עודד וסימונה באקו | מגזין חתונות – מיי דיי

עודד וסימונה באקו

למרות שאת מרבית הזמן אנחנו מבלות בתל אביב שם אנחנו עובדות וחיות, מי שמכיר אותנו מקרוב יודע שתנו לנו טבע, מרחבים פתוחים, זר פרחים לראש ואנחנו מאושרות. תוסיפו לזה כלה מהממת ומאושרת ביום חתונתה, אלבום תמונות מרהיב וחתונה שכולה מעוצבת ובמחשבה על אקולוגיה ומחזור ובכלל אנחנו שולפות את המקלדת ומתכוננות לפוסט חדש והורס – כזה שלוקח אותנו אל יערות הכרמל הקסומים בצפון ואחרי זה לגן האקולוגי אקו אותו אנחנו ככ אוהבות. מוכנות לקצת אוויר צח?

עודד וסימונה הכירו בקליפורניה. היא הגיעה מהארץ לפגוש חברות שלה, והוא הגיע מדרום אמריקה אחרי שטייל שם שנה ופגש חברים שלו. יצא שהם גרו ביחד באותה הדירה וכמו שבטיול הכל קורה מהר פתאום מצאה את עצמה סימונה עם עודד בארגנטינה. משם התחיל מסע זוגי ברחבי דרום אמריקה שהמשיך גם בישראל. הצעת הנישואין הייתה במהלך בילוי זוגי בים ליד חיפה. פתאום התחיל לרדת מבול. אחרי שהפסיק הגשם הם הקימו מדורה ועם הריח הטרי של אחרי הגשם באוויר, רחש הגלים והחום מהמדורה עודד כרע ברך והציע לסימונה נישואין.

כפי שכלות רבות שחולמות על חתונה קטנה ואינטימית מגלות כשהן מתחילות לתכנן את החתונה גם סימונה גילתה שיש פער בין החתונה שהיא דמיינה לזו שאולי תצא בפועל אבל היא גם הבינה שחשוב לזרום ולקחת את הכל עם חיוך וגוד וייבז ואכן מהרגע שהוחלט לוותר על משהו קטן ואינטימי הכל זרם. את כל התהליך עשתה יד ביד עם עודד תוך כדי בחירת דברים שמאפיינים אותם – בראש וראשונה מקום החתונה ״אקו״ אליו התחברו מהרגע הראשון.

״קני סוף מתנענעים להם עם הרוח על גדות הנחל…צמחייה טבעית, החופה ממש על גדת הנחל, לאולם רק קירות זכוכית כך שגם הבפנים מרגיש בחוץ, וגם יש דלת גראז’ שעולה למעלה ונפתחת כניסה ענקית פנימה. יעלי המדהימה עשתה לנו סיור במקום וסיפרה עליו תוך כדי. אקו נפתח במקום מפעל לייצור קלקר שהיה שם פעם, שזיהם את הנחל ונסגר (סביר להניח שלא מהסיבה הזאת..). כמתבקש משם המקום, אקולוגיה וסביבתיות תופסים מקום מאוד נכבד בגן, והרבה בזכות זה כיום הנחל כבר משתקם ושלל בעלי חיים שוחים בו ומטיילים על גדותיו בשטח של אקו, מה שרק עוד יותר תורם לקסם של המקום. הרהיטים ממוחזרים, הדק פורק איפשהו והורכב באקו מחדש, השולחן פעם היה תריס והמנורה הייתה מרקיה. לכל דבר יש סיפור ושום דבר לא מתבזבז. פשוט מקום מדהים וכמובן שהחיבור שלנו אליו היה מיידי.״

סימונה לא רק התחברה לגן, אלא גם למעצבת שלו יעל שביום החתונה קישטה כל שולחן בצנצנות ממוחזרות ובתוכן פרחי שדה. הצנצנות ישבו על ראנר מבד יוטה טבעי וחלקן היו מונחות על פרוסת גזע עץ חתוכה. על המזנונים  נתלו מסגרות במבוק ומהם השתלשלו שרשרות שום, פלפלים חריפים, ומחבתות. אבל הדבר שהכי ריגש את סימונה בעיצוב היה החופה. בנוסף לתפאורה הטבעית המדהימה של הנחל,  יעל תלתה עששיות שירדו מהחופה ונראו כמו גחליליות קטנות. מעל היה סידור פרחים צבעוני שהשתלב בהרמוניה מושלמת עם כתר הפרחים שהיה על הראש של סימונה ועל רגלי החופה צמחו צמחים ירוקים מטפסים שיעל כרכה מסביב לרגלי החופה. כל האלמנטיים הטבעיים האלה הפכו את הרגעים המרגשים של עודד וסימונה לעוד יותר אישיים ועוצמתיים עבורם.

