עשתה זאת בגדול: התצוגה של גליה להב בשבוע הכלות בניו יורק | מגזין חתונות – מיי דיי

עשתה זאת בגדול: התצוגה של גליה להב בשבוע הכלות בניו יורק

אחרי שהשתתפה בלא מעט שבועות אופנה לכלות בכל העולם, לפני כשבוע וחצי הציגה המעצבת גליה להב את הדגמים החדשים שלה באחת התצוגות הגדולות והמרשימות ביותר שהיו אי פעם בשבוע הכלות בניו יורק

לפני כשבוע וחצי התקיים שבוע האופנה לכלות בניו יורק. לצד השמות המובילים בעולם הציגו גם מעצבים ישראלים מהשורה הראשונה. מי שמכירה את המעצבת גליה להב ודאי לא הופתעה לשמוע שהתצוגה שלה בשבוע האופנה הייתה מהמדוברות והבולטות ביותר.

לאחר שבמהלך השנה החולפת עוררו הקולקציות שלה עניין רב ותגובות חיוביות בקרב קנייניות ופאשניסטיות רבות, החליטה להב כי השנה, בשבוע הכלות בניו יורק, תערוך תצוגה שונה משנים קודמות. אורחים רבים הביעו עניין בהגעה לתצוגה לאור הבטחתה לתצוגה מרשימה כמו גם לאור הבאזז שנוצר סביב הקולקציות החדשות, והתצוגה יוצאת הדופן אכן הפכה לאחת התצוגות הבולטות, המרשימות והגדולות בשבוע הכלות בניו יורק.

בתצוגה של להב נכחו מעל 500 אורחים, ביניהם קניינים, אנשי יחסי ציבור, פאשניסטים – וגם לא מעט כלות לשעבר ולעתיד, שרצו להתרשם מהקולקציות החדשות. בין היתר הגיעו כלות מקנדה, מהפיליפינים ומאירופה, ואפילו מלכת היופי של אוסטרליה מלפני שנתיים שהשנה תזכה ללבוש ביום חתונתה שמלה בעיצובה של להב. האורחים בתצוגה זכו לחזות בשתי הקולקציות החדשות והמרשימות של להב במלואן – קולקציה מסדרת הקוטור של המעצבת, וקולקציה מסדרת הגאלה (חמישית במספר), שנחשבת לליין הטרנדי והקליל של המעצבת, שפונה לכלות צעירות שמחפשות סגנון רך, נוח ונעים.

עשתה זאת בגדול: התצוגה של גליה להב בשבוע הכלות בניו יורקעשתה זאת בגדול: התצוגה של גליה להב בשבוע הכלות בניו יורקעשתה זאת בגדול: התצוגה של גליה להב בשבוע הכלות בניו יורקלהב משתפת שקיבלה ביקורות משבחות מהאורחים, שהופתעו לגלות צד חדש בעיצובה – נשי וסקסי כמו בכל הקולקציות, אך גם אדג’י, קליל ואופנתי כמשתקף בליין הגאלה. נראה שתפירה עילית, אלמנטים קלאסיים השזורים בשמלות ועיצוב חדשני מדברים אל כלות בכל העולם – לאור הצלחתה הבולטת של להב מעבר לים.

אז אחרי שהתמלאנו גאווה על שמעצבת ישראלית זוכה לכזאת הכרה והערכה עם אחת התצוגות הכי מדוברות בשבוע הכלות, קבלו הצצה לדגמים שהכי אהבנו מהקולקציות החדשות של להב, הישר מהמסלול בניו יורק.

עשתה זאת בגדול: התצוגה של גליה להב בשבוע הכלות בניו יורק עשתה זאת בגדול: התצוגה של גליה להב בשבוע הכלות בניו יורק עשתה זאת בגדול: התצוגה של גליה להב בשבוע הכלות בניו יורק

עשתה זאת בגדול: התצוגה של גליה להב בשבוע הכלות בניו יורק עשתה זאת בגדול: התצוגה של גליה להב בשבוע הכלות בניו יורק עשתה זאת בגדול: התצוגה של גליה להב בשבוע הכלות בניו יורק עשתה זאת בגדול: התצוגה של גליה להב בשבוע הכלות בניו יורק עשתה זאת בגדול: התצוגה של גליה להב בשבוע הכלות בניו יורקעשתה זאת בגדול: התצוגה של גליה להב בשבוע הכלות בניו יורקעשתה זאת בגדול: התצוגה של גליה להב בשבוע הכלות בניו יורק עשתה זאת בגדול: התצוגה של גליה להב בשבוע הכלות בניו יורק עשתה זאת בגדול: התצוגה של גליה להב בשבוע הכלות בניו יורקעשתה זאת בגדול: התצוגה של גליה להב בשבוע הכלות בניו יורקעשתה זאת בגדול: התצוגה של גליה להב בשבוע הכלות בניו יורקעשתה זאת בגדול: התצוגה של גליה להב בשבוע הכלות בניו יורקעשתה זאת בגדול: התצוגה של גליה להב בשבוע הכלות בניו יורקעשתה זאת בגדול: התצוגה של גליה להב בשבוע הכלות בניו יורק

 

בשורה משמחת לכלות הישראליות – הקולקציות החדשות מגיעות עוד שבועיים לארץ

ודאי תשמחו לשמוע שבעוד כשבועיים, באחד בנובמבר, ינחתו הקולקציות החדשות של להב בארץ הישר מארה”ב – ותוכלו להגיע לסטודיו, למדוד ולהתרשם גם אתן מהאיכות ומהסגנון המיוחד של להב.

הרצל 39, תל אביב 03-5273075
האורגים 20, אשדוד 08-8677755

יש להגיע לסטודיו בתיאום מראש בטלפון.
תמונות כתבה: יח”צ

קטגוריות
אופנה ומעצבים
תגיות
גליה להב,אופנה ומעצבים,שבוע הכלות בניו יורק
Menu Title
x