עיצוב: פסטלים והים | מגזין חתונות – מיי דיי

עיצוב: פסטלים והים

פסטלים הם צבעים של קיץ ואם משלבים אותם ביחד עם נוף של ים מתקבלת תמונה שגורמת לנו להתחיל את בוקר יום שני עם חיוך. בפוסט של היום, יש בדיוק פלטת צבעים פסטלית כזאת, שמלווה את כל העיצוב החל מהמיתוג ועד הסרטים שנתלו על הכסאות והתנפנו ברוח שמגיעה היישר מהים.

כשתכננו את החתונה שלהם, עדי ואייל, דמיינו שהאווירה תהיה שוקקת חיים, ססגונית ושמחה. אבל הם לא בדיוק ידעו איך לחבר בין אווירה צבעונית שכזו ובין חתונה אלגנטית, שגם היא היתה ב”באקט ליסט” שלהם. לשם כך הם נעזרו במעצבת מורן כרמלי, שעזרה להם להרכיב קונספט אחד שיאפשר להנות משני העולמות. מורן מספרת לנו שהיה חיבור מיידי בינה ובין בני הזוג, וכך נבנה לו השילוב בין שני צבעי פסטל עדינים שיוצר תמונה שיקית ושמחה להפליא.   

פלטת הצבעים כללה תכלת וורוד ובהשראתם התגבש כל הקונספט. הפרחים שהציצו מכל פינה, נבחרו על טהרת הורוד ונתנו את הטון האלגנטי שבני הזוג רצו, והתכלת הוסיף קריצה של חופש וים. המיתוג עוצב גם הוא בהשראת הצבעים הללו והוא כלל פלייסמנטים, מדבקות על צנצנות השתייה ופתקאות “בתיאבון”. את פתקאות ההושבה הכינו מגזעי עץ קטנים, שנחתכו במיוחד לאירוע ונשזרו סביבם סרטים ורודים כי אי אפשר כמובן בלי להוסיף להם נגיעה של צבע.  

באזור קבלת הפנים פוזרו עציצי תבלין, ששימשו גם כ-give away, וכלי זכוכית שעיטרו את כל המקום בפרחים ובהמון צבע. בנוסף, הוצבה עמדה מקסימה של משקאות מרעננים בצנצנות מועצבות בצבעי הפסטל שאנחנו כה אוהבות. למרכזי השולחן, בחרה מורן להשתמש בשני סגנונות שיתאימו- גם אדניות עץ עם מראה מחוספס וגם כלי זכוכית עם מראה עדין.

את שביל החופה קישטו בסרטי בד צבעוניים ובבלוני ענק בהתאם לפלטת הצבעים ובנוסף, חולקו לאורחים רעשנים ורודים שנועדו ללוות את הכלה והחתן בדרך לחופה. כמה מקסים. 

עם תמונות כאלה, אנחנו אפילו מוכנות לסבול את החום של הקיץ בתנאי שהוא יצבע את היום שלנו בצבעי פסטל! 

עיצוב: פסטלים והיםעיצוב: פסטלים והיםעיצוב: פסטלים והיםעיצוב: פסטלים והיםעיצוב: פסטלים והיםעיצוב: פסטלים והיםעיצוב: פסטלים והיםעיצוב: פסטלים והיםעיצוב: פסטלים והיםעיצוב: פסטלים והיםעיצוב: פסטלים והיםעיצוב: פסטלים והיםעיצוב: פסטלים והים               

עיצוב והפקה: מורן כרמלי

מקום: טראסק

צילום: דן מילר

 

קטגוריות
עיצוב ופרחים
תגיות
ורוד,מורן כרמלי,פסטל,טראסק,ורוד בייבי
Menu Title
x