אם עוד לא הבנתם, לעודד וסימונה חיבור גדול לטבע ולכן בבוקר יום החתונה בחרו לנסוע ליערות הכרמל להצטלם עם האחים שלהם שליוו אותם. ״אני עושה תואר שני באקולוגיה באוניברסיטת חיפה, אז אני ביערות האלו כל יום וזה מרגיש לי כמו בית. להיות שם בשקט ובטבע, לפני כל הבלגן וההמולה פשוט הרגיע אותי וזה היה מדהים.״

את טקסט החופה חיברו עודד וסימונה בעצמם והיו מאד מחוברים להתחייבות שלהם בה. את הטקס ערב הרב הרפורמי גבי דגן ולפני הטקס הם ישבו יחד איתו ועם המשפחה הקרובה ועשו סב ברכות. בכל ברכה קרוב המשפחה מזג יין מהבקבוק לקנקן ריק ומקנקן זה בירך אותם הרב בחופה.

לוק החתונה שבחרה לעצמה סימונה היה מהמם וטבעי בדיוק כמו האופי שלה- שיער פזור עם קשת פרחונית יפיפיה, איפור טבעי ומדוייק, שמלה קלאסית קלילה ונפלאה וזר תואם. הכל ביחד יצר תחושה של יופי נפלא מעודן ומלא בסטייל.

לא יוצא לנו לדבר פה הרבה על היום שאחרי החתונה אז מזל שלסימונה טיפ חשוב לכלות שלנו:

ביום שאחרי החתונה, פתאום הייתי קצת עצובה ואני אפילו לא יודעת למה.. מזל שהיו לנו כרטיסים להופעה של רובי וויליאמס! מה שהסתבר כרעיון ממש טוב.. אני מאוד ממליצה לתכנן משהו כייפי לאחרי החתונה כי אין ספק שיש ירידת מתח וכיף שיש משהו לצפות אליו .

עודד וסימונה – אתם מקסימים ומיוחדים והיה לנו כיף גדול להתארח בחתונה האקולוגית שלכם! ועכשיו לטעימה מאלבום התמונות ההורס שלכם עליו אחראים צלמי הדרים טים שלנו we are red.

עודד וסימונה באקו

עודד וסימונה באקו עודד וסימונה באקועודד וסימונה באקו עודד וסימונה באקועודד וסימונה באקועודד וסימונה באקועודד וסימונה באקו עודד וסימונה באקו עודד וסימונה באקועודד וסימונה באקועודד וסימונה באקו עודד וסימונה באקועודד וסימונה באקו עודד וסימונה באקו עודד וסימונה באקו עודד וסימונה באקו עודד וסימונה באקו עודד וסימונה באקו עודד וסימונה באקו עודד וסימונה באקו עודד וסימונה באקו עודד וסימונה באקו עודד וסימונה באקו

כל אנשי המקצוע

 • מיקוםאקו
 • צילוםwe are red
 • שמלת כלהפלורה
 • איפורמור ז׳ביליק
 • שיערחן מוגרבי
 • זר לשיעראורן נווה
 • נעלייםאלינור
 • בגדי חתןזארה
 • עיצוב יעל מעצבת הבית של אקו
 • זר כלהאורן נווה
 • מוזיקה חיהאקלקטיקה
 • DJ זברה
 • שיר כניסה לחופהbaby Im yours - Arctic Monkeys
 • שיר שבירת כוסTe Amo
 • כמות אורחים330
 • רב רפורמיגבי דגן
 • תא צילוםפוטומובייל
 • תוכנה לסידורי הושבה והגעהiplan
קטגוריות
חתונות אמיתיות
תגיות
פלורה,אקו,we are red,iplan,זר פרחים לשיער,אורן נווה,מור ז׳ביליק
Menu Title
x