סילביה ואיתן: forever love | מגזין חתונות – מיי דיי

סילביה ואיתן: forever love

יש אנשי מקצוע, שמלווים אותנו כבר שנים. אנחנו מלווים אותם בגדילה והתפתחות המקצועית שלהם והם בשלנו, וכבר מזמן שאנחנו הרבה מעבר לקולגות וממש חברים. את סילביה טובול פגשנו כשנה אחרי שעלינו לאוויר. זה התחיל מכלה עם תסרוקת מיוחדת שהתארחה בבלוג, ומחקר קטן לגבי השם מאחורי התסרוקת הוביל אותנו אליה. אז היא בכלל עבדה בתחום אחר, ועשתה את התסרוקת לחברה שלה בשביל הכיף, אבל היה ברור שמדובר בבחורה עם כישרון יוצא דופן.

ההפקה הראשונה שעשינו איתה נהייתה ויראלית בכל העולם, ומהר מאד היא הפכה לשם השגור בפי כל הכלות שלנו והפכה להיות אחת ממעצבות השיער המבוקשות בתחום. היה מרגש לראות את זה קורה – אבל עוד יותר מרגש לראות איך בשנות ההיכרות שלנו עם סילביה היא גם מצאה אהבה אמיתית ונפלאה. עכשיו, אחרי שלוש שנים של עשייה אינטנסיבית וליווי של מאות כלות ביום הגדול שלהם, מגיע תורה של סילביה. בדיוק בעוד חודש תעמוד מתחת לחופה עם איתן, ולקראת היום הגדול הם משתפים אותנו בצילומי סייב דה דייט המדהימים שלהם.

בצילומים השתתפו חברים טובים נוספים שסילביה הכירה במהלך השנים בתחום, ביניהם מעצבת שמלות הכלה לי קודו – אחת מהחברות הכי טובות של סילביה כיום ומי שהייתה אחראית על השמלה המהממת שלה וזר השיער לצילומים והצלם המוכשר רומן בלשוב שעשה איתה לא מעט הפקות ביוטי.

סילביה – כל כך מרגש אותנו שהגיע תורך לצעוד לחופה. האנרגיה המדהימה שלך ליוותה כל כך הרבה כלות ומגיע לך גם עכשיו את כל האושר הזה. שיהיה לכם המון מזל טוב ומתרגשות מאד בשבילכם!!

סילביה ואיתן: forever love סילביה ואיתן: forever love סילביה ואיתן: forever love סילביה ואיתן: forever love סילביה ואיתן: forever love סילביה ואיתן: forever love סילביה ואיתן: forever love סילביה ואיתן: forever love סילביה ואיתן: forever love סילביה ואיתן: forever love סילביה ואיתן: forever love סילביה ואיתן: forever love סילביה ואיתן: forever love סילביה ואיתן: forever love סילביה ואיתן: forever love סילביה ואיתן: forever love סילביה ואיתן: forever love סילביה ואיתן: forever love סילביה ואיתן: forever love סילביה ואיתן: forever love סילביה ואיתן: forever love סילביה ואיתן: forever love סילביה ואיתן: forever love

קטגוריות
צילומים,המגזין
תגיות
סילביה טובול,רומן בלשוב
Menu Title
x