עשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותם | מגזין חתונות – מיי דיי

עשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותם

החתונה של שיר ויותם נראתה כאילו נלקחה מפינטרסט, ואחרי שגילינו ששיר הכינה ועיצבה הכול לבד, היינו חייבות לשתף אתכם באלבום המלא ובתהליך המיוחד

שמענו על לא מעט כלות שבחרו להכין דברים רבים לבד לכבוד יום חתונתן, אבל בכלה כמו שיר, שללא ספק לקחה את כל עניין ה-DIY צעד אחד קדימה, טרם נתקלנו. לכבוד היום המאושר שלה ושל יותם, שיר, שראתה בחתונתה כפרויקט חייה, לימדה את עצמה לסרוג, לתפור, לרקום, לשזור, לעצב שמלות ואפילו לנהוג על טרקטור. אחרי כל העבודה הקשה התוצאה הייתה פשוט יפהפייה, ולשיר יש גם טיפים ועצות לכלות ה-DIY שבדרך.

כמאורסים טריים, שיר ויותם התחילו לחשוב היכן ירצו להתחתן וכיצד הם רואים את היום המאושר שלהם. השניים ידעו כי ירצו להתחתן בלוקיישן מיוחד, כזה שיש להם חיבור אישי איתו, וידעו כי ירצו לעשות כמה שיותר דברים לבדם. המקום הנבחר היה הבריכה של ישוב תימורים, בו גדלה שיר, אך כיוון שבמקום מעולם לא התקיימה חתונה, נדרשה עבודה רבה. ואכן, במשך חודשים שיר ויותם, בסיועם של בני משפחתם, שיפצו את הבריכה, שתלו דשא חדש, צבעו את המקום ותלו גרילנדות וגופי תאורה מסביב. שיר מספרת שכל אחד מבני המשפחה היה אחראי על דבר מסוים והיא ניצחה על הכול ודאגה שהכול ילך חלק.

עיצוב המקום היה אחד הדברים החשובים ביותר לשיר, שאומנם לא מגיעה מהתחום (היא עובדת כדיילת), אך מאז ומתמיד אהבה מאוד ליצור ולעצב. שיר בחרה לעצב את כל החתונה לבדה ולשם כך רכשה את הכישורים הנדרשים: היא למדה להכין מקרמה דרך סרטוני יוטיוב ועמלה במשך חודשים על קיר מקרמה ענק, היא חיזקה את כישורי התפירה שלה, קנתה את המוצרים הנדרשים והכינה לוכדי חלומות רבים, ורכשה פרחים רבים ולמדה לשזור אותם. השניים אף קצרו יחדיו שיח קקטוס ענק שהיה שייך לחברים, שתלו חתיכות ממנו בעציצים ששימשו מרכזי שולחן וסבלו מקוצים בידיים עד יום החתונה. לבסוף, אף שגדלה במושב, שיר מעולם לא נהגה בטרקטור, אך בשביל היום המאושר ובשביל שהכול יצא מושלם – עלתה על הכלי הכבד בגבורה והרימה את אביה ואת יותם במלגזה שיתלו את הגרילנדות הרבות.

עשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותםעשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותםעשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותם

שיר משתפת כי עד הרגע האחרון הייתה מסורה לחלוטין לארגון החתונה, עד כדי כך שלרגע שכחה כי היא מתחתנת: ”עד הבוקר של החתונה הייתי בבריכה ווידאתי שהכול מסודר כמו שאני רוצה, גם כשהתחילו להגיע האורחים לקבלת הפנים הייתי עסוקה בלשזור פרחים בחופה ולעשות פינישים אחרונים, לגמרי הייתי מסורה לחתונה הזאת שלרגע לא קלטתי שאני זו שמתחתנת. שנייה לפני החופה יותם לקח אותי ואמר לי ‘שירוש, תראי איזה אירוע מדהים הרמת פה. את חייבת לשחרר ולהתחיל ליהנות מהחתונה של עצמך’. חיבקתי אותו כל כך חזק וברגע שצעדתי לחופה עם הוריי סוף סוף עיכלתי. כל האנשים האלה כאן בשבילנו. כל כך החזקתי את עצמי לא לבכות מהתרגשות. זה לגמרי הרגע הכי מאושר שחוויתי ביום הזה.”

