פישנדג קולקציית 2015 | מגזין חתונות – מיי דיי

פישנדג קולקציית 2015

בדיוק כשחשבנו שהמציאו הכל בעולם שמלות הכלה, מגיעה המעצבת חגית ויטמן עם קולקציה חדשה ומסקרנת, וההיי לייט שמוביל אותה: בגדי ים לכלה.  

אחרי 15 שנה בתחום עיצוב שמלות הכלה, החליטה חגית, בעלת המותג Fishndag, להתחדש וללכת על כיוון שונה מהרגיל. ה-DNA שמלווה את המותג כל השנים עדיין שולט, עיצוב רך ונקי לכלה הקלילה – תוך דגש על בגד נוח שניתן לנשום בו, כאשר הטוויסט העונה הוא בסגנון, בבחירת הבדים ובגזרות.

את הקו הוינטאג’י העדין של המותג החליף מראה שהוא קצת יותר עדכני – את בדי השיפון והתחרה המוכרים היא החליפכה בבד לייקרה מט שהוא עיקר הקולקציה ומציע לוק מינימליסטי ונקי, שלא נשפך באופן רומנטי אלא במראה מעט יותר קונסטרוקטיבי. חגית לא ביטלה לחלוטין את השימוש בתחרות אלא שילבה אותן בדרך שהיא יותר סקסית ואלגנטית, אך כמובן לא פרובוקטיבית – באופן של שקיפויות, מעין חלונות הצצה. מדובר בתחרות מיוחדות שמצאה חגית, שוויצריות אורגינליות, המייצרות מראה המשלב בין ישן וחדש.

לצד גזרות מוכרות וקלאסיות ויטמן הוסיפה השנה אופציות יותר “שובבות” לכלה האלטרנטיבית, בדמות מכנסיים נינוחים וקוליים לכלה וכן שמלה עם גולגולת חרוזים. אבל הלהיט של הקולקציה היא ללא ספק תת הקולקציה DRY&WET, קו המורכב משלושה בגדי ים שלמים וביקיני אחד.לבגדי הים הללו נוספים עוד שלושה חלקים שיחדיו מרכיבים מערכת לבוש שלמה: חצאית, חצאית שקפקפה ושכמיה.

ההחלטה לייצר בגדי ים הגיעה עקב ביקוש של כלות להרגיש חגיגיות גם כאשר הן נכנסו ת למים בחתונת חוף או חתונה במסגרתה נכנסים לבריכה. בגדי הים למעשה עשויים מאותו הבד של פריטי הקולקציה אך מיועד לכניסה למים, עם קאפים מורכבים ובהתאמה של הפאנלים השקופים בצדדיו לפרופורציות הגוף. הביקיני יחסית צנוע, במראה נאיבי של שנות הארבעים.

מערכת הלבוש מורכבת, כאמור, מבגד ים, חצאית מאותו הבד שהשילוב ביניהם יוצר שמלה של ממש, חצאית שקפקפה שניתן ללבוש אחרי שנכנסים למים ושכמיה מקסימה שסוגרת את הלוק והופכת אותו לשלם.

מראות נוספים שאהבנו בקולקציה: שמלה בעלת מחשוף שקפקף ומחוך רך במראה בת הים, שמלה בעלת שרוולים נפוחים ואפליקציית פרחים בחלק התחתון וחצאית שקופה בעלת מחשוף וחלק תחתון מיני, עבור הכלה הנועזת.

טווח מחירים: 4,000-8,000 שקלים להשכרה
סט בגד ים, 2 חצאיות ושכמיה: 8,000 שקלים להשכרה

פישנדג קולקציית 2015 פישנדג קולקציית 2015

פישנדג קולקציית 2015 פישנדג קולקציית 2015 פישנדג קולקציית 2015 פישנדג קולקציית 2015 פישנדג קולקציית 2015פישנדג קולקציית 2015 פישנדג קולקציית 2015פישנדג קולקציית 2015פישנדג קולקציית 2015 פישנדג קולקציית 2015 פישנדג קולקציית 2015 פישנדג קולקציית 2015 פישנדג קולקציית 2015 פישנדג קולקציית 2015פישנדג קולקציית 2015פישנדג קולקציית 2015פישנדג קולקציית 2015

צילום: תום מרשק

דוגמנית: קטרין מיכלסון ליולי

איפור: מיכל הפנר

שיער: מספרת רועי ראובני 

תכשיטים: דנה מנצור layD

נעליים: Shoez Web Store ו-Imelda

קטגוריות
שמלות כלה ועוד
תגיות
שמלות כלה,פישנדג,shoez webstore,Lay*D,shoez web store
Menu Title
x