סיפור אהבה חוצה גבולות: קרין ורוברט | מגזין חתונות – מיי דיי

סיפור אהבה חוצה גבולות: קרין ורוברט

סיפורי אהבה חוצי יבשות תמיד מקסימים אותנו והחתונה של היום היא בדיוק כזאת, סיפור של שני אנשים משתי יבשות שונות, שהכירו בבליינד דייט שנמשך 4 שעות ומאז דרכיהם לא נפרדו. 

קרין היססה בהתחלה לצאת ל”בליינד דייט” עם רוברט, שאורגן על ידי חברה משותפת עם אינטואיציות של שדכנית, אבל בסוף הדייט היא הבינה שהיא מצאה את האחד שלה, וכן הוא גם אנגלי. במהרה קרין עברה לגור בלונדון והצעת הנישואים הרומנטית לא אחרה לבוא. ההצעה הפתיעה את קרין, מיד לאחר שחזרה מאחד הביקורים בארץ, וראתה את רוברט ממתין עבורה בסלון דירתם, כשברקע פרחים ונרות וקיר אחד מיוחד- טפט שכולל את כל התמונות המשותפות שהם ומציג את סיפור האהבה היפה הזה.

החתונה נערכה ב”כליף” ביפו ומחצית מהאורחים הגיעו הישר מלונדון ביחד עם החתן והכלה. ולמרות שרוב ההכנות נעשו בשלט רחוק, קרין מספרת לנו שהם לא נתקלו בקשיים מיוחדים כי הם ידעו בדיוק מה הם רוצים, וכך בביקור אחד בארץ הם סגרו כמעט את הכל: המקום, השמלה והקייטרינג.

העיצוב נועד להשלים את המראה של ה”כליף” בריהוט ובאביזרים בעלי אופי ים-תיכוני. קרין מספרת שרוב האלמנטים של העיצוב הגיעו משוק הפשפשים, מה שהוסיף נפח נוסף של תרבות ישראלית אותנטית והדגיש את השילוב המיוחד של רוברט וקרין.

מעבר לעובדה שהחתונה של רוברט וקרין מרגשת אותנו מאוד כי אנחנו מכורות לסיפורי אהבה טובים, היא מוכיחה שלאהבה אין גבולות ומסתבר שגם לחתונות יפות. קרין ורוברט, אנחנו מאחלות לכם מזל טוב והמון רגעים מאושרים!

סיפור אהבה חוצה גבולות: קרין ורוברט סיפור אהבה חוצה גבולות: קרין ורוברט סיפור אהבה חוצה גבולות: קרין ורוברט סיפור אהבה חוצה גבולות: קרין ורוברט סיפור אהבה חוצה גבולות: קרין ורוברט סיפור אהבה חוצה גבולות: קרין ורוברט סיפור אהבה חוצה גבולות: קרין ורוברט סיפור אהבה חוצה גבולות: קרין ורוברט סיפור אהבה חוצה גבולות: קרין ורוברטסיפור אהבה חוצה גבולות: קרין ורוברט סיפור אהבה חוצה גבולות: קרין ורוברט סיפור אהבה חוצה גבולות: קרין ורוברטסיפור אהבה חוצה גבולות: קרין ורוברט סיפור אהבה חוצה גבולות: קרין ורוברטסיפור אהבה חוצה גבולות: קרין ורוברט סיפור אהבה חוצה גבולות: קרין ורוברט סיפור אהבה חוצה גבולות: קרין ורוברטסיפור אהבה חוצה גבולות: קרין ורוברטסיפור אהבה חוצה גבולות: קרין ורוברט        

כל אנשי המקצוע

  • מיקוםכליף
  • צילוםאיל גזיאל
  • שיערשגיא דהרי
  • איפורערן פאל
  • שמלת כלהמירה צבילינגר
  • מוזיקהרביד יהושע
  • נעלייםjimmy choo
  • בגדי חתןMr. start
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונה קלאסית
תגיות
שגיא דהרי,איל גזיאל,כליף,מירה צבילינגר
Menu Title
x