עיצוב: חתונה כחולה בלב היער | מגזין חתונות – מיי דיי

עיצוב: חתונה כחולה בלב היער

אין כמו צבעים כחולים כדי לרענן קצת את החום של הקיץ והיום אנחנו מציגות חלק מראשון מחתונה יפיפיה בגוונים של כחול, טורקיז ותכלת מרענן כשעל העיצוב עוצר הנשימה אחראי יקיר הבלוג יהב גרין המוכשר.

החתונה של היום נערכה בלב יערות הכרמל ויפית ואפיק שתפגשו בחלק 2 של הפוסט הזה החליטו שעבור החתונה שלהם הם רוצים קונספט של גן קסום עם פלטת צבעים על טהרת הכחול – ללא ספק פלטה שאנחנו לא רואים כל יום וחבל. על הגשמת החלום כאמור הופקד יהב גרין (שגם עיצב לנו את האירוע שעשינו במאי במתחם שבע). אנחנו כבר מכירות את ידי הקסם של יהב אבל הפעם הוא באמת הדהים אותנו עם עיצוב יפהפה שכלל המון המון פרחים ש נבצעו בצביעה מיוחדת כך שיקבלו את הגוון הכחלחל והמרהיב שלהם וסודרו בצנצנות בגדלים שונים שנצבעו מראש בגוונים כחולים, חלקם נשזרו לסידורים מרהיבים באדניות עץ, ואפילו היו פרחים.

גם התאורה באירוע היתה מוקד עניין ונעשה שימוש בסוגים שונים של תאורה שתחמיא לגן ותייצר את האווירה המכשפת. לשם כך, נבנו מנורות שנדליר מיוחדות העשויות מבתי נורה וממנורות פשוטות לכאורה, אבל ביחד יצרו מראה שאי אפשר להישאר אדישים אליו. בנוסף, נתלו גרלנדות ופוזרו המון נרות ועששיות שהותאמו גם הן לפלטת הצבעים.

את שביל החופה עיטרו בעששיות ובשזירות של פרחים ובנוסף פוזרו עלי כותרת לבנים לאור השביל עצמו. מצידי השביל הונחו ספסלים שנבנו במיוחד והמראה שלהם השתלב נהדר עם הקונספט. את רחבת הריקודים קישטו בשלל דגלונים לבנים שיצרו תחושה של אסם מהודר ושיקי בלב ליבו של הגן הקסום.

בני הזוג לקחו חלק פעיל בהכנות ויהב מספר לנו שזה היה כיף גדול עבורם וגם עבורו כמעצב. ביום החתונה הם מאוד התרגשו לראות את כל הפריטים שהכינו מראש בתפאורה חגיגית. בהחלט עיצוב חתונה יפהפה ולא שגרתי.     עיצוב: חתונה כחולה בלב היערעיצוב: חתונה כחולה בלב היערעיצוב: חתונה כחולה בלב היערעיצוב: חתונה כחולה בלב היערעיצוב: חתונה כחולה בלב היער עיצוב: חתונה כחולה בלב היערעיצוב: חתונה כחולה בלב היערעיצוב: חתונה כחולה בלב היערעיצוב: חתונה כחולה בלב היערעיצוב: חתונה כחולה בלב היער עיצוב: חתונה כחולה בלב היערעיצוב: חתונה כחולה בלב היערעיצוב: חתונה כחולה בלב היערעיצוב: חתונה כחולה בלב היער

עיצוב: יהב גרין

צילום: אורלי פרל ניר

מיקום: “בקתה ביער”

קטגוריות
עיצוב מושלם לחתונה
תגיות
לבן,כחול,אורלי פרל ניר,בקתה ביער,יהב גרין
Menu Title
x