מלבד עיצוב החתונה, בחרה שיר לעצב בעצמה את שמלת הכלה, ונעזרה בתופרת שתפרה עבורה את שמלת חלומותיה. שיר ניצלה את העובדה שהיא דיילת ושבמסגרת עבודתה היא מסתובבת בכל העולם, והביאה עימה את כל מה שנדרש: את הבדים קנתה בבנגקוק, את אבני הסברובסקי ששובצו בשמלה רכשה בהונג קונג, את נעלי הכלה הביאה מטורונטו ואת השמלה השנייה מצאה בניו יורק. להשלמת הלוק, שיר חיפשה רבות הד-פיס שיהיה ייחודי ויקלע לטעם שלה. לאחר שמצאה באחד ממסעותיה בחו”ל את ההד-פיס המושלם, החליטה לפתוח מותג משלה הנקרא Shirshalevjewelry ולייבא תכשיטים והד-פיסים לחתונות.

עשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותםעשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותםעשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותם

לעצב חתונה לבד יכול להיות דבר מהנה ביותר והתוצאה, כמו בחתונה של שיר ויותם, יכולה להיות מהממת. עם זאת, מדובר בעסק שדורש המון זמן ומאמץ, ולכן אינו מתאים לכל אחד. ביקשנו משיר שתשתף אותנו בעצות ובטיפים שלמדה מהתהליך:

# “חתונת DIY לא מתאימה לכל אחת, צריך לזכור שצריך לעבוד מאוד מאוד קשה בשביל זה ואם אתן לא אוהבות להתעסק בעיצוב ביומיום, או שלא עשיתן זאת בעבר, אני לא ממליצה להתחיל לפני החתונה. לי אישית, היה כיף לא פחות מהחתונה עצמה ולכן בנות שמאוד אוהבות להתעסק בעיצוב, אני כן מאוד ממליצה”.

# “שתפו את האנשים סביבכם ברעיונות שלכן, גם אם הם נשמעים לכן מוגזמים. אתן יכולות פתאום לגלות שלדוד שלכן יש בדיוק את מה שחיפשתן, או שחבר שלכם יודע להכין את מה שאתן רוצות. אבל תהיו גם פתוחות לביקורת ותקשיבו לרעיונות של אנשים מסביב, יכול להיות שהם יפתיעו אתכם עם רעיון שלא חשבתן עליו”.

# “אני מאוד ממליצה לקחת מנהל אירוע ליום החתונה. אל תתעסקו באותו היום וגם לא ביום שלפני בעיצוב או בכל דבר שהכנתן לכבוד היום הגדול. קחו איש מקצוע חיצוני, זה עדיף מלבקש ממשפחה או חברים שגם רוצים ביום עצמו ליהנות ולא לדאוג לדברים”.

# “הכי חשוב – תשחררו, גם אם לא הכול יוצא בדיוק כמו שרציתן, תזכרו שהכי חשוב זה ליהנות ביום הזה”.

החתונה של שיר ויותם הייתה מהממת והכי שלהם שיש. היא דרשה עבודה רבה ולא פשוטה, אך ללא ספק רואים שהיא השתלמה, והיום המאושר של השניים היה התגשמות חלומם.

עשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותםעשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותםעשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותם עשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותם עשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותם עשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותם עשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותם עשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותם עשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותם עשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותם עשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותםעשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותםעשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותםעשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותםעשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותםעשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותם עשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותם עשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותם עשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותם עשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותם עשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותם עשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותם עשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותם עשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותם עשתה זאת בעצמה: החתונה של שיר ויותם

כל אנשי המקצוע

 • מיקום האירועהבריכה במושב תימורים
 • צילום סטילסגיל ורון
 • צילום וידאוAGS
 • שמלת כלהבעיצוב הכלה
 • איפורטס מטלר
 • שיערחן צארום
 • נעלי כלהCall it spring
 • תכשיטים ואקססוריז לשיערShirshalevjewelry
 • בגדי חתןREISS
 • הזמנותסמדר בר יוחאי
 • עיצובהכלה
 • מוזיקהלירון מנדל
 • שיר כניסה לחופההיא האחת - ירמי קפלן
 • שיר שבירת כוסבלקן ביט בוקס
 • קינוחיםביסקוטי
 • השכרת ריהוטהרמוניה
 • שמלה שניהFor love and lemons
 • קייטרינגאסאדו באבוקדו
קטגוריות
חתונות אמיתיות
תגיות
גיל ורון,טס מטלר
Menu Title
x