהם המשותפים יהיו בשלט רחוק. לדוגמא “כן נכון, החתן חי בארה”ב והכלה בישראל”.

#הדבר הכי חשוב שלמדתם מהזוגות שלכם

“למדנו שאין שתי חתונות דומות. הזוגות הם בעלי חלומות,צרכים וציפיות משלהם אשר אותם הם רוקמים לאירוע קסום יחיד ומיוחד”.

סודות הגן: הסיפור של גן האירועים "Q"

צילום: שירן כרמל

סודות הגן: הסיפור של גן האירועים "Q"

צילום: אלכס קודריק

#בקשה יוצאת דופן שקיבלתם מזוג ואיך פתרתם אותה

“לחתן שלנו היה חלום ילדות לקחת חלק בהכנות הקולינאריות לאירוע, הן בתכנון התפריט עם דגש על שילוב מספר מנות משפחתיות אשר מלוות את המשפחה מזה דורות, והן בהכנות לאירוע ובבישול משותף עם צוות השפים. בקשתו נענתה בהתלהבות גדולה מצד צוות השפים והם קיימו סיעור משותף לגבי קונספט האירוע ושילוב המנות המשפחתיות בתפריט. החתן הגשים את חלומו ובנוסף לבניית תפריט לקח חלק פעיל בהכנת המטעמים לאירוע”.

סודות הגן: הסיפור של גן האירועים "Q"

צילום: שירן כרמלי

סודות הגן: הסיפור של גן האירועים "Q"

צילום: שירן כרמלי

סודות הגן: הסיפור של גן האירועים "Q"

צילום: טלי ודבורה


 #הטיפ הכי חשוב שיש לכם לתת לזוגות ביום החתונה

“הגעתם כבר ליום החתונה, השתדלו לעבור ממקום המארגנים למקום האורחים הסירו דאגות ופשוט תהנו מהכול”.

  #הדבר הכי הזוי שקרה אצלכם בגן

“היה לנו לעונג לקחת חלק במפגש מרגש במהלך ערב טעימות. אנו מקיימים את ערבי הטעימות בטעם וצבע בעמק חפר ולמספר משפחות בו זמנית. במהלך אחד מערבי הטעימות הסתבר כי ב2 שולחנות שונים יושבים 2 אבות אשר לא התראו למעלה מ50 שנה מאז בית הספר היסודי”.

 

#מה הסוד שלכם לאירוע מוצלח

“יש משפט ידוע אשר אומר “טעמו המר והאכזבה האדירה מאירוע שאינו מדויק ממוקד או איכותי מספיק, גובר עשרות מונים על המחיר המתוק”. תעשו בדיקה יסודית, תשקיעו בספקים איכותיים, תבינו את המוצר והלוקיישן על היתרונות והחסרונות שבו”.

 

סודות הגן: הסיפור של גן האירועים "Q"

צילום: לוז

 

#משהו על הQ שאף אחד לא יודע

“ותיקי קיבוץ גליל ים יודעים לספר כי לפני שנים רבות התקיים באזור בו בנוי הקיו בית הספר יסודי של ילדי הקיבוץ הנקרא “ביתן הכיתות”  אזור מבואת קבלת הפנים של הגן היום הייתה כיתה א…”.

סודות הגן: הסיפור של גן האירועים "Q"

השלימו את המשפט:

אנחנו הכי אוהבים: אנשים שמחים

המקום האהוב עלינו בגן הוא: גינת התבלינים הים-תיכונית

הזוגות שלנו: הם אלו שנעשה בשבילם הכל

לא נוותר לעולם על: להמשיך להשתפר, להשתכלל וללמוד דברים חדשים

הכי מרגש אותנו: כשהזוגות וההורים יוצאים מחדר המשפחה לקראת הצעידה לחופה

// הכתבה נכתבה בשיתוף גן האירועים קיו בגליל ים   

קטגוריות
נעים להכיר,מקומות שווים לחתונה,המגזין
תגיות
הקיו,הקיו- גן אירועים בגליל ים,מקום לחתונה,חתונה בשרון
Menu Title
x