ערמונים ואיילים: עיצוב חורפי ומחמם | מגזין חתונות – מיי דיי

ערמונים ואיילים: עיצוב חורפי ומחמם

לחורף שלנו יש קסם מיוחד. מי שבוחר להתחתן בעונה הקרה הזו זוכה לעולם שלם של סגנון, צבעים ואווירה. אמנם לא קפוא ומושלג כמו בתמונות היפות מחו”ל, אבל בחורף הישראלי לפחות אפשר לצאת החוצה מבלי לקפוא מקור, ועדיין לזכות במראה ובאווירה פוטוגניים במיוחד עם שמיים בגוונים מדהימים וגשם שמטפטף בחוץ.

אז איך מעצבים את התפאורה המושלמת לחתונת חורף רומנטית? לשמחתנו, סטודיו המיתוג “לה פיניאטה” בשיתוף עם White Rainbow עיצוב אירועים יצרו הפקת חורף חורפית, קסומה ומלאת השראה שעונה בדיוק על כך. הרעיון היה למעשה להפוך את העיצוב לכמה שיותר חמים ונעים, תוך שילוב בין אלמנטים טבעיים וכפריים שיחדיו יוצרים הרמוניה. הגוונים החמים מבטלים את האפרוריות של העונה הקרה, בצבעים מזמינים ונעימים לעין. פלטת הצבעים נעה בין בורדו, כתום ושמנת על מצע חום, מזכירה לנו צבעוניות של שלכת או של בית חם.

המיתוג החורפי מתחיל כבר בשלב ההזמנות, בגוונים טבעיים של חום ושמנת עם טאץ’ כהה ואלמנט של אייל שממשיך גם בעיצוב האולם – בין אם בשלטים קטנים על השולחנות או בתגיות המופיעות על גבי המפיות וכרוכות סביב שמיכות שניתן להתכסות בהן. רעיון מקסים אחר נמצא באיזור קבלת פנים, עם שקיות נייר חומות ובתוכן ערמונים – אלו החליפו את פתקיות ההושבה המוכרות.

אלמנטים נוספים שעזרו ליצירת האווירה קסומה – פרחים המסודרים בבקבוקים ישנים, סלסלאות קש או על אופניים בדקורציה מפתיעה, פקקי שעם מחוברים זה לזה היוצרים את מספרי השולחנות, סוקולונטים שמכניסים ירוק מבלי להתאמץ, ערימת ספרים עטופה בחבל בניחוח של פעם, הדפסי המשבצות המכסים את הצנצנות מוסיפים למראה ההום-מייד והכיתובים שנותנים את הטאץ’ הסופי עם אמירות משעשעות על גבי שלטים.ערמונים ואיילים: עיצוב חורפי ומחמםערמונים ואיילים: עיצוב חורפי ומחמםערמונים ואיילים: עיצוב חורפי ומחמם ערמונים ואיילים: עיצוב חורפי ומחמם ערמונים ואיילים: עיצוב חורפי ומחמם ערמונים ואיילים: עיצוב חורפי ומחמם ערמונים ואיילים: עיצוב חורפי ומחמם ערמונים ואיילים: עיצוב חורפי ומחמם ערמונים ואיילים: עיצוב חורפי ומחמםערמונים ואיילים: עיצוב חורפי ומחמםערמונים ואיילים: עיצוב חורפי ומחמםערמונים ואיילים: עיצוב חורפי ומחמם ערמונים ואיילים: עיצוב חורפי ומחמםערמונים ואיילים: עיצוב חורפי ומחמםערמונים ואיילים: עיצוב חורפי ומחמם ערמונים ואיילים: עיצוב חורפי ומחמםערמונים ואיילים: עיצוב חורפי ומחמם ערמונים ואיילים: עיצוב חורפי ומחמם ערמונים ואיילים: עיצוב חורפי ומחמם ערמונים ואיילים: עיצוב חורפי ומחמם 

צילום: אורלי פרל ניר

צילום וידאו: רוני שביד חזן film still

מיתוג חתונות – לה פיניאטה

עיצוב אירועים – white rainbow

אולם – הגלריה לאירועים 

קאפקייקס – קונדיטורית אבישג פרל

קטגוריות
עיצוב מושלם לחתונה,השראה,המגזין
תגיות
אורלי פרל ניר,לה פיניאטה,חתונה בסגנון כפרי,הגלריה - בית לאירועים
Menu Title
x