רקום באהבה: DIY לוולנטיינס דיי | מגזין חתונות – מיי דיי

רקום באהבה: DIY לוולנטיינס דיי

איך להפוך כל פריט לסמל של אהבה בעזרת מחט וחוטי רקמה: DIY מיוחד לכבוד חג האהבה

למרות שאנחנו מאמינות שלא צריך יום מיוחד לאהבה (ומבחינתנו רצוי שיביאו לנו פרחים בכל יום או אם כבר אז באופן מפתיע וספונטני) אי אפשר להתעלם מחג הולנטיינס שמגיע אלינו ביום שישי. למי שבכל זאת רוצה להיכנס לאווירה ולעשות אולי משהו מיוחד עבור האהוב שלה (סליחה לקוראינו הגברים הפוסט הזה מיועד בעיקר לנשים), הנה פוסט DIY מקסים שנשלח אלינו מבית ‘המיתוגיה’ אותם חלקכם זכה להכיר באירוע האחרון שלנו.

הרעיון כאן הוא פשוט: באמצעות מחט תפירה וחוט בצבע לבחירתכם כל פריט (מקופסת גפרורים ועד שקית חופה) יכול להפוך לסמל של אהבה.

אז איך עושים את זה? קלי קלות

1) יש לבחור את הצורה שרוצים לתפור מתוך העיצובים בקובץ כאן – cross stitch. מצורפות תבניות לעיטוף קופסאות גפרורים אך ניתן באותה המידה לקחת נייר קופי ולהעתיק את הנקודות על הפורמט שעליו רוצים לתפור. זה יכול להיות קופסאות או שקיות אריזה, נייר עטיפה, גיפט טאג, דגלון קטן וכו’.

2) אם עושים קופסת גפרורים כדאי לפתוח את הקופסה, על מנת שיהיה נוח יותר לבצע את הרקמה, ולבסוף להדביק חזרה. לא לשכוח לשמור פס חיכוך אחד איתו מדליקים את הגפרורים חשוף בקופסה.

3) בתבנית המצורפת ישנם גם סימונים של האיקסים לתפירה. יש לתפור עם חוט עבה יותר מחוט תפירה (נקרא חוט רקמה) מצד אחד של הקרטון לצד השני וחזור בנקודות המסומנות על ידי יצירת איקסים. לא משנה מאיפה מתחילים.

4) בסיום מומלץ למלא את המארז בממתקים צבעוניים באותם הגוונים איתם נעשתה הרקמה.

רקום באהבה: DIY לוולנטיינס דיירקום באהבה: DIY לוולנטיינס דיי רקום באהבה: DIY לוולנטיינס דיי רקום באהבה: DIY לוולנטיינס דיי רקום באהבה: DIY לוולנטיינס דיי רקום באהבה: DIY לוולנטיינס דיי רקום באהבה: DIY לוולנטיינס דיירקום באהבה: DIY לוולנטיינס דיירקום באהבה: DIY לוולנטיינס דיי

מקוות שאהבתם את הרעיון הפשוט והמקסים הזה. אפשר בקלות ליישם אותו גם בדברים שקשורים לחתונה. תודה למיתוגיה על כך ששיתפו אותנו בפוסט המקסים הזה ואנחנו מאחלות לכם שכל יום יהיה קצת יום האהבה.

קטגוריות
DIY
תגיות
DIY,המיתוגיה,וולנטיינס דיי
Menu Title
x