סודות הגן: הסיפור של גן ורדים | מגזין חתונות – מיי דיי

סודות הגן: הסיפור של גן ורדים

אחד הדברים הכי קשים בתכנון חתונה, זה העובדה שעבור רוב הזוגות זאת הפעם הראשונה שהם ניגשים למשימה. מהר מאד הם מגלים שמדובר בעניין לא פשוט בכלל שכולל המון שאלות, חוזים, לוגיסטיקה, לחצים… בכל הקשור לארגון חתונה באמת שאין חכם כבעל ניסיון (אפילו אנחנו עם 4 שנים בתחום כל הזמן לומדות דברים חדשים), ולכן במדור חדש אנחנו נפגוש מומחים מובילים מעולם החתונות שישתפו אתכם בניסיון שצברו במהלך השנים בתקווה להקל, לעזור לכם למנוע טעויות נפוצות ולתת עצות סופר חשובות בדרך לחופה.

****

עם 30 שנות נסיון באמתחתו, גן ורדים אשר לא הפסיק להתחדש עם השנים, מציע היום את כל היתרונות שיש לגן עם הנוחות והלוקיישן המרכזי כאשר הוא שוכן על יד ציר תנועה מרכזי ורק כ 15 דקות מתל אביב. מהרגע שנכנסים מרגישים באסתטיות המתפרצת המתחילה במבואה האורבנית והחמה הממשיכה אל החצר המרהיבה שלוקחת אותנו אל הפרדס והכפר באותה נשימה. מעבר לעיצוב ולאווירה, אין ספק שאחד הסודות הכמוסים הטמונים בהצלחתו של הגן הינו היחס האישי של הצוות, המקצועיות הבלתי מתפשרת והליווי ושיתוף הפעולה להגשמת החלומות של הזוגות הבוחרים להתחתן בגן ורדים.

גן ורדים

גן ורדים

גן ורדים

בכל יום אנחנו פוגשות בסיפורים שלכן עם עולם החתונות ומהחוויות שאתן חוות במסע אל היום המאושר, וחשבנו שהפעם יהיה מרתק לשמוע מהצד של נותני השירות על החוויות המגוונות והמעשירות שלהם עם הזוגות ומה הם לומדים מהשטח. חברנו אל הצוות המקצועי של גן ורדים כדי לשמוע מהם את הסודות והסיפורים הכי שמורים, ולפצח יחד את סוד הקסם הטמון בגן הפרחוני והמלבב

גן ורדים

***

#הזוג הכי מרגש שהתחתן בגן

“היה לנו זוג שהתחתן בקיץ בחודש יוני בהפקה מאוד גדולה ומושקעת בסביבות ה- 500 מוזמנים. החתן הינו חייל בודד שעלה לארץ כחצי שנה לפני החתונה. לאחר האירוע הזוג תרם את כל מתנות החתונה (הצ’קים) לעמותה של חיילים בודדים. זה ריגש אותנו במיוחד לגלות שבתוך העולם האינסופי הזה של החתונות, יודעים וזוכרים לשלב גם מחוות מהחיים ולהחזיר לקהילה אם אפשר.”

גן ורדים

**

#הטעות הכי נפוצה שזוגות עושים במהלך תכנון החתונה

“הטעות הנפוצה שזוגות עושים מבחינת הארגון היא שהם לא מקשיבים ללב ולרצונות שלהם ובוחרים לערב בזמן קבלת החלטות את המשפחה והחברים. זה יכול ליצור התלבטויות נוספות, רבות ומיותרות בין הזוג עצמו והמשפחות המורחבות. עצה שלנו זה ללכת עם הלב כי זה המסע שלכם. כל זוג הוא אינדיבידואל ובעל סטנדרטים שונים ולכן אתם יודעים הכי טוב”

גן ורדים

 מקור: hwtm

**

#סיפור מיוחד ובלתי נשכח מחתונה בגן

“בספטמבר האחרון הייתה לנו כלה מיוחדת במינה שהשקיעה המון שעות ומשאבים בתכנון חתונת קונספט של פיקניק במושב שההושבה הייתה אמורה להתבצע בגן. התכנון והארגון במסגרת האירוע נמשכו לשעות הקטנות של הלילה ולאורך תקופה ארוכה. בהתקרב האירוע הבנו יחד עם הזוג שמזג האוויר לא מאפשר הושבה בחוץ בשל אובך כבד ועל כן הוחלט 24 שעות לפני האירוע לשנות מיקום לחלל הסגור של האולם שלנו. ההחלטה הזו הצריכה המון קור רוח מהצד שלנו, והכי חשוב תמיכה בזוג המיוחד הזה. המטרה שלנו כמובן היא שכולם בסוף יצאו מרוצים”

גן ורדים

מקור: ruffledblog

**

#הדבר הכי חשוב שלמדתם מזוגות שהתחתנו בגן

“הדבר הכי חשוב שלמדנו מהזוגות שלנו בגן הוא לקחת את הדברים בפרופורציות. כלות הן כלות הן כלות והרבה פעמים הן מאוד אמוציונאליות בעיקר לפני מועד החתונה ולכן חשוב לדעת להתנהל מולן בקור רוח, בנועם ובאדיבות. הכי חשוב לזכור זה לא לקחת את הדברים ללב.”

גן ורדים

מקור: Bridalguide

**

#הטיפ הכי חשוב שיש לכם לתת לזוגות ביום החתונה

“לא לשכוח לחייך!”

גן ורדים

מקור: junebugweddings

**

#בקשה יוצאת דופן שקיבלתם מזוג וכיצד פתרתם אותה

“הבקשה הכי יוצאת דופן שקיבלנו מזוג הייתה כאשר זוג ביקש להנחית כדור פורח ברחבת החופה ושממנו תצא הכלה. אנחנו אמנם גן גדול אבל לא מספיק כדי להנחית כדור פורח ענקי. לאחר חשיבה יצירתית מרובה הוחלט שנעטר את שביל החופה בבלוני ענק במיוחד עבור הכלה ובכך לנסות להגשים לה את החלום.” 

גן ורדים

מקור: SMP

**

#הסוד שלכם לאירוע מוצלח

“צוות מקצועי, קור רוח וניסיון של שנים”

גן ורדים

גן ורדים

***

הפוסט נכתב בשיתוף גן ורדים

קטגוריות
מקומות שווים לחתונה,המגזין
תגיות
גן ורדים
Menu Title